Як відновити вкладки "Хромі": інструкції

805 0 Новини високих технологій

Google Chrome - назва популярного і дуже зручного інтернет-браузера. Але з ним треба вміти працювати. Початківець юзер може не знати елементарних операцій, значно спрощують інтернет-серфінг. Наприклад, про операції з відкритими сторінками. Далі постараємося з'ясувати, як можна відновити вкладки "Хромі". Які варіанти розвитку мають місце? І взагалі, чи можна здійснювати відновлення закритих сторінок. Розібратися у всьому цьому і не тільки здатний навіть дошкільник. Тому ніяких особливих проблем з темою ні у кого бути не повинно.

Як відновити вкладки "Хромі": інструкції

Опис

Відновити вкладки "Хромі" можна, але не завжди. Про це поговоримо трохи пізніше. Першим ділом познайомимося з згаданим елементом управління ближче. Вкладка - це сторінка, відкрита в інтернет-браузері. Вона може бути активною (переглядається на даний момент) і неактивної (відкрита в браузері, але не проглядається). Вкладки можна робити закладками. Без досліджуваної складової неможливо здійснювати серфінг в мережі.


Іноді виникає потреба у відновленні цього елемента. І про це відомо далеко не кожному. Як здійснюється відкриття раніше закритих вкладок?

Прийом перший - функціональне меню

Як відновити вкладки в "Гугл Хромі"? Справитися з такого роду завданням юзер може по-різному.
Як відновити вкладки "Хромі": інструкції
Перший метод - використання функціонального меню браузера. Як ним скористатися? Досить виконати наступні дії:
 • Клікнути в Chrome ПКМ на панелі вкладок.
 • Вибрати у випадаючому меню "Відкрити закриту".
 • Цей крок поверне останню закриту сторінку. Повторне використання функції відновить другу закриту вкладку і так далі. Важливо: прийом працює лише в межах однієї (поточної) сесії. При закритті браузера здійснити відновлення закритих сторінок таким чином ніяк не вийде.

  Прийом другий - меню "Нещодавно закриті"

  Відновити видалені вкладки "Хромі" пропонується по-різному. Ще один підхід до вирішення поставленого завдання - це робота з меню "Нещодавно закриті сторінки". Воно є у кожному інтернет-браузері.


  Щоб скористатися згаданим елементом управління, необхідно:
 • Натиснути на кнопку, що відповідає за відкриття головного меню Google Chrome. Вона розташована в правій частині екрана, біля адресного рядка.
 • У списку навести курсор на напис "Історія".
 • Вивчити меню "Нещодавно закриті".
 • Клікнути по сторінці, яку хочеться відкрити.
 • От і все. Зазвичай у зазначеному меню відображається близько 8 закритих вкладок. Це дуже зручний метод!

  Прийом третій - історія в браузері

  Як відновити вкладки в "Гугл Хромі"? Деякі юзери віддають перевагу нестандартним варіантів вирішення поставленої задачі. Наприклад, можна скористатися історією браузера. Вона допомагає повертатися на раніше відвідані юзером сторінки. І не обов'язково в межах однієї і тієї ж сесії.
  Як відновити вкладки "Хромі": інструкції
  Щоб відновити вкладки "Хромі" з історії, потрібно:
 • Відкрити головне меню інтернет-браузера.
 • Навести курсор мишки на напис "Історія".
 • Клацнути по рядку "Історія" у вікні поруч меню.
 • Все, що тепер залишається - це вивчити переглянуті сторінки і клікнути по що цікавить користувача сайту. Веб-сервіс буде відкритий без особливої праці.
  Важливо: такий варіант використовується багатьма користувачами. Він побічно називається відновленням вкладок.

  Прийом четвертий - клавіатура в допомогу

  Як відновити старі вкладки "Хромі"? Краще користуватися для цього історією відвіданих сторінок. Тоді користувач зможе вивчити повний список сайтів, відкритих в браузері. Існує швидкий метод відновлення вкладок. Він користується величезним попитом у користувачів, особливо у тих, кому необхідно швидко працювати в браузері. Мова йде про використання "гарячих" клавіш. Вони допомагають відкривати, закривати і відновлювати сторінки в інтернет-браузері. Юзеру необхідно натиснути на Ctrl + Shift + T, щоб відновити вкладки "Хромі". Відкриється остання закрита сторінка, при повторному використанні комбінації - передостання і так далі.

  Коли методи не працюють

  Відновити вкладки "Хромі", як вже було сказано, можна не завжди. Існують ситуації, при яких впоратися з поставленим завданням неможливо. І про них необхідно пам'ятати при будь-яких обставин.
  Як відновити вкладки "Хромі": інструкції
  На даний момент перераховані прийоми повністю або частково не будуть працювати, якщо:
 • людина завершив ту чи іншу сесію в браузері;
 • користувач працює в режимі "Невидимка" або "Інкогніто";
 • у браузері відключена опція збереження історії відвіданих сторінок.
 • В інших ситуаціях вивчається задача цілком реальна. І впоратися з нею може навіть дитина. Який саме метод використовувати на практиці? Це кожен вирішує самостійно. Якщо необхідно відновити видалені вкладки "Хрому" швидко, допоможе комбінація "гарячих" клавіш. В іншому випадку можна пошукати цікаві сайти в історії. Більше ніяких варіантів розвитку подій немає і бути не може. Запропоновані увазі інструкції дійсні донині.

  Популярі новини
  Загрузка...