Риба-клоун в "Майнкрафте" - опис, застосування

484 0 Новини високих технологій

Ігри-пісочниці з відкритим світом і можливістю крафта заманюють користувачів різних вікових категорій. Величезною популярністю користується ресурс "Майнкрафт". Це іграшка з піксельної графікою, в якій людина може будувати, валити, добувати, полювати і всіляко виживати. Софт завоював серця багатьох людей. І в ньому є різні об'єкти, блоки та рецепти. З їх допомогою вдається виживати і облаштовуватися у віртуальному світі. Сьогодні ми познайомимося з рибою-клоуном в "Майнкрафте". Що це за об'єкт? Навіщо він потрібен? Як ним користуватися, якщо це можливо? Розібратися у всьому цьому і не тільки повинен кожен гравець. Не виключено, що згаданий ресурс є вкрай корисним.

Риба-клоун в "Майнкрафте" - опис, застосування

Короткий опис

Навіщо в "Майнкрафте" риба-клоун? Спочатку розберемося, про який ресурс йде мова. В Minecraft гравці можуть добувати різні блоки, предмети і речі. Наприклад, м'ясо при полюванні або рибу за час риболовлі. Все це використовується для подальшого забезпечення життя юзера у віртуальному світі.


Риба-клоун - ресурс, одержуваний при риболовлі. Він видобувається звичайною вудкою, не є рідкісним. Є джерелом їжі. Виловити рибку можна майже в будь-якій водоймі. Але доведеться неабияк постаратися.

Призначення

Навіщо потрібна риба-клоун в "Майнкрафте"? Раніше користувачі часто не могли знайти застосування цього ресурсу. Але вже довгий час зрозуміло, для яких цілей використовується спіймана рибка. Як вже було сказано, риба-клоун є джерелом їжі. Якщо гравець з'їсть сирої улов, він поповнить запас ситості на 1 одиницю. Приготовлена в печі риба-клоун в "Майнкрафте" заповнює 3 одиниці ситості. Крім того, досліджуваний ресурс може використовуватися для:
 • отримання досягнень у грі;
 • приручення оцелота;
 • годування прирученого оцелота.
 • Насправді все простіше, ніж здається. І гравці Minecraft обов'язково знайдуть застосування досліджуваного ресурсу.
  Риба-клоун в "Майнкрафте" - опис, застосування

  Про отримання

  Кілька слів про те, як можна добути рибу-клоуна в "Майнрафте". Зробити це не так важко. Головне набратися терпіння і відшукати в грі вудку. Без неї видобуток цього ресурсу значно ускладниться.


  В ідеалі "клоуна" виловлюють під час риболовлі. Шанс випадання є при закиданні вудочки в будь водойму. Тому варто трохи порибалити. Не виключено, що персонажу вдасться зловити заповітну рибку. Можна вибити відповідний ресурс ворогів. Наприклад, при вбивстві сторожа риба-клоун в "Майнкрафте" падає з імовірністю 25%. З одного персонажа може випасти 1 одиниця згаданої їжі. З давнього варта можна вибити рибу-клоуна з аналогічною ймовірністю. Але в цьому випадку пропонується зачарувати меч для збільшення шансів на успіх. Якщо накласти на зброю заклинання "Мародерство", можна вибити рибу-клоуна в "Майнкрафте" з ймовірністю 35%. Останній варіант видобутку ресурсу - це вбивство відповідної риби. З одного "ворога" падає 1 одиниця досліджуваної їжі. Це не найпоширеніше явище. Рибу-клоуна в "Майнкрафте" можна знайти в скринях. Але це вкрай рідкісне явище.
  Риба-клоун в "Майнкрафте" - опис, застосування
  Важливо: якщо зачарувати вудку на "морську удачу", шанси на ловлю риби-клоуна зменшаться. Зачарование типу "Принада" трохи підвищить успіх видобутку досліджуваного ресурсу.

  Популярі новини
  Загрузка...