Як налаштувати "Бандикам", щоб було чути мене і одного

53 0 Новини високих технологій

Якщо ви потрапили на дану сторінку, то, швидше за все, ви вирішили записати власне відео з монітора комп'ютера, та не просто записати, а записати з накладенням голосу. Однак багато хто може не знати, як налаштувати програму таким чином, щоб вона записувала голос з мікрофона. У цій статті отримають відповідь на своє запитання всі ті люди, які запитують: "Як налаштувати "Бандикам", щоб було чути мене?" Незважаючи на те що ця настройка є нескладною і займає зовсім небагато часу, багатьох користувачів вона ставить у глухий кут, але не буде просторікувати і почнемо.


Включаємо мікрофон для запису голосу

Отже, якщо ви ставите питанням: "Як налаштувати "Бандикам", щоб було чути мене?", зараз ви дізнаєтеся відповідь. Рішення проблеми полягає в дрібниці, проте багато хто може цю дрібницю просто не помітити. В першу чергу увійдіть в налаштування програми. Щоб це зробити, з початкового екрану програми перейдіть на вкладку "Відео". Тут відшукайте кнопку "Настройка", але, так як їх там дві, вибирайте ту, яка розташовується в графі "Запис". Як тільки ви натиснули на кнопку, перед вами відкрилося вікно. У ньому нам потрібна вкладка "Звук". В першу чергу поставте відмітку навпроти "Запис звуку". Але цього недостатньо людям, задає питання: "Як налаштувати "Бандикам", щоб було чути мене?", тому ми продовжуємо.
Як налаштувати "Бандикам", щоб було чути мене і одного
Зверніть свій погляд трохи нижче, туди, де написано "Додатковий пристрій". У цьому полі є випадний список, відкрийте його. В ньому ви повинні відшукати свого найменування мікрофона, якщо ви не знаєте назву, то можете подивитися через диспетчер пристроїв або вважати з упаковки.


Після цього сміливо натискайте кнопку "ОК". Ну ось і все, тепер ви отримали відповідь на питання: "Як налаштувати Бандикам, щоб було чути мене?"

Налаштовуємо запис системного звуку

А ось якщо ви не знаєте, як налаштувати "Бандикам", щоб було чутно одного, то не поспішайте виходити з вікна "Налаштування запису", так як дана настройка відбувається саме в ньому. Отже, в даний час ви вже поставили галочку навпроти "Запис звуку" і вибрали свій мікрофон для запису. Щоб записувати голос друга, вам потрібно в полі "Основний пристрій" з випадаючого списку вибрати найменування ваших динаміків. Якщо ви не знаєте, як вони називаються, можете залишити стандартний пристрій Win7 Sound (WASAPI).

Покращуємо якість записуючого звуку

Якщо після всіх налаштувань ви залишилися незадоволені якістю запису, то не поспішайте засмучуватися, дану проблему дуже просто виправити.
Як налаштувати "Бандикам", щоб було чути мене і одного
У вкладці "Відео" натисніть на кнопку "Налаштування" у графі "Формат". Там поставте максимальні значення бітрейту і частоти. Звичайно, дані налаштування підвищать якість записуваного звуку, але вони здатні істотно знизити продуктивність ПК, тому відштовхуйтеся від своїх характеристик.