Red Faction: Guerrilla: огляд гри, характеристики, чіти, коди, збереження, відгуки гравців

156 0 Новини високих технологій

Огляд Red Faction: Guerrilla буде цікавий не тільки фанатам серії, але і людям, що ніколи раніше не чули про таку франшизу. Третя частина є самою популярною у всій лінійці, і на це є кілька причин. Детальніше про кожної деталі проекту можна дізнатися з матеріалу в статті.

Обережний погляд

В огляді Red Faction: Guerrilla складно не згадати, що кожен фанат серії сумнівався, що третя частина запропонує щось нове. Оригінальна гра показала кілька цікавих ідей з непоганою реалізацією, що одразу привернуло аудиторію. Після цього зроблене на швидку руку продовження засмутило багатьох користувачів. Від франшизи відвернулися не тільки гравці, але і самі розробники з видавцями. Цілих п'ять років, аж до 2009-го про неї ходили тільки чутки. Всі роботи над третьою частиною супроводжувалися обережним поглядом фанатів і профільних видавництв. Рідко в ігровій індустрії з'являється шедевр після того, як серія канула в небуття. У цьому випадку, всупереч недовіри, сталося щось подібне.


Red Faction: Guerrilla: огляд гри, характеристики, чіти, коди, збереження, відгуки гравців

Сюжет гри

Для багатьох користувачів історія в проектах жанру шутер (екшен) не має великого значення, але в огляді Red Faction: Guerrilla слід про неї згадати. У 2125 році колонія людей на Марсі освоїлася і навіть зуміла впоратися з тиранією корпорації «Ультор». Вони запрошували сюди працівників з Землі і за допомогою трудових махінацій змушували їх працювати за копійки. Після змін на червоній планеті сюди приїжджає головний герой Алек Мейсон на запрошення свого брата Даніеля. У цей час «Сили Оборони Землі» вже підготували заплановану атаку на Марс. Блакитна планета виснажена в плані ресурсів, а багатства сусіда не дають спокою технологічно розвиненим громадянам. Вони починають вторгнення і швидко поневолюють всю територію. За збігом обставин Алека обвинувачують у бунті. Перед самим розстрілом у справу втручаються повстанці. Головний герой врятований, але тепер у нього немає вибору, крім боротьби проти загарбників з сусідньої планети. Повстає з попелу легендарна «Червона бригада», і протистояння набирає обертів.


Ігровий світ

В огляді Red Faction: Guerrilla головною перевагою завжди буде навколишній ігровий світ. У цьому випадку гравця вразить не можливість насолоджуватися видами на іншій планеті, вивчати флору і фауну, а тотальна разрушаемость. Після третьої частини Battlefield і наступних продовжень можливістю знищувати навколишнє середовище нікого не здивувати, але на момент 2009 року це було цікаве нововведення. Навіть оригінальна гра в даної серії мала зачатки тотальної разрушаемости, але саме в Guerrilla вони змогли проявити себе повністю. Карта досить велика, а об'єктів на ній багато. Інтерес у перші п'ять або навіть десять годин буде зберігатися на належному рівні. Далі з'являється значна проблема – клонування будівель. Розробники створили приблизно кілька десятків різноманітних споруд, а після цього зробили їх точні копії. Виходить, що після ретельного вивчення всіх різновидів об'єктів головна фішка гри стає нудною. Однакові будівлі зі своїми слабкими місцями гравець зможе знищувати наосліп.
Red Faction: Guerrilla: огляд гри, характеристики, чіти, коди, збереження, відгуки гравців

Загальний ігровий процес

Якщо в огляді гри Red Faction: Guerrilla узагальнити інформацію про геймплеї, то перед користувачем відкривається шутер від третьої особи з можливістю знищувати об'єкти оточення. Саме від цього факту відштовхуються більш дрібні механіки. Наприклад, головний герой має величезний арсенал зброї. Ніхто не буде вказувати, як саме потрібно знести будівлю. Можна використовувати пластид, спеціальну нановинтовку або перевірений гранатомет. У розпорядженні користувача відкритий ігровий світ і велика кількість супротивників. Всі вони з вищезгаданої організації СОЗ, а тому намагаються всіляко придушити заколот. Опозиційні сили будуть робити усілякі спроби послабити їх вплив у всьому регіоні. Саме на це буде спрямована основна частина місій. Особливої уваги заслуговує динаміка бою, де активно застосовується транспорт. Бойові машини зроблені з ухилом в марсіанську стилістику і виглядають досить незвично. Якщо застосувати фантазію, то будь-який бій можна зробити не схожим на інші сутички.
Red Faction: Guerrilla: огляд гри, характеристики, чіти, коди, збереження, відгуки гравців

Мінуси одиночній кампанії

При першому знайомстві гра Red Faction: Guerrilla затягує на декілька годин, але це не той випадок, коли сюжетна кампанія проходиться на одному диханні. У сценаристів виникли великі проблеми з просуванням історії по ходу подій, і вони скористалися стандартною схемою. Спочатку гравець спостерігає цікаве оповідання, боротьбу Марса з Землею, поки не доходить до місій у складі «Червоної бригади».
Гравцям просто не дозволяють рухати історію далі, поки не буде знищено вплив «Сил Оборони Землі» на певній ділянці регіону. Основних завдань для цього недостатньо, а тому доводиться виконувати додаткові доручення. Це не було б проблемою, якби місії пропонували щось цікаве. Тут же список обмежується вбивствами, руйнуваннями, «принеси-відвези» і знову по колу. В ігровій індустрії такі занять мають термін «гринд», а його ніхто не любить. Саме тому, щоб завершити проходження одиночної кампанії доведеться робити паузи.

Графіка

Проект Red Faction: Guerrilla російською та іншими мовами звучить досить непогано. Локалізація тут зроблена на рівні субтитрів, а також голосових перекладів. Вона доповнює цілісність світу червоної планети, який в третій частині слід віднести до плюсів. Розробники подбали про те, щоб гравці в 2009 році зупинялися у поїздках і насолоджувалися видами. Далеко не кожне місце в грі цього заслуговує, але кілька красот обов'язково будуть зустрінуті. У третій частині творці проекту нарешті перемістили камеру на вигляд від третьої особи. Під таким оглядом спостерігати за всіма руйнуваннями набагато веселіше. Особливо це стосується близького контакту з об'єктом знищення. Наприклад, гравець бере фірмову модернізовану кувалду і зносить цілу стіну в будинку з закритими дверима. Зараз таким здивувати нікого не вдасться, але на момент виходу гра порвала рамки шаблонів своєї разрушаемостью. У сукупності з відмінною графікою цей момент можна віднести до явних плюсів.

Red Faction: Guerrilla: огляд гри, характеристики, чіти, коди, збереження, відгуки гравців

Багатокористувацький режим

В огляді Red Faction: Guerrilla на «Ігроманії» та інших профільних видавництвах можна побачити одну цікаву річ. Журналісти відзначають безліч мінусів проекту, але при цьому рекомендують долучитися і ставлять високі оцінки. Все це пояснюється ідеальним багатокористувацьким режимом, який в 2009 році забирав десятки годин часу у багатьох гравців. Якщо одиночна кампанія не могла запропонувати різноманітності, то в битвах з іншими гравцями в цьому не було недоліку. Цікаві види зброї, величезний арсенал, наявність транспорту – все це додає тактичний елемент. Багато люди полюбили гру саме за разрушаемость на картах в мультіплеере. Користувач не може просто зникнути за стіною і розстрілювати всіх з гвинтівки. Навіть дрібнокаліберне знаряддя здатне знести захисне огородження. Знання про те, що ніде не безпечно, додало елемент динаміки. Гравці постійно перебували в русі і цим сутички цікавили. Зараз при наявності ігор Overwatch, Titanfall і Battlefield подібним здивувати нікого не вийти.
Red Faction: Guerrilla: огляд гри, характеристики, чіти, коди, збереження, відгуки гравців

Відгуки

Про гру Red Faction: Guerrilla відгуки після виходу звучали в більшості випадків хвалебні. Деякі західні профільні видавництва ставили оцінки 90 і навіть 100 балів, що є максимумом. На просторах Рунета журналісти були більш скромні в оцінках, більшість з них знаходиться в районі 80-85. Видавництва хором відзначали революцію в жанрі, яка почалася з повного руйнування ігрового світу. Саме за це нововведення третя частина отримала високі оцінки, на відміну від попередника, а також майбутнього продовження під назвою «Армагеддон». Фанати ж оцінюють все більш суб'єктивно і багато говорять про убогість одиночної кампанії. Деяким набридає після перших місій, інші кидають проходження на середині і лише третина доходить до жаданої кінцівки. Це говорить про те, що гра далека від ідеалу, хоч і зуміла стати в авангарді всієї серії. Проект окупився, а це свідчить про інтерес в аудиторії, але деякі ідеї можна було б просунути далі з додаванням різноманітності.
Red Faction: Guerrilla: огляд гри, характеристики, чіти, коди, збереження, відгуки гравців

Чіти і збереження

У Red Faction: Guerrilla збереження є старою проблемою для всіх володарів піратської версії. За відсутності ліцензії та роботи через далеко не самий якісний сервіс Game Windows Live проект нахватал додаткових мінусів від деяких користувачів. Зараз існують версії без підтримки цієї програми, де проблема давно вирішена. Слід зазначити, що у Red Faction: Guerrilla чити, що впливають на ігровий процес, відсутні. Користувач може всередині клієнта увійти в меню опцій, звідти натиснути на пункт «додатково» і побачити можливість ввести код». В останній графі можна додати команди HARDHITTER і MAPMAYHEM. Перша відповідає за появу золотого молота, а друга за наявність унікальних карт. Також гравець може завантажити та встановити додаткові утиліти у вигляді трейнерів. З їх наявністю відкриються різноманітні функції для спрощення ігрового процесу. Це стосується можливості збільшення кількості здоров'я, патронів, поява автомобілів, високих стрибків і багато чого іншого.
Red Faction: Guerrilla: огляд гри, характеристики, чіти, коди, збереження, відгуки гравців

Підсумки

З усього вищесказаного можна подумати, що Red Faction: Guerrilla міцний середняк. Насправді, в 2009 році це була потужна заявка з оглядкою на майбутнє. Проект показав, що ігрові світи можна робити різноманітно і вносити в них свою фішку. Тотальну разрушаемость з потужною кувалдою, що стала символом у сюжеті, не забув ні один користувач, який відчував гру саме на момент виходу. Інша сторона медалі полягає в тому, що зараз третя частина серії вже морально застаріла. Вона не може конкурувати з гігантами індустрії, через десять років. Навіть при всіх перевагах з тотальної разрушаемостью, динамікою в мережевому режимі гра не позбавлена недоліків. Долучитися до неї зараз можна тільки заради інтересу, але слід очікувати захоплюючого пригоди на десятки годин.

Популярі новини
Загрузка...