Короткий огляд колонки Sven SPS-611S

571 0 Новини високих технологій

Компанія Sven вже тривалий час випускає безліч електроніки та периферії для настільних комп'ютерів і ноутбуків. Особливою популярністю завжди користувалися акустичні системи, які, незважаючи на низьку вартість, володіли гарною якістю звучання. Якраз про одного з таких акустичних систем сьогодні і піде мова — про колонки Sven SPS-611S.

Комплектація

Короткий огляд колонки Sven SPS-611S
Колонки продаються в картонній коробці середніх розмірів. Упаковка має фірмову забарвлення у вигляді прапора Фінляндії. На ній присутні фото самих колонок, а також вказані всі основні характеристики моделі. Всередині коробки, крім самої акустики Sven SPS-611S, також знаходиться короткий керівництво користувача, гарантійний талон, набір інструкцій на різних мовах, кабель для з'єднання і мережевий шнур. Більше, на жаль, нічого немає.


Зовнішній вид

Виглядає акустика дуже добре. Корпус зроблений з МДФ і обклеєний плівкою з малюнком різного забарвлення. На вибір, до речі, доступні кілька забарвлень, але найцікавіші – це звичайне дерево і чорну шкіру.
Короткий огляд колонки Sven SPS-611S
На лівій колонці акустичної системи Sven SPS-611S немає ніяких елементів управління. Спереду, за декоративною накладкою, ховаються лише 2 сателіта. Ззаду знаходиться роз'єм для підключення з'єднуючих кабелів і отвір фазоінвертора.
Короткий огляд колонки Sven SPS-611S
Права колонка Sven SPS-611S є активною. Спереду у неї так само розташовані 2 сателіта. Ззаду розташований фазоінвертор і 4 роз'єми: 2 RCA, один вхідний і один вихідний. Збоку, в невеликій ніші, розташувалися регулятори низьких частот, високих частот, гучності і перемикач живлення.


Характеристики

Саме час розповісти про технічні характеристики Sven SPS-611S. Ось, власне, вони:
 • Тип акустики – 2.0.
 • Потужність 36 Вт.
 • Частотний діапазон – 40 Гц - 18 кГц.
 • Кількість сателітів – 2.
 • Потужність сателітів – 18 Вт.
 • Розмір сателітів – 37 мм/100 мм.
 • Роз'єми – RCA, вихід на сабвуфер.
 • Габарити (Ш/В/Г) – 143/250/175 мм.
 • Вага – 486 кг.
 • Крім цих характеристик, безперечно варто відзначити наявність магнітного екранування. Це, безумовно, плюс, оскільки сателіти будуть набагато менше вловлювати різні сигнали і перешкоди.
  Короткий огляд колонки Sven SPS-611S
  Що стосується сателітів. Зверху на колонках варто високочастотний динамік малого розміру, а знизу більші - низькочастотний. Таке розташування є стандартними, однак, якщо виходити з розмірів сателітів, то, найімовірніше, високочастотний діапазон і середній будуть звучати не дуже виразно. Загалом, тести покажуть.

  Якість звучання

  Нарешті, найголовніша частина огляду – якість звучання. Підключаються колонки вкрай просто