Asus Eee PC 1015bx. Характеристики нетбука.

284 0 Новини високих технологій

Покупка мобільного комп'ютера - це одна з речей, до якої прагне практично кожен. Що може бути зручніше багатофункціонального гаджета для студента, бізнесмена або навіть простого водія? Asus Eee PC 1015bx, характеристики якого будуть розглянуто - один з найцікавіших варіантів до придбання. Однак варто відразу зауважити, що мова йде не про ноутбуці, а про нетбук. А значить, його ресурси спочатку сильно обмежені.

Asus Eee PC 1015bx. Характеристики нетбука.

Загальні параметри

Характеристики нетбука Asus Eee PC 1015bx можуть відрізнятися в залежності від комплектації. Однак, на відміну від ноутбуків, не у таких вже й великих межах. Наприклад, в якості операційної системи встановлена Windows 7 Home або Windows 7 Starter. Обидві "осі" дуже обмежені в своїх можливостях.


Що стосується дозволу екрану, то він підтримує максимум 1024 на 600. Тобто при підключенні до телевізора можуть виникнути проблеми з відображенням широкоформатного відео. Крім того, говорячи про екран, варто згадати, що він всього 10.1 дюйма, що нормально для такого виду техніки. Жорсткий диск може вміщати від 250 до 500 гігабайт інформації. Враховуючи, що зазвичай така техніка використовується для роботи з тимчасовими файлами, а не для зберігання даних, то цього цілком достатньо. Окремо варто згадати наявність вбудованої мережної карти, а також Wi-Fi і Bleutooth, що забезпечує надійний зв'язок з усіма популярними пристроями. Також користувачів порадує можливість заряджати від нетбука пристрої, навіть якщо він знаходиться у вимкненому стані. Однак подібна функція доступна виключно у версії з USB 3.0.


Залізо

Як було вже сказано, характеристики Asus Eee PC 1015bx не дуже різняться у збірок від різних постачальників і виробників. Частота процесора може бути від 1 до 12 ГГц, при цьому найчастіше зустрічається двоядерний варіант. Для лептопа це досить непогані цифри. Однак цей пристрій в рекламі позиціонується як мультимедійний центр для розваг та ігор. І якщо в першому випадку заперечити складно, то з іграми виникають проблеми.
Asus Eee PC 1015bx. Характеристики нетбука.
Що стосується оперативної пам'яті, то тут показники також не вражають. 1-2 гб максимум. При цьому дане значення можна збільшити. Воно не буде підтримуватися ні операційною системою, ні самим залізом. Вбудована відеокарта ATI Radeon HD 6250M не має достатнього запасу відеопам'яті, та й швидкість роботи залишає бажати кращого. Однак при цьому підтримує 11 директХ і шейдери 5.0.

Відгуки

Отже, ми розглянули характеристики Asus Eee PC 1015bx. Незважаючи на те, що параметри нетбука не надто високі, наскільки добре він виглядає в ряду з іншими пристроями? Що про нього думають люди? Як не дивно, але відгуки про характеристики Asus Eee PC 1015bx виключно хороші. Люди зазначають, що в повній комплектації з 2 Гб оперативної пам'яті і двоядерним процесором, машина працює досить спритно, без лагів і гальм. Хороша відеокарта дозволяє дивитися відео у відмінній якості, а також запускати багато іграшки. На жаль, розглянута модель давно не продається в магазинах. Незважаючи на те, що за відгуками нетбук справно служить протягом 4-5 років, в даний момент придбати новий пристрій не представляється можливим.
Щодо негативних сторін, то їх практично немає. Нетбук відчуває труднощі з охолодженням, проте це не заважає йому стабільно працювати.
Asus Eee PC 1015bx. Характеристики нетбука.

Висновок

Які висновки можна зробити з вищевикладеного? Якщо людині запропонують купити б/у нетбук, то про це варто добре подумати. Незважаючи на те, що використовуючи Windows 10 можна добре знизити витрати ресурсів на підтримку працездатності і підвищити всі показники нетбука, варто пам'ятати, що він залишається старою моделлю. Людині не варто розраховувати на те, що можна буде запускати вимогливі ігри після 2012 року випуску. Більш того, варто бути акуратним і при покупці в магазині. З одного боку, це може бути просто залежаний товар, який непогано послужить своєму майбутньому власнику; з іншого - вже кілька разів відремонтоване барахло.

Популярі новини
Загрузка...