М56 "Скорпіон": огляд та відгуки геймерів

57 0 Новини високих технологій

Сьогодні на розгляді преміумне протитанкові САУ сьомого рівня М56 "Скорпіон". Гайд буде грунтуватися на особистих враженнях. На поточний момент, за даними неофіційної статистики, цієї ПТ володіє 59000 чоловік. Що досить мало, навіть незважаючи на те, що танк має акційний статус. При цьому все за тією ж статистикою, танк М56 "Скорпіон" в "Ворлд оф танкз" знаходиться на 6 місці за відсотком перемог серед всіх протитанкові САУ сьомого рівня, тобто назвати поганою машиною його не можна.

Характеристики

Тепер же варто побіжно торкнутися список характеристик вище представленого танка:
 • Міцність: 820 HP.
 • Питома потужність: 28 л. с./т.
 • Максимальна швидкість: вперед 45 км/год і 17 км/год тому.
 • Швидкість повороту ходової: 40 град/с.
 • Бронепробитие: 219/275/45 мм.
 • Утрата: 240/240/320 Hp.
 • Втрата у хвилину: 1920 HP/хв.
 • Боєкомплект: 60 шт.
 • М56 "Скорпіон" - це американська преміум-техніка сьомого рівня, що має вежу з неповним обертанням. Сумарний кут повороту башти 60 градусів, що є плюсом, при цьому вона досить повільно обертається і іноді простіше докрутити корпус танка, благо час дозволяє.


  Що стосується екіпажу, то у "Скорпіона" він складається з чотирьох осіб:
 • Командир (Радист).
 • Навідник.
 • Механік-водій.
 • Заряджаючий.
 • М56 "Скорпіон": огляд та відгуки геймерів
  На жаль, даний факт може викликати деякі труднощі при апгрейді екіпажу на цьому танку, так як на багатьох прокачування ПТ-САУ присутній другий заряджаючий і радист, що значно полегшує цю справу.

  Бронювання

  Однією з особливостей танка є кругова броня корпусу товщиною 1 мм Самий захищений ділянка - це, звичайно, вежа з 5 мм броні. Танкувати ворожі постріли, відповідно, не вийде, так як машина приймає в себе всі снаряди супротивника без винятку. Звичайно, можливо, що фугасний снаряд іноді і не проб'є броню нашого танка. Однак, якщо фугасний снаряд великого калібру, то його варто особливо боятися. Адже, навіть якщо він впаде поруч, то здатний завдати серйозної шкоди. Також з-за малих габаритів танка разом з звичайним втратою досить часто буде отримано критичний шкоди екіпажу і внутрішніх модулів. Це сильно помітно, коли ви опинитеся внизу списку, куди будете потрапляти досить часто.


  М56 "Скорпіон": огляд та відгуки геймерів

  Як грати

  Найефективніше на цій ПТ - грати від дистанції і маскування. У М56 "Скорпіон" хороші показники маскування на рівні, які можна додатково посилити маскувальною мережею і камуфляжем. Це дозволить досить ефективно грати з кущів, довго залишаючись непоміченим, навіть граючи проти дев'ятих рівнів. При цьому потрібно дотримуватися обережності і триматися на безпечній відстані від противника. На великій відстані потрапити за "Скорпіону" набагато складніше, особливо якщо грати від рельєфу. Маленькі розміри і гарні кути відхилення знаряддя дозволяють досить комфортно стріляти по противнику на великі дистанції. Псує все снайперські амбіції в М56 "Скорпіон" огляд 350 метрів. Його з натяжкою можна назвати нормальним, возити з собою стереотрубу потрібно обов'язково.
  М56 "Скорпіон": огляд та відгуки геймерів

  По рухливості

  При відсутності вага броні танка становить трохи більше семи тонн, в сумі з потужністю двигуна 200 к. с. виходить 28 л. с./т., ПТ бадьоро стартує з місця і крутиться на одній точці теж досить добре. Засмучує питома швидкість, яка складає 45 км/год, виникає таке відчуття, що хтось тримає танк. І також засмучує задній хід в 17 км/год, після пострілу важко відкочуватися в укриття.

  Про знаряддя

  Шикарне бронепробитие для сьомого рівня, основний снаряд дозволяє пробивати навіть "дев'яток", якщо ж пробиття не вистачає, то на допомогу приходять голдовие снаряди з пробиттям 275. Голдовие снаряди тут є кумулятивними, що не дуже добре, так як вони не здатні завдати шкоди, потрапивши в гусениці або екрани танка. Знаряддя володіє відмінними кутами наведення по вертикалі, опускаючись на -10 і піднімаючись до +15. Точність 033 дозволяє досить точно стріляти на великі відстані. Сильно обмежує гру розкид від руху ходової, стріляти на ходу практично неможливо. Для точної стрільби необхідно зупинятися. Головний же недолік знаряддя виражається в його скорострільності. При разовому утраті в 240-е знаряддя в стоці перезаряджається 78 секунди. За ДПМу танк програє деяким ПТ сьомого рівня приблизно на 400 шкоди.
  М56 "Скорпіон": огляд та відгуки геймерів
  Боєкомплект 60 шт. комплектувати варто переважно ББ-снарядами, слід взяти 10 кумулятивних снарядів для міцно броньованих супротивників і пару фугасів для збиття захоплення.

  Додаткове обладнання і спорядження

  Спорядження у даного танка стандартне: аптечка, ремонтний комплект і, звичайно, вогнегасник. На М56 "Скорпіон" необхідно встановлювати: 1. Стереотрубу – це дозволить збільшити огляд в нерухомому стані. Ставити просвітлену оптику не має сенсу із-за стоячого геймплея. 2. Гарматний досилатель - скоротить час перезарядки знаряддя. 3. Маскувальна мережу — збільшить непомітність в нерухомому стані. Також для підвищення маскування слід нанести на танк камуфляж.

  Висновок

  У підсумку виходить непогано збалансована недорога преміумна машина на сьомому рівні, яка добре справляється з основним завданням – фарм срібла. Завдяки гарному пробою в бою, голда рідко використовується, а звідси хороші показники срібла при середньому завдану шкоду. Приблизно 40-50 тис. за бій, буде вивозити М56 "Скорпіон".
  М56 "Скорпіон": огляд та відгуки геймерів
  Відгуки гравців в основному позитивні, так як танк добре збалансований. Геймплейно М56 "Скорпіон" схожий на Rhm.Borsig Waffentrger, німецьку прокачиваемую протитанкову САУ восьмого рівня. Тільки М56 "Скорпіон" не грає проти десяток. Танк не можна назвати скиллозависимим, але і порадити придбати його новачкові не можна. Цей танк підходить людям знайомим хоч трохи з механікою гри і азами проходження на класі ПТ-САУ.