Багатофункціональний пристрій Xerox 3045: бездоганне співвідношення ціни, технічних специфікацій і якості

67 0 Новини високих технологій

МФУ середнього рівня з відмінними технічними параметрами і доступною вартістю — це Xerox 3045. Саме це пристрій, що об'єднує в одному корпусі принтер, копіювальний апарат і сканер, і буде в подальшому детально розглянуто.

Багатофункціональний пристрій Xerox 3045: бездоганне співвідношення ціни, технічних специфікацій і якості

Позиціонування

На сегмент ринку друкувальних і розмножувальних пристроїв середнього рівня орієнтований Xerox 3045. На це вказує і рекомендований виробником місячний об'єм друку, і вартість пристрою, і його технічні специфікації. Подібне МФУ чудово підійде для організації документообігу в офісах з кількістю встановлених комп'ютерів до 30 штук. Ще можна успішно використовувати цей багатофункціональний пристрій в невеликих офісах (до 10 робочих місць з комп'ютерами) і домашніх умовах. Але при цьому виправданість використання такого дорогого МФУ лягає в першому випадку на системного адміністратора, а в другому — на самого користувача. Ще одне місце, де герой цього огляду може успішно себе проявити, — це копіювальні або розмножувальні центри.


Багатофункціональний пристрій Xerox 3045: бездоганне співвідношення ціни, технічних специфікацій і якості

Комплектація

Просто відмінна вихідна комплектація в Xerox 3045. У неї виробник включив наступне:
 • МФУ.
 • Інтерфейсний шнур з роз'ємами USB.
 • Провід для підключення до мережі електропостачання.
 • 2 компакт-диска. На одному з них записані драйвера, а на другому спеціалізоване прикладне програмне забезпечення, яке за задумом виробника, повинна спростити процес використання багатофункціонального пристрою.
 • Документація: гарантійний талон, рекламні буклети і керівництво з підключення, налаштування і використання.
 • Картридж.
 • Технологія, дозвіл, підтримувані формати

  Технологію лазерного друку використовує для виведення документів і зображень принтер Xerox 3045. Причому друкує цей пристрій лише у монохроматичному режимі. В режимі принтера документ в даному випадку виводиться у дозволі, що відповідає 1200Х1200. Аналогічним значенням дозволу може похвалитися і режим сканера. А от у випадку використання в ролі розмножувального пристрою дозвіл виведеного документа зменшиться і буде відповідати 600Х600.


  Багатофункціональний пристрій Xerox 3045: бездоганне співвідношення ціни, технічних специфікацій і якості

  Картридж

  Всього лише один монохромний режим друку, як було зазначено раніше, використовується в Xerox Workcentre 3045. Картридж всього лише один у даному МФУ і він заправляється тонером чорного кольору. Його модель може бути Xerox 106R02181 (йде у вихідній комплектації і має зменшений ресурс друку на 700 сторінок від однієї заправки) і Xerox 106R02183 (такий картридж необхідно купувати окремо і в цьому випадку кількість виведених за одну заправку сторінок збільшується до 1000).

  Можливості підключення

  Вельми і вельми скромні комунікаційні специфікації Xerox 3045. Відгуки вказують на підтримку лише одного основного проводового інтерфейсу — USB у виконанні 2.0. Звичайно, на практиці це вказує на те, що це багатофункціональний пристрій, який можна підключити до будь-якої модифікації даного проводового способу передачі інформації. Але ось використання всього одного провідного інтерфейсу в даному випадку виступає істотним недоліком даного МФУ. Багато аналогічні пристрої в цьому ціновому діапазоні оснащуються також передавачем «Вай Фай і це дозволяє підключати їх за таким бездротовому з'єднанню. При цьому вони також виконують функції так званого принт-сервера. У даному ж випадку роль принт-сервера виконує комп'ютер, до якого дане МФУ підключено. Ще одним істотним мінусом даного способу підключення є те, що необхідно досить близько розташовувати багатофункціональний пристрій від комп'ютера (не більше 2-х метрів). Знову-таки, необхідно також не забувати про те, що ПК, який виконує роль сервера друку і сканування, повинен бути включений. В іншому випадку герой цього огляду просто перетворитися в звичайний копіювальний апарат.
  Багатофункціональний пристрій Xerox 3045: бездоганне співвідношення ціни, технічних специфікацій і якості

  Швидкісні можливості

  Непоганими швидкісними специфікацій може даний принтер, копір-скануючий апарат. Принтер Xerox Workcentre 3045 здатний за одну хвилину видати 24 чорно-білих сторінок з максимальною якістю і дозволом. У свою чергу, близько 10 сторінок можна відсканувати на цьому багатофункціональному пристрої за той же самий час. Також аналогічне кількість копій можна на ньому отримати за ту саму хвилину.

  Відгуки

  Лише на одному істотному мінусі акцентують увагу власники Xerox 3045. Відгуки у цьому плані виділяють дуже скромний за нинішніми мірками інтерфейсний набір. Він включає всього лише дротовий USB. І якось поліпшити ситуацію в цьому випадку вже точно не вийде. А ось позитивних сторін у цього багатофункціонального пристрою значно більше. Це і досить високу швидкодію, і значний місячний обсяг друкованих сторінок, і підтримка практично будь на поточний момент операційної системи, це і досить демократична вартість, яка робить досить доступним на тлі аналогічних пристроїв рішення, розглянуте в цьому матеріалі.
  Багатофункціональний пристрій Xerox 3045: бездоганне співвідношення ціни, технічних специфікацій і якості

  Підсумки

  Вже точно на тлі конкуруючих рішень і продуктів не загубиться Xerox 3045. У нього є все необхідне для цього. А той єдиний мінус, на якому його власники акцентують увагу, без особливих проблем перекривається досить великим переліком переваг. Ключові плюси цієї моделі МФУ — це висока швидкодія, невисока вартість і достатньо великий обсяг місячної друку. До цього також необхідно додати досить великий перелік драйверів, який дозволяє застосовувати таке МФУ в зв'язці з будь-яким існуючим на сьогоднішній день системним софтом. Саме остання перевага і часто стає визначальним чинником при виборі основного пристрою для організації документообігу.