Де зловити Пікачу в Москві: координати, поради, рекомедацією

60 0 Новини високих технологій

Всесвіт "Покемон Го" вражає кількістю рідкісних, забавних і цікавих істот. І багато гравці мріють роздобути хоча б по одному кишенькового монстрові кожного виду. Але загальним улюбленцем і межею мріянь будь-якого гравця є всім відомий Пікачу. Цей покемон електричного типу не так вже поширений в нашій країні, і щоб знайти його, доведеться докласти трохи зусиль. З цього невеликого гайда ви дізнаєтеся, де можна зловити Пікачу в Москві.

Де зловити Пікачу в Москві: координати, поради, рекомедацією

Отримати покемона на старті

Якщо ви не знаєте, де зловити Пікачу в Москві, то найпростіший спосіб лову цієї істоти ми розповімо в цьому блоці. При першому запуску гри вам буде запропоновано вибрати одного з стартових покемонів: Чармандера, Сквиртла або Бульбозавра. Як тільки ці монстри з'являться поруч з вами, відмовтеся від їх затримання і йдіть в будь-яку сторону від них. Ці істоти будуть переслідувати вас, але необхідно дотримуватися витримку і не піддатися на спокусу. Через деякий час на вашому шляху здасться нова група покемонів, і серед них обов'язково буде Пікачу. Таким простим способом ви добудете собі рідкісного вихованця, не докладаючи величезних зусиль. Якщо ж вам не підходить цей метод, то читайте далі про те, де зловити Пікачу в Москві. Адже ми вкажемо всі місця, на яких виявляли цього покемона.
Де зловити Пікачу в Москві: координати, поради, рекомедацієюДе зловити Пікачу в Москві?

Вже багато жителі і гості столиці можуть похвалитися тим, що знайшли цього електричного покемона в межах міста. Тепер вони із задоволенням діляться координатами місць, на яких їм вдалося зустріти Пікачу в Москві. Де зловити покемона:
 • Вулиця Гарібальді. Сквер – координати 5567621837548151.
 • Перетин Балаклавського та Севастопольського проспектів і вулиці Обручева – 5565024637562410.
 • Бузковий бульвар (область заправки) - 5580373437835197.
 • Крім того, є ще кілька місць, де зловити Пікачу в Москві, за запевненнями гравців, не завдасть клопоту. Так як електричні покемони обожнюють селитися неподалік від навчальних закладів, то варто відвідати околиці старої будівлі МДУ (Мохова вулиця, Романовський провулок і Б. Нікітська). Врахуйте, що пошуки варто починати після заходу, що значно підвищить шанс на успіх.
  Де зловити Пікачу в Москві: координати, поради, рекомедацією
  Крім того, знайти Пікачу в цьому районі можна поблизу електростанції. Зустріти даного електричного покемона можна і в районі лісопарку Покровське-Глебово. І це зовсім не дивно, адже тут кількість навчальних закладів просто зашкалює.


  Програми для пошуку

  Підвищити ваші шанси на успіх може мобільний додаток Poke Radar, адже на карті цього сервісу вказані всі точки упіймання Пікачу. Якщо ж вам все-таки не вдалося зустріти цього покемона, то можна скористатися невеликою хитрістю. Встановіть на свій персональний комп'ютер додаток NOX – емулятор "Андроїд". Після цього вам необхідно увійти в свій аккаунт "Покемон Го" і встановити такі координати - 4647766930.754876. Таким чином ви віртуально потрапите в парк Шевченка, розташований в місті Одесі. А тут, як відомо, Пікачу водяться в надлишку. На цьому ми закінчуємо наш огляд, що розповідає про місця для пошуку цього забавного істоти, а вам бажаємо вдалої риболовлі.