Anno 2070: огляд гри, системні вимоги, рецензії та проходження

110 0 Новини високих технологій

Напевно, кожна людина хоч раз чув про погіршення екологічної ситуації на Землі, про яку трублять у всіх сучасних засобах масової інформації: починаючи з наукових статей, закінчуючи голлівудськими картинами. Індустрія комп'ютерних ігор вирішила не відставати від такого своєрідного "руху" і стала випускати продукти, занурюють гравця в атмосферу наслідків власних дій. В якості прикладу можна навести продукт німецьких розробників ігор на персональні комп'ютери з компанії Realeted Designs. Вони також вирішили висвітлити цю проблему в одному зі своїх продуктів. Вашій увазі представлений огляд Anno 2070 і рецензія на гру.

Передісторія

Anno 2070: огляд гри, системні вимоги, рецензії та проходження
Ввід гравця в сюжет розв'язується з ознайомлення з не таким вже й далеким майбутнім планети Земля. Постійне підвищення рівня моря відбилося на всіх екосистемах. Майже всі міста, розташовані на узбережжі, обезлюдніли. Виникнення посухи і наступних за нею неврожаїв призвели до масової міграції. Багато прибережні території затоплені і ще більше знаходяться під загрозою.


Звичний порядок йде під воду. Завдяки зміні берегової лінії раніше безплідні землі стали родючими. Державні інститути втрачають владу і значення. Зміна клімату посилює боротьбу різних організацій за ресурси, що залишилися.

Сюжет

Сюжетна кампанія гри познайомить з основними можливостями, а також з історією світу. Спочатку гравця відправлять до Об'єкту 13 - гідроелектростанції, що належить одній з впливових фракцій в світі «Глобал Траст». Цей могутній промисловий синдикат і найбільший у світі постачальник енергії просить у вас допомоги у запуску ГЕС, інженери якої попереджають про можливу небезпеку руйнування, але довірена особа компанії Тор Стриндерберг ігнорує попередження і вводить станцію в експлуатацію.


Як і належить в класичній зав'язці, конструкція не витримує і затоплює весь регіон. У цей момент до місця подій прибуває член ради директорів "Глобал Траст" - Руфус Торн, який керує ліквідацією аварії, а після успішного порятунку тих, що вижили, передає обов'язки Стріндберга головному герою. У цей час відбувається ще одна аварія на нафтовій вишці, під час ліквідації якої гравця знайомлять ще з однією фракцією «Едем Инишиэйтив». Це всесвітня екологічна організація, чий вплив зростає завдяки надсучасним екотехнологіям. По мірі розвитку сюжету будуть з'являтися нові проблеми і персонажі, а гравці будуть знайомити з усіма можливостями гри від споруди будівель до микроменеджмента. По суті, закінчивши сюжетну кампанію, гравець буде знати всі тонкощі і особливості гри.
Anno 2070: огляд гри, системні вимоги, рецензії та проходження
Тепер можна перейти до наступної частини огляду Anno 2070 - опису основної механіки ігрового процесу.

Геймплей

Оскільки Anno 2070 є представником класичної економічної стратегії в реальному часі, в розпорядженні гравця будуть інструменти з будівництва та розвитку міста. Виявляються доступними тонни всіх видів ресурсів, сотні людей різних верств населення зі своїми навичками, потребами, для задоволення яких від гравця буде потрібно будувати різноманітні ланцюжки виробництва.
Наприклад, щоб створити одну одиницю інструментів, гравцеві потрібно буде спорудити шахти для залізної руди і вугілля, налагодити постачання з шахт до складів, від них до цеху з переплавки, а лише потім готову одиницю заліза направити в завод по виготовленню необхідного ресурсу.
Anno 2070: огляд гри, системні вимоги, рецензії та проходження
Як і говорилося на початку огляду Anno 2070 розробники зосередили увагу на проблемі забруднення планети. Реалізовано це через спеціальний показник екології, який змінюється майже з кожною новою спорудою, яка впливає на навколишнє середовище. Хоч найчастіше різні виробничі будівлі надають негативний вплив на навколишнє середовище, в грі так само є і будівлі, що зменшують забруднення, начебто сміттєспалювального заводу або спеціальної ферми для засадження місцевості деревами. Приємною особливістю є те, що вас не обмежують у землях, як в інших містобудівних симуляторах, і ви можете в будь-який момент почати заселяти і інші острови, які розрізняються не тільки по кількості ресурсів, але і за їх різноманітності. До прикладу, але одному острові ви можете вирощувати рис, але не чай через особливості грунту. Про це вже згадувалося в частині цього огляду Anno 2070 присвяченого передісторії.
Anno 2070: огляд гри, системні вимоги, рецензії та проходження
На щастя, землі сусіднього острова якраз схильні до вирощування чаю, але на ньому немає вугілля для електрогенератора, щоб забезпечити ферми енергією. Для цього випадку у грі реалізовані вантажні судна, які ви можете налаштувати на автоматичний обмін ресурсами між своїми портами. Один корабель може проплисти через всі поселення, завантажуючи і розвантажуючи тільки ті ресурси, які потрібні в конкретному місці. Кількість курсує водного транспорту залежить від гравця.
Також, в огляді Anno 2070 варто згадати про ворогів і друзів. Різні союзники дають вам різні функції. Наприклад, якщо на вашій стороні буде "Глобал Траст", у вас ніколи не буде проблем з енергетикою, в той час як "Едем Инишиейтив" має різні способи підняття показника екології. Крім основних фракцій, режим нескінченної гри можна налаштовувати та інших опонентів на кшталт піратів, найманців, торговців нафтовиків та інших. На вибір гравця в Anno 2070 представлено безліч різних ігрових режимів. Проходити сюжетні місії або додаткові, грати нескінченну гру або вирішувати унікальні ігрові завдання - вирішувати тільки вам. Далі в рецензії на Anno 2070 - огляд візуальних особливостей продукту.

