Torchlight 2: огляд гри, системні вимоги, повне проходження, відгуки геймерів

164 0 Новини високих технологій

Огляд Torchlight 2 у будь-якому випадку, повинен вийти спірним, адже такі проекти завжди називають клонами знаменитого першопрохідника особі серії Diablo. Насправді, перед гравцями постає досить самобутній твір зі своїм світом, історією і героями. Дізнатися всі подробиці про гру можна в матеріалах з даної статті.

Команда розробників

В огляді Torchlight 2 в першу чергу, слід відзначити руку тих самих розробників, що створювали світ перших двох частин знаменитої Diablo. Брати Шеферы використовували свої напрацювання, але запросили також і інших майстрів жанрі. Одні працювали над декількома частинами серії «Доля», інші стояли біля витоків появи проекту під назвою Hellgate London. Тандем майстрів використовував свої наявні навички, але вже з першого погляду можна сказати, що проект не заслуговує на звання «клон». Ті ж самі розробники вирішили випробувати себе у вже знайомій концепції, але із зовсім іншою оболонкою. Саме вона робить проект унікальним, а це вже довела раніше оригінальна гра з цієї серії.


Torchlight 2: огляд гри, системні вимоги, повне проходження, відгуки геймерів

Загальний ігровий процес

В огляді Torchlight 2 можна сказати про те, що ігровий процес повністю повторює концепцію Diablo. Тільки от вторинності тут не відчувається-за безлічі дрібних нововведень, які запропонували розробники. Наприклад, гравець може знайти місця для риболовлі і витягти для себе приємні бонуси або навіть речі. Чималу роль відіграє також дизайн локацій, який підкреслює самобутність світу, де розгортається дія. Це не змінює основну механіку, але дозволяє яскраво відрізнитися від більшості проектів жанру. Гравцеві, як і раніше, доведеться досліджувати локації власноруч створеним персонажем з обраним класом. На кожній новій карті для просування необхідно прокачатися до певного рівня і перемогти боса по основній сюжетній вітці. Так буде тривати до фінального ворога. Обмежень на перехід у більш складну локацію не присутня, але вже на вході персонаж може легко зустріти свою смерть. Це особливо відчувається поблизу Зерифеша, де в пустельних пісках ховаються різноманітні небезпеки.


Torchlight 2: огляд гри, системні вимоги, повне проходження, відгуки геймерів

Система класів

При огляді персонажів у Torchlight 2 починає проявлятися фантазія розробників. Тут немає строгих визначень у класовій системі, і це радує користувача. Наприклад, Блукач є бійцем на дальній дистанції, але вибір зброї і прокачування йому надається досить широкий. Він може користуватися класичним цибулею, важкими гарматами з великим втратою або стати майже магом з дебаффом від отруєння. Система розвитку в цьому плані особливо радує, адже за допомогою скидання навичок у містах, користувач може випробувати на собі різні ролі. Другим бійцем є Берсерк, що спеціалізується на ближньому бою, але має також магічні вміння. Наступний клас - Эмберлинг - може стати будь-варіацією чарівника. За допомогою вибору окремих заклинань гравець зможе використовувати будь-яку з стихій, а це особливо важливо для різноманітності. В огляді нових класів Torchlight 2 слід окремо зазначити Інженера. Це сукупність всіх варіацій прокачування, які можуть існувати в грі цього жанру. Від броньованого танка до потужного стрілка – вибір залишається тільки за користувачем.

Налаштування зовнішнього вигляду і вихованець

Якщо з оглядом класів у Torchlight 2 фанатам жанру все ясно, то кастомізація є явним мінусом. Розробники додали налаштування зміни деяких параметрів, але цього недостатньо для відчуття унікальності. Персонажі в межах однієї класової категорії будуть у будь-якому випадку схожі між собою, а тому у вікні редактора затримуватися надовго не варто. Одним з цікавих нововведень, у порівнянні з першою частиною, є наявність вихованця. Помічник може бути тхором, орлом, вовком, пандою або ж іншим тваринам. Асортимент досить великий, але функції вони виконують однакові. Особистий друг персонажа допомагає винищувати ворогів, а також має свій інвентар. При зборі безлічі непотрібних речей їх можна скласти в осередку вихованця і відправити на продаж у місто. Також гравець може налаштувати режим дій бойового товариша. Він буде агресивно кидатися на першого ворога в окрузі або діяти більше від оборони.
Torchlight 2: огляд гри, системні вимоги, повне проходження, відгуки геймерів

Прокачування в грі

Будь огляд Torchlight 2 обов'язково повинен демонструвати рольову систему, так як тут творці проекту також внесли лепту оригінальності. На перший погляд все стандартно: чотири характеристики і п'ять початкових очок для прокачування. Якщо ж придивитися ближче до параметрів, які вони дають, то тут є над чим поміркувати. Наприклад, сила, крім стандартного підвищення шкоди, також відповідає за атаку від критичного удару. Це робить її корисною для стрільців поряд з спритністю. Ця характеристика підвищує шанс ухилення і критичного попадання. Магія корисна в плані підвищення запасу енергії, що витрачається на будь-які заклинання. Також прокачування цього напрямку надає шанс моментального знищення супротивника. Витривалість відповідає за запас броні і кількість одиниць здоров'я. В ідеалі критичні потрапляння слід прокачувати будь-якого класу, адже всі вміння можуть бути збільшені в утраті. Гравець може вкладати очки в той параметр, якого найбільше не вистачає, хоча обов'язково слід визначитися з основним напрямком.
Torchlight 2: огляд гри, системні вимоги, повне проходження, відгуки геймерів

Сюжет

Огляд гри Torchlight 2 можна робити навіть без згадки сюжету, адже тут він не грає важливої ролі. Щоб повністю його розуміти, гравцеві доведеться знайомитися з чималою кількістю тексту, так як озвучка в діалогах відсутня. Після перемоги над драконом Ордраком, який поширював псування під однойменною шахтарським містечком, у світі запанував спокій. Одним з трьох героїв, що брали участь у тому поході, був Алхімік, який заразився псуванням від досліджень магічного кристала Ембера. Через деякий час він викрадає Серце Ордрака і руйнує місто Торчлайт, будучи одержимим. Його колишні соратники Переможниця і Руйнівник зазнають поразки в бою проти нього. Дівчину Алхімік вбиває, а чоловік відправляється в втеча. Головний антагоніст вирішує поневолити Элементальных Зберігачів, щоб за допомогою їх сили і Серця Ордрака повністю знищити Ембер. Битися з ним на цей раз вже іншим героям з новими здібностями.

Torchlight 2: огляд гри, системні вимоги, повне проходження, відгуки геймерів

Графіка і стилістика

В плані графічного виконання Torchlight 2 сильно відрізняється від Diablo. Дизайн кожної локації нагадує мультяшний і мальований стиль з характерними рисами. Для одних людей це буде явною перевагою, а інші подібне сприймають через призму скептицизму. Різноманітність локацій також не буде нестачі, інша справа, що схожі биомы вже виникали в тій же Diablo. Болота, степ, рівнини, пустелі та інше вже використовувалися тими чи іншими іграми. З іншого боку, також можна поглянути на сеттінг, де переважає фентезі з домішкою стімпанка. Останній жанр проявляється в наявності механізмів, у деяких ворогів і стрілецьку зброю. Якщо подумати логічно, то створити щось унікальне в цьому напрямку майже неможливо. Фентезі передбачає підземелля гномів з киплячою лавою, табори істот, подібних до оркам, та інших істот. Вторинність дизайну не дуже сильно відчувається, але і до плюсів це записати не вдасться. Благо різноманітність ворогів трохи нівелює цю проблему.
Torchlight 2: огляд гри, системні вимоги, повне проходження, відгуки геймерів

Різні деталі

Нескінченне розвага є одним з найбільш вагомих переваг, які дарує гра Torchlight 2. Огляд гри може стосуватися окремих мінусів у вторинності концепції, ігрового процесу, опрацювання світу, але можливість довго насолоджуватись цікавою розвагою сподобається кожному користувачеві. Після першого пригоди персонаж буде 50-52 рівня, і тоді з'явиться доступ до «Новій грі+». Вороги тут стануть на порядок сильніше, а знахідка першого легендарного зброї стане справжньою радістю. До унікальних деталей можна додати риболовлю з використанням вудки або динаміту. Всі локації цікаво досліджувати не тільки на предмет отримання додаткових доручень, але і заради жодних секретів. Непримітні перемикачі відкривають доступ в ті частини карти, де користувач зможе відшукати корисні скарби. Поряд з роллю рятувальника тутешнього світу можна відчути себе першовідкривачем і дослідником. Таке відчувається далеко не в кожній грі цього жанру.

Системні вимоги

Проходження гри Torchlight 2 нехай навіть не повністю, подарує багато незабутніх відчуттів, а низькі системні вимоги можна вважати окремим плюсом. Зараз вони можуть здатися навіть смішними на фоні швидкого розвитку технологій. Процесора Pentium 4 з тактовою частотою 14 гігагерца і відеокарти на 256 мегабайт вбудованої пам'яті буде достатньо для запуску на мінімальних налаштуваннях. Оперативної пам'яті потрібно 1 гігабайт, а на жорсткому диску 1500 мегабайт пам'яті. Для комфортних розваг майже всі параметри слід помножити на 2 за винятком тактової частоти процесора. Тут досить мати Core 2 Duo 2 ГГц або аналогічний за параметрами від іншої компанії. На 2012 рік випуску характеристики виглядають занадто низькими, а тому будь-який бажаючий користувач, навіть зі старим комп'ютером, зможе долучитися до пригоди.
Torchlight 2: огляд гри, системні вимоги, повне проходження, відгуки геймерів

Підсумки

В огляді проходження гри Torchlight 2 можна сказати про те, що проект вийшов не ідеальним. Вигуки від фанатів жанру щодо вторинності звучали нерідко, але вони не завжди вірні. Розробники гри стояли біля витоків появи даної категорії проектів в індустрії, тому обрання знайомої концепції виглядає цілком логічним. Вони постаралися додати нові елементи, хай і незначні, але органічно доповнюють загальну картину. Графіка може стати як розчаруванням, так і знахідкою для гравців. Ігровий процес без експериментів здасться одноманітним, але тут майже немає рамок для рольової системи. Прокачування виконана на належному рівні. Якщо ж самостійні пригоди порядком набридли, то слід покликати друзів в кооператив. Компанією до шести осіб врятувати світ буде набагато приємніше. Torchlight 2 заслуговує уваги, хоча загальна оцінка десь на рівні вище середнього, що неодноразово зазначалося у відгуках.

Популярі новини
Загрузка...