Дєїнсталлятор програм: огляд кращих утиліт, особливості дєїнсталлятор

220 0 Новини високих технологій

Видалення програм потрібні для видалення софту з операційної системи. Штатні інструменти Windows далеко не завжди справляються з поставленим завданням і залишають після себе «сміття» на зразок записів у реєстрі або навіть папок з файлами. Після видалення програм видалення повністю підчищають платформу, позбавляючись від присутності вже непотрібного софту. У мережі можна зустріти масу утиліт такого плану, але знову-таки далеко не всі вони справляються зі своїм завданням. Деякі в унісон зі штатними засобами Windows забувають про реєстр і його доводиться чистити вручну. А інші, що ще гірше, поставляються з небезпечним кодом, так що до вибору потрібно підходити дуже уважно. Ми ж спробуємо розібратися в цьому питанні, і поговоримо про кращих деинсталляторах програм для середовища Windows, які відрізняються своєю якісної складової само як і ефективністю роботи. Весь цей софт можна скачати на офіційних ресурсах розробників, так що проблем з «помацати» бути не повинно.


Revo Uninstaller Pro

Це один з найпотужніших дєїнсталлятор програм російською мовою. Софт відрізняється великими функціональними можливостями, а також масою позитивних відгуків як від професіоналів, так і від початківців користувачів.
Дєїнсталлятор програм: огляд кращих утиліт, особливості дєїнсталлятор
Утиліта може працювати в трьох режимах, починаючи з самого простого і поверхневого і закінчуючи глибоким пошуком і видаленням. Також є можливість запустити дєїнсталлятор програм в примусовому режимі. Останнє може знадобитися, якщо додаток ні в яку не хоче стиратися місцевими засобами. Також варто відзначити наявність дуже зручного функціоналу «Мисливець», де дєїнсталлятор програм виявляє софт, якого немає списку встановленого. Є і режим відстеження, що допомагає видалити всю діяльність сторонніх додатків з самого початку роботи.

Особливості

Крім звичайного дєїнсталлятора програм для Windows, розробник пропонує додаткові інструменти для очищення і контролю за діяльністю додатків. Тут можна почистити історію браузера, розібратися з автозапуском і видалити незатребуваний кеш.
Дєїнсталлятор програм: огляд кращих утиліт, особливості дєїнсталлятор
Поширюється професійний (Pro) дєїнсталлятор програм з платної ліцензії і є комплексом з контролю за. Якщо ви не видаляєте програми з платформи, так само як і рідко їх встановлюєте, то можна обмежитися безкоштовною версією – Free. Вона має функціональні обмеження, але для пересічних потреб її цілком вистачає.

Total Uninstall

Це один з кращих дєїнсталлятор програм для Windows 10 8 і 7. Утиліта цілком і повністю ставить на контроль весь встановлений софт поряд з записами в реєстрі. Це дозволяє абсолютно безболісно для платформи видалити незатребувані програми в самі короткі терміни.
Дєїнсталлятор програм: огляд кращих утиліт, особливості дєїнсталлятор
Софт також буде корисний у тому випадку, коли чергова амбіційна гарненько "пустила коріння" в операційній системі. Програма акуратно відстежить всі гілки установки і реєстр зокрема, а після спокійно видалить непотрібне додаток. Окремо варто зауважити, що в функціоналі утиліти передбачені пакетна обробка даних і робота з автозавантаженням, що дозволяє назвати програму комплексом з контролю за. Софт обійдеться в копійки, тому зупинятися на тривіальної версії немає сенсу, особливо якщо ви частенько видаляєте і ставите сторонні (і підозрілі продукти.

iObit Uninstaller

Розробник iObit не раз доводив, що у нього виходять гідні, а головне – ефективні утиліти. Багатьом напевно знайомі тлумачні утиліти iObit з чищення комп'ютера та його оптимізації. Відзначився якісної складової і дєїнсталлятор програм.
Дєїнсталлятор програм: огляд кращих утиліт, особливості дєїнсталлятор
Продукт абсолютно безкоштовний і призначений для повного видалення сторонніх додатків їх операційної системи. Тут передбачена пакетна робота, безповоротне видалення, менеджер автозавантаження, чистка браузерів від сміття і плагінів, а також глибоке сканування. Останнє може знадобитися для пошуку пустивших коріння та «невидимих» програм, які не вказані в списку встановлених. Софт відмінно себе почуває в тандемі з операційною системою Windows 10 і яких-небудь проблем з лагами, глюками і вильотами користувачі не спостерігають. Також варто зауважити, що безоплатність продукту передбачає наявність реклами. Але вона не така агресивна, як в інших аналогічних Free-утиліт, тому ніяких спливаючих вікон або банерів на пів-екрану ви тут не побачите.

Uninstall Tool

Це одна з найпопулярніших програм для видалення стороннього софту від відомого американського розробника. Утиліта відрізняється інтуїтивно зрозумілим інструментарієм, а також грамотної локалізацією на російську мову.

Дєїнсталлятор програм: огляд кращих утиліт, особливості дєїнсталлятор
Інтерфейс донезмоги простий та інформативний. До уваги користувача представлена вся діяльність встановлених додатків, починаючи від простих ігор і закінчуючи системними файлами. У функціоналі програми передбачений режим примусового видалення і спостереження за діяльністю.

Відмінні риси продукту

Окремо варто відзначити роботу з «невидимим» і глибоко засевшим в операційній системі софтом. Програма в самі короткі терміни відстежить всі гілки аж до значень в реєстрі і грамотно видалить всі присутність незатребуваного. Крім того, утиліта зовсім невимоглива до системних ресурсів і спокійно може працювати у фоновому режимі без будь-яких наслідків для вже запущених додатків. Поширюється продукт за платної ліцензії, а для ознайомлення розробник пропонує тривалу тріальну версію, після закінчення терміну якій необхідно буде придбати ключ або відмовитися від подальшого використання.

Ashampoo UnInstaller

Це досить потужний комплекс з контролю за продуктами. Утиліта має два основних режими стеження і подальшого видалення додатків. Найпростіший варіант проводить поверхневе сканування і не стосується системних файлів, а більш просунутий перевіряє всю таємницю платформи і грамотно позбавляється від непотрібних програм.
Дєїнсталлятор програм: огляд кращих утиліт, особливості дєїнсталлятор
Крім базового функціоналу по деінсталяції додатків тут є маса додаткових можливостей. Серед інших можна відзначити менеджер автозавантаження, дефрагментацію дисків, роботу зі службами операційної системи Windows, чищення браузерів, видалення асоціацій файлів і т. п. Одним словом, ви отримуєте дійсно цілий комплекс з контролю за додатками і накопичувачами в цілому. Але є у програми і негативні сторони. Одна з таких – це заплутане меню. Так, просунуті користувачі легко розберуться в хитросплетіннях, а от новачкам доведеться простудіювати мануал або скористатися якоюсь подобою майстра-помічника, який проведе по всіх злачних місцях утиліти.

Особливості софта

Варто зауважити, що продукт досить вимогливий до технічної частини комп'ютера. На слабких машинах він моторошно гальмує. Для нормально роботи програми потрібно як мінімум 4 Гб (а краще 8 Гб) оперативної пам'яті і більш або менш сучасний процесор. В іншому випадку від утиліти буде більше шкоди ніж користі, бо бо?більшу частину часу ви будете споглядати ледве пересувається бігунок прогресу. Продукт поширюється безкоштовно, але розробник передбачений невеликий триальный період з обмеженим функціоналом (тільки видалення), тому якщо продукт доведеться вам до душі, то потрібно буде придбати ліцензію. Остання йде за принципом «купи і користуйся» і коштує не так вже і дорого в порівнянні з іншим аналогічним софтом.

Популярі новини
Загрузка...