Двемерские руїни в "Скайриме": системні вимоги, проходження гри і правила

337 0 Новини високих технологій

Щоб ця локація стала доступна, необхідно встановити мод. У двемерских руїнах «Скайріма» зустрічається безліч корисних речей і артефактів. Якщо збирати металобрухт (він раскидан по локації або випадає з ворогів), можна переплавляти його в злитки. З них можна скласти красиву і міцну броню, клинки, щит або цибулю. Це дозволить прокачати навик коваля і добре заробити. Спробуємо розібратися, де знайти двемерские руїни, і з ким доведеться там побачити.

Хто живе в руїнах?

Найпопулярніші вороги в цьому підземному житло – двемерские павуки. Зовні вони схожі на металеву машину, що має паукообразную форму. Вони працюють за допомогою каменів душ і двемерского олії. Ці інгредієнти випадають з них разом з металобрухтом. Павуки бувають декількох видів: робочі, варти і майстри. Перші борються з допомогою клішень, другі і треті запускають заряд електрики, а після «смерті» вибухають.


Проблемний ворог руїн – двемерская сфера. Поки вона не атакує, являє собою літаючий кулю. Як тільки підозрює небезпека, розкривається і перетворюється в машину з гострими клинками-руками. З них випадають ті ж інгредієнти, що і павуки. Сфери – дуже небезпечні вороги, оскільки недолік їх сили компенсується швидкістю. Іноді вони зустрічаються у вигляді своєрідних арбалетів, які здатні дуже швидко вбити персонажа. Небезпечні, але цікаві мешканці двемерских руїн – центуріони. Так називаються парові машини, які охороняють певну територію. Вони працюють за допомогою спеціальних сердечників, які схожі на гіроскопи з червоним свіченням всередині. Центуріона ні з ким не сплутаєш, адже він виглядає як величезний броньований воїн. З нього випадають дуже дорогі предмети, камені душ, масло, дорогоцінні камені, добрі стріли (наприклад, даэдрические). Слід знати, що якщо прокрастися мимо цього ворога, то він буде стояти нерухомо (зазвичай вони спокійно підпирають стіни).


Двемерские руїни в "Скайриме": системні вимоги, проходження гри і правила
Також в руїнах зустрічаються такі мешканці, як фалмеры і корусы. Фалмерами називають малопривабливих сліпих істот. Колись давно вони були сніжними ельфами, над якими двемеры проводили різні досліди. В результаті ельфи зазнали мутацій і перетворилися в цих істот. Фалмеры дуже часто сусідять з корусами – членистоногой живністю. Вони мають міцний хітиновий панцир і залози, що дозволяють плюватися отрутою у ворогів.

У Рифте

Кілька руїн ми можемо зустріти на території Рифту. Тут розташовуються: Аванчнзел, Бталфт, Ркунд. В руїнах Аванчнзела ми опинимося після того, як візьмемо завдання у аргонианки в порту Рифтена. Вона дасть нам куб, який доведеться повернути на місце. Вхід в локацію не схожий на двемерский місто, а виглядає як звичайна печера. Всередині нас чекає зустріч з духами, які по мірі просування будуть розкривати історію свого походу і смерті. Йти тут потрібно дуже акуратно, тому що будуть зустрічатися пастки і сильні двемерские сфери-майстра. Вдало завершений квест дасть унікальне заклинання «Древні знання».
Двемерские руїни Бталфта являють собою кузню етерія. Тут матеріал оброблявся і використовувався для виготовлення різних пристроїв. Ключ від Бталфта розділений на чотири частини, які знаходяться в 4-х різних містах. В результаті багаторічних воєн кузня була покинута, а потім і зруйнована. Всередині неї зустрічаються досить красиві і незвичайні місця: грот з водоспадами, двемерские споруди, макети двемерских механізмів.
Двемерские руїни в "Скайриме": системні вимоги, проходження гри і правила
Руїни Ркунда розташовані на відкритій місцевості, на якій зустрічаються споруди, зруйновані колони. Тут можна знайти кілька інгредієнтів, зіль, а також трохи металобрухту. Більше ця локація нічим не цікава.

У Винтерхолде

На території засніженого Вінтерхолда зустрічається дві локації з двемерскими містами: Альфтанд і храм Зриба. Храм – це звичайна будівля, яку охороняють фалмеры і корусы. В даній локації вони розмістили кілька своїх таборів з різними припасами. Саме примітне місце temple головний зал, що складається з декількох ярусів. Але потрапити на всі рівні не вийде – деякі з них завалені. Залишити локацію можна з допомогою двемерского підйомника. Де в Skyrim знаходяться двемерские руїни Альфтанда? Цей великий місто розташовується на південно-заході від Вінтерхолда. З нього можна потрапити в неймовірно красиве і загадкове місце – Чорний Межа.
Двемерские руїни в "Скайриме": системні вимоги, проходження гри і правила
Головна визначна пам'ятка локації – собор, який займає досить велику площу. Тут варто кілька будівель, з'єднаних сходами. Уздовж стін видно різні труби, шестерні і поршневі механізми. Потрапити в зал можна тільки за допомогою спеціального пристрою.

Білий Берег

На території Білого Берега зустрічається значна кількість міст, побудованих двемерами. Тут є Мзинчалефт, Ральдбтхар, Иркнтанд і Вежа Мзарк. Мзинчалефт – зруйноване місто, розташоване недалеко від Данстара. Біля нього доведеться битися з розбійниками, які займаються незаконними розкопками. Всередині руїн нам зустрінуться двемерские машини і фалмеры. Також звідси можна потрапити на територію Чорного Межі. В башту Мзарк ми потрапляємо після того, як беремо квест з пошуку стародавнього сувою у Чаду гро-Шуба (в бібліотеці колегії Вінтерхолда). Крім сувою тут знаходиться багато цінних предметів, які можна вигідно продати. Локація складається з заплутаних і цікавих лабіринтів. На зворотному шляху нас чекає кілька головоломок і двемерских механізмів.
Двемерские руїни в "Скайриме": системні вимоги, проходження гри і правила
Ральдбтхар – територія бандитів, машин, фалмеров і корусов. Слід остерігатися пасток у вигляді крутяться лопатей, палючих вогнем і інших. Тут можна зустріти п'єдестал з кнопками. Якщо їх неправильно натискати, то будуть спрацьовувати пастки. В одному із залів заїло механізми і їх доведеться запустити. Як тільки вони запрацюють, опуститься міст і оживе центуріон. Після його вбивства піднімаємося на поверхню за допомогою підйомника. Иркнтанд – двемерские руїни, в яких ми опиняємося по ходу квесту гільдії злодіїв. На цій величезній локації потрібно знайти зрадника і не дати йому втекти з скарбами і важливим ключем. Вхід на територію доведеться пошукати, тому що ворота закриті ґратами (тут влаштувалися бандити). Всередині Иркнтанда ми побачимо безліч трупів і поламаних машин. Щоб зустрітися з соратниками, доведеться подолати кілька непростих пасток. В кінці належить бій з зрадником, у якого потрібно відібрати потрібні нам предмети. Після цього приміщення заллє водою і швидко доведеться шукати шлях звідси. Щоб не захлинутися, добре б зачарувати яку-небудь річ (наприклад, шолом) заклинанням «водне дихання».

В Межі

Найбільше двемерских руїн «Скайріма» розташоване в Межі. Тут ми зустрінемо: Бтардамз, Нчуанд-Зел, Аркнтамз, Гніздо Вітрів Межі і Переправу Глибинного народу. Переправа Глибинного народу – відкрита площадка, на якій зустрінеться трохи розбійників. Тут немає нічого цікавого, крім осколка етерія. Його можна знайти на протилежній частині мосту. Нчуанд-Зе – це величезна двемерская територія, розташована під Маркартом. Тут можна знайти стільки металобрухту, що не вистачить «кишень» для нього. В руїнах доведеться битися з фалмерами, машинами, морозними павуками. Потрапити в них можна, якщо відкрити двері ключем (дасть Колсельмо і попросить вбити величезного павука) або зламати її відмичкою.
Двемерские руїни в "Скайриме": системні вимоги, проходження гри і правила
Гніздо Вітрів Межі являє собою башту, яка розташовується недалеко від Маркарта (на південному сході). Добре збережена будівля складається з внутрішньої локації і балкона. Тут можна знайти трохи металобрухту і різноманітних артефактів.
Аркнтамз розташований недалеко від фортеці орків Душник-Йал. Будівля має невеликі розміри, а його стіни частково зруйновані. В результаті землетрусу його наземна частина практично не збереглася, але в глибинах можна знайти центр, в якому вивчали властивості етерія. Для нашого персонажа там практично немає нічого цікавого. Де в «Скайриме» двемерские руїни Бтардамз? Їх можна знайти в надрах гір Межі. Тут нам зустрінуться послідовники даедра Периайта, які страждають одержимістю. Вони нападають на будь-якого подорожнього, причому роблять це узгоджено, що може стати проблемою. Всередині руїн зустрінуться різні вороги, артефакти, рудні жили.

У Истмарке

Кілька двемерских споруд можна зустріти в Истмарке. Тут ми побачимо Кагрензел, Комору гномів і Мзулфт. До Кагрензела ми дійдемо по невеликий стежкою, що йде біля вежі Ансилвунд. Неподалік розбили свій табір мисливці. Поруч з ним буде значна сходи, що ведуть в потрібну локацію. Зовні руїни нагадують собою звичайну фортеця. Всередині можна побачити коридор, з допомогою якого ми потрапимо в темну кімнату з п'єдесталом. Більше нічого цікавого тут немає.
Двемерские руїни в "Скайриме": системні вимоги, проходження гри і правила
Мзулфт розташований в горах Скайріма (на сході). Він представлений двома будівлями: входом в місто і комори гномів, розташованій тут же. В руїнах Мзулфта ми опинимося, якщо візьмемо квест в колегії Вінтерхолда. У цій області нам доведеться знайти унікальний посох – Око Магнуса. Так само тут є багато артефактів, металобрухту і різних інгредієнтів. Комора гномів знаходиться недалеко від Мзулфта (на карті ніяк не відзначена). Вона являє собою невелике приміщення з конвектором, який потрібен для зарядки особливого каменю душ. Також на території коморі є багато двемерского брухту, скрині з різноманітним вмістом.

У Солстхейме

Якщо встановити доповнення до гри TES 5: Dragonborn, то можна потрапити на острів Солстхейм. Тут доступні для вивчення 3 локації з руїнами: Кагрумез, Нчардак, Фалбтарз. Кагрумез – невеликий двемерский місто в центрі острова. Його оформлення трохи відрізняється від подібних споруд «Скайріма» (наприклад, деякі частини будівлі викладені малахітом). Споруда служила або величезним сховищем, або випробувальним майданчиком. Тут зустрічаються пастки і хитромудра система, що відкриває ворота. До речі, для розгадування загадок знадобляться спеціальні камені-резонатори, які розкидані по всьому острову. Нчардак – величезний місто-бібліотека, розташований на невеликому острівці Солстейма. Сюди ми потрапимо, якщо візьмемося допомагати Нелоту з Тель-Митрина (без нього локація буде закрита). Тільки він зможе відкрити двері спеціальним кубом. З допомогою кубів можна управляти рівнем води в будівлі, що дозволить пробратися в потрібні місця. Якщо до цього нам не зустрічалися чорні книги, то тут ми побачимо першу з них. З їх допомогою можна переміститися в світ Хермеуса Мори.
Двемерские руїни в "Скайриме": системні вимоги, проходження гри і правила
Фалбтарз – руїни великого міста двемеров, розташовані недалеко від Каменю Води. Зовні і всередині нас будуть чекати рьеклинги – шкідливі істоти, кидаються списами. У глибинах руїн живуть павуки-альбіноси. З їх черевець можна робити павучків, вражаючих вогнем, кислотою, морозом. Герою сподобається переміщатися по острову в суспільстві 2-3 таких особин. У «Скайриме» досить багато двемерских руїн. Варто побувати в кожній з локацій, адже там є цікаві квести, артефакти і предмети. А що стосується системних вимог, то вони такі ж, які у основний гри (вона вже повинна бути встановлена на комп'ютері).

Популярі новини
Загрузка...