Всесвіт Warhammer 40000: Некрони. Кодекс Некронів

435 0 Новини високих технологій

Некрони з Warhammer 40000 — це роботоподобные створення, які є частиною унікальної вигаданої раси. Також відомі під ім'ям "некронтиры". Задовго до сюжетних подій "Вархаммера 40000" некрони брали участь у війні за галактичне панування. Так і не здобувши перемоги, вони були занурені в глибокий сон, який тривав аж до сорокового тисячоліття. Після раптового пробудження вони збираються знову вийти на стежку війни, підкорити інші раси і відновити свою Династію. Некрони з Warhammer 40000 не мають душі, вони безжальні і нестримні. Воїни з цієї раси володіють певною схожістю з термінаторами — героями однойменної кінофраншизи. Цієї фракції випала роль нежиті у всесвіті "Вархаммер 40000", а її найближчим аналогом можна назвати Королів Гробниць ("Вархаммер Фентезі").


Перше знайомство

Всесвіт Warhammer 40000: Некрони. Кодекс Некронів
Найперше поява цієї раси відбулося під виглядом спеціального юніта Некронскіх Рейдерів. Правила та інша детальна інформація публікувалися в журналі "Білий Дворф". У 1998 році некрони обзавелися власним армійським списком, а через чотири роки — першим кодексом. В ньому описувалася докладна історія фракції, а також події, які відбулися за останні кілька мільйонів років. Крім того, з книги можна було дізнатися про повному складі армії та про правила, приписаних кожному загону і юніта. Новий кодекс некрони з Warhammer 40000 отримали тільки в 2011 році. У ньому були відображені всі зміни, які відбулися в грі за останній час.

Становлення раси

Рідну планету некронів висвітлювала радіоактивна зірка, що завдавала всім жителям смертельну шкоду. За порятунком раса звернулася до космічних просторах, а щоб до них дістатися, вони спорудили загадкові металеві кораблі. Незабаром некрони зустріли стародавніх, з якими і почалася їхня перша війна. Древнім вдалося придушити ворогів, і до певного часу вони не представляли великої загрози.


Всесвіт Warhammer 40000: Некрони. Кодекс Некронів
Некронтиры продовжили існування, поглинаються жагою помсти. На зірці свого будинку їм вдалося виявити одну з Зоряних Богів, К'тан. З їх допомогою він одягнувся в живий метал, після чого зробив самих Некронів своїми безвольними рабами. Пробудження К'тан на цьому не закінчилося — незабаром інші Зоряні Боги почали виходити з Стазис. Вся раса некронтиров виявилася обманута одним з К'тан, який пообіцяв їм безсмертне існування. Вони продали свої душі і перетворилися в роботоподобных безсмертних істот, які згорають від ненависті та жадоби крові. Разом з новою вдосконаленою технологією їм вдалося розгромити своїх давніх ворогів, давніх, відправивши їх залишки в партизанство. Після цього К'тан і некрони зайнялися знищенням і мукою більш молодих рас. Варп накрили війна і хаос. Вимірювання втратило свій колишній вигляд і тепер являло собою збіговисько кошмарів, демонів та інших жахливих тварюк. Масштабна катастрофа була неминуча, тому К'тан прийняли рішення зануритися в стазис (прихопивши з собою і некронів). Вони заснули у своїх гробницях на кілька мільйонів років.

Про рідній планеті

Всесвіт Warhammer 40000: Некрони. Кодекс Некронів
Згідно інформації з Warhammer 40000 Dawn of War, некронтиры ніколи не знали про рідному світі. Існує поширена думка про те, що раса була сконструйована механічно і не зазнала природної еволюції. Відбувалося це в спеціальних мануфакториях або в ксеноэквивалентах подібних конструкцій. Центри активності — це "мертві" планети, у дослідженні яких так зацікавлені Адептус Механікус. Деякі з них забудовані спеціальними комплексами склепів, які виконують роль командних центрів війська некронів. Warhammer 40000 характеризує такі планети наступним чином: суха атмосфера, складні природні умови, мала кількість життєвої форми. Незважаючи на те, що світи, зайняті некронтирами, представляють собою порожні і неживі простору, вони ніколи не зазнавали якихось страшних катастроф. Вони завжди були безлюдними. З іншого боку, питання про те, чому некрони обрали в якості житла саме "мертві" планети, залишається загадкою. Можливо, це пов'язано з тим, що роботоподобная раса просто ненавидить будь-яку життя.

Поведінка на полі бою

Некрони воліють діяти в невеликих загонах, від 25 до 100 одиниць. Основа їх армії лежить на плечах воїнів, які, в свою чергу, не обходяться без підтримки більш спеціалізованих підрозділів.
Всесвіт Warhammer 40000: Некрони. Кодекс Некронів
Величезною перевагою даної раси є регенерація — вони можуть отримати важкі рани і при цьому вижити. Окрема особливість полягає в безпрецедентній телепортації: всі знищені некронтиры переносяться назад в гробниці, а армія з великими втратами телепортується з поля битви.

Про релігії

Головна релігія некронів в Warhammer 40000 Dawn of War — це Зоряні Боги, К'тан. Вони давніші, ніж матеріальна життя, та мають у своєму складі чисту енергію. Серед основних богів можна виділити:
 • Несучого Ніч — покровитель вбивств і руйнувань. Покинув стазис другим. Є найсильнішим серед інших К'тан. Легенди Ельдар свідчать, що Несе Ніч поглинув і вбив більше, ніж хто-небудь з К'тан.
 • Дракона Порожнечі — покровитель знань і забуття. Стазис поки ще не покинув. Виявився укладеними в Лабіринті ночі. Є другим по силі серед перших К'тан.
 • Потойбічного — наказує божевіллям і відчаєм. Поки що знаходиться в стазисі. Згідно легендам Ельдар, Потойбічний поглинув безліч інших богів, проте так і не зміг до кінця впоратися з їх сутностями.
 • Обманщика — наказує хитрістю і підступністю. Покинув стазис найпершим. Відомий тим, що в один момент він може сіяти хаос і недовіру, а в іншій — допомагати всім ворогуючим сторонам для отримання власної вигоди.
 • Всесвіт Warhammer 40000: Некрони. Кодекс Некронів

  Про озброєнні

  Під час атак некрони використовують гауссовые бластери. Головна особливість цієї зброї — руйнування молекулярних зв'язків, пошарове розщеплення тіла і техніки ворога. Що стосується військових кораблів, то ті, на відміну від кораблів інших рас, використовують для своєї роботи дещо інший принцип. Замість того, щоб здійснювати сверхсветовие переміщення за допомогою Иматериума, вони вдаються до допомоги спеціальної технології, здатної поглинати інерцію. Єдина проблема такого способу полягає в тому, що їх двигунів необхідний запас жахливого кількості енергії. Якщо флот некронтиров вирішити використовувати зірку в якості джерела заправки, то після цього її неодмінно чекає "смерть".

  У комп'ютерних іграх

  Всесвіт Warhammer 40000: Некрони. Кодекс Некронів
  Перша поява раси Некронів відбулося в грі "Вархаммер 40000: Зимовий Напад". Їх роль торкалася тільки одиночну кампанію і тільки фінальну місію. Як граюча раса вони з'явилися в грі "Вархаммер 40000: Dawn Війни — Темний Похід". На цей раз компанію їм склала Імперія Тау. Також фракції знайшлося місце і в Warhammer 40000 Soulstorm. Некрони змогли обзавестися новою здатністю, більш відомої, як "Втілення Ошуканця".

  Популярі новини
  Загрузка...