Графіка

Anno 2070: огляд гри, системні вимоги, рецензії та проходження
Графіка в грі 2011 року виглядає досить пристойною навіть через 7 років. Докладна деталізація, відсутність «замилювання» і високий дозвіл текстур створюють гарну, приємну картинку. І якщо максимально наблизити карту, можна розглянути рослини, скелі, архітектуру будівель. При докладному розгляді лісу можна побачити лося або ведмедя, а крізь водну гладь можна помітити китів.
Anno 2070: огляд гри, системні вимоги, рецензії та проходження
Оскільки всі події в грі відбуваються на островах, сполученими великими масивами морів і океанів, розробники загострили велику увагу на реалістичній фізиці води: пропливають кораблі створюють хвилі, а сонце залишає на них красиві відблиски.

Саундтрек

Через грамотно підібраного звукового супроводу можна залишитися в грі надовго. Фонова музика динамічно змінюється в залежності від моменту у грі, а кожна споруда має свої тематичні звуки. При наближенні камери можна почути розмови і рев сучасних двигунів або морських мешканців, коли намагаєшся їх розглянути.

Додатковий контент

Anno 2070: огляд гри, системні вимоги, рецензії та проходження
Говорячи про огляді Anno 2070 Deep Ocean, хотілося б насамперед загострити увагу на тому, що до вас може приєднається фракція НАУК – незалежна наукова організація, що розробляє нові технології. Ця фракція примітна тим, що має можливість будувати міста прямо на дні океану, розширюючи таким чином заселяемую карту і можливості гравця. Унікальні ресурси, споруди, а також атмосфера, виражена в графічному і звуковому супроводі підводного міста, розширять не тільки можливості гравця, але і подарують нові емоції. Крім цього, на додаток входять нові види ресурсів і продуктів, нові компанії, рівень розвитку жителів і джерела енергії. Роблячи огляд Anno 2070 Complete Edition, варто відзначити складу даного набору. Сюди входить:
 • сама гра;
 • додаток Deep Ocean;
 • новий портрет помічника-ИИ;
 • А також безліч додаткових місій, моделей будівель і транспорту. До речі, вартість комплекту додає до цінника ще 50% від початкової вартості ігри.

  Висновок

  Закінчуючи огляд гри Anno 2070 хотілося б сказати, що студії Realeted Designs вдалося зробити дійсно якісну економічну стратегію. Напевно багатьом доводилося чути порівняння цієї гри з її попередниками і невдоволення з приводу спрощення деяких аспектів гри, але той, хто не грав в попередні частини серії, виявиться цілком задоволений усіма функціями, що надає гра.

  Системні вимоги

  Для запуску продукту знадобляться певні характеристики персонального комп'ютера або ноутбука. Гра не відрізняється серйозними вимогами і "потягне" навіть на процесорі з невеликою потужністю. Вимоги до грі представлені в двох категоріях.

  Мінімальні

  Якщо у вас не дуже "сильний" комп'ютер, краще виставити гру на мінімальні графічні параметри. Перед покупкою гри обов'язково ознайомтеся з мінімальними вимогами:
 • ОС: Windows XP SP3/Windows Vista SP2/Windows 7/Windows 8/Windows 8.1/Windows 10;
 • процесор: AMD Athlon 64 X23800+ /Intel Core2 Duo E4400;
 • оперативна пам'ять: 2 GB;
 • відеоадаптер: ATI Radeon X1600 /nVidia GeForce 7600 GT;
 • місце на диску: 5 GB.
 • Рекомендовані

  Рекомендовані системні параметри:
 • ОС: Windows XP SP3/Windows Vista SP2/Windows 7/Windows 8/Windows 8.1/Windows 10;
 • процесор: AMD Phenom X49750 /Intel Core2 Quad Q6600;
 • оперативна пам'ять: 4 GB;
 • відеоадаптер: AMD Radeon HD 6870 /nVidia GeForce GTX 570;
 • місце на диску: 5 GB.
 • Якщо ваш комп'ютер задовольняє цим вимогам, ви зможете повною мірою насолодитися графікою гри, не відволікаючись на зависання картинки.

  Популярі новини
  Загрузка...