Бітрікс, що це таке. Бітрікс для малого бізнесу.

444 0 Новини високих технологій

«Бітрікс» - що це таке? Більшість людей вже усвідомили, що сучасний світ — це світ інформаційних технологій і автоматизації багатьох соціальних процесів. У більшості компаній з'являються свої сайти або інтернет магазини. У бізнесі багато також використовують автоматизацію процесів, що відбуваються в організації. Для цього створені спеціальні програми, які називаються Customer Relationship Management або CRM. CRM системи стають все більш затребуваними в світі малого бізнесу. «Бітрікс» — це компанія, яка займається саме автоматизацією процесів.

Бітрікс, що це таке. Бітрікс для малого бізнесу.

Автоматизація сучасних бізнес-процесів і CRM

Основна функція всіх CRM-програм — це автоматизація операцій з клієнтами. Програма бере на себе рутинну роботу по складанню відліків і планування завдань. При цьому історія кожного взаємодії з клієнтом зберігається в зручному форматі, починаючи з першого дзвінка і закінчуючи повторним зверненням, якщо таке мало місце. Кожен етап воронки продажів буде зафіксований в пам'яті системи.


Це дозволяє удосконалювати свій маркетинг на всіх етапах обігу клієнта. Також в CRM-програми вбудована власна телефонії, що дозволяє здійснювати дзвінки і враховувати їх, а також вести запис розмов з клієнтами. Також однією з функцій CRM-програми є планування дій менеджера. Програма оснащена системами нагадувань про дедлайни і багатьма іншими приємними функціями. Також будь-яка CRM-програма систематизує всі дані про клієнтів, дозволяючи в рази полегшити аналітику компанії. Що таке «Бітрікс»? Це компанія, що займається розробкою програмного забезпечення та пакетних модулів для бізнесу. Основними продуктами є «1С-Бітрікс» та «Бітрікс 24». При цьому кожен продукт містить декілька модулів, поєднання яких становить певний пакет послуг. Найпопулярнішим продуктом зараз є «Бітрікс. Малий бізнес».


Бітрікс, що це таке. Бітрікс для малого бізнесу.

«1С-Бітрікс»

«1С-Бітрікс» — це система управління вмістом сайту контентом. Це одна з платних CMS для створення сайту і організації інформаційного потоку на ньому. Зручний інтерфейс і інтуїтивно зрозуміла готова платформа для інтернет-магазину. Вона дозволяє сконструювати свій онлайн-магазин навіть самостійно. У системі «Бітрікс» можуть знаходитись різноманітні дані: документи, фото, бази даних, відеоролики. «1С-Бітрікс» має кілька версій різного ступеня завантаженості:
 • Управління сайтом з «Бітрікс. Малий бізнес». Ця версія використовується для невеликих компаній та магазинів. З такою програмою легко контролювати дилерську мережу і редагувати товари на сайті. Однак цю версію не включений модуль, що дозволяє виставляти декілька цін на один і той же товар. «Бітрікс. Малий бізнес» відмінно підходить для невеликих інтернет-магазинів і проектів.
 • Бізнес версія вже включає в себе такі модулі як: многоценовость, накопичувальні знижки для кожного клієнта, підписка на надходження нових товарів, а також багато інші функції, що спрощують роботу з сайтом.
 • Останні версії «1С-Бітрікс» створюють відразу дві версії сайту - одну для ПК і другу, більш легку, для смартфонів та планшетів.
  Бітрікс, що це таке. Бітрікс для малого бізнесу.

  Що таке «Бітрікс 24»

  «Бітрікс 24» - це хмарний сервіс CRM-онлайн для малого бізнесу, який дозволяє організувати роботу як невеликої компанії до п'яти співробітників, так і більш великої зі штатом понад 100 осіб. «Бітрікс 24» позиціонується як соціальна мережа для синхронізації всіх учасників робочого процесу. Багато функції дозволяють як раз зробити синхронізацію працівників максимально ефективною:
 • Функція установки завдань кожного менеджера і керівника.
 • Загальна стрічка новин.
 • Доступність «Бітрікс 24» - можна увійти з будь-якого пристрою.
 • Чат для співробітників компанії.
 • Синхронізація з великою кількістю соціальних мереж і месенджерів.
 • Синхронізація з найбільш популярними сервісами аналітики.
 • Для представників малого бізнесу «Бітрікс 24» володіє дуже простим і інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Співробітників не потрібно додатково навчати використанню програми. Все зроблено дуже доступно. Також інтерфейс сервісу дозволяє набагато простіше контролювати діяльність співробітників, не відходячи від робочого місця, прямо в бітрікс. Коментарі про цю можливість у користувачів позитивні.

  Інтеграція 1С і «Бітрікс 24»

  Враховуючи те, що «Бітрікс» — це таке програмне забезпечення, створене однойменною компанією, яке розроблено з урахуванням всіх потреб користувачів, слід зазначити, що зараз зроблені кроки по налагодженню синхронізації сервісу управління сайтами і хмарного сервісу. В даний момент часу існує можливість інтеграції «1С Бітрікс» та «Бітрікс 24», який дозволить вам:
 • взаємодіяти з рахунками;
 • імпортувати товари з сайту в каталог «Бітрікс 24».
 • Це відбувається за наступними правилами:
 • Рахунок створюється в «Бітрікс 24» і по досягненні певного статусу вирушає в «1С Бітрікс».
 • в 1С рахунок оплачується і змінюється кількість товарів. Ця інформація, в свою чергу направляється в «Бітрікс 24».
 • Налаштувати синхронізацію можна в розділі «1С Бітрікс» - «Управління торгівлею».
  Бітрікс, що це таке. Бітрікс для малого бізнесу.

  Додаткові можливості

  Додатковими можливостями «Бітрікс 24» є:
 • Можливість обліку робочого часу кожного працівника. Час початку і закінчення роботи фіксується на панелі робочий день.
 • Відправка звітів в режимі реального часу. Для реалізації потрібно натиснути на панелі інструментів кнопку «Додати звіт», а також відкрити доступ в настройках звіту необхідним співробітникам.
 • Віддалений доступ до звітів.
 • Синхронізація з месенджерами. «Бітрікс 24» синхронізується з більшістю месенджерів, такими як Whatsapp, «Телеграм», а також з соціальними мережами «Вконтакте», «Фейсбук» і з деякими іншими.
 • Можливість оцінки завдання.
 • Мобільний додаток «Бітрікс 24».
 • Про мобільному додатку варто сказати окремо. Це такий додаток «Бітрікс», яке дозволяє співробітникам компанії бути завжди в курсі що відбуваються актуальних подій. Для установки програми потрібно підключити модуль «Мобільний додаток» на сайті. Отже, що таке «Бітрікс»? Це програмний продукт, який дозволяє керувати більшістю бізнес-процесів за допомогою вбудованих модулів.

  Популярі новини
  Загрузка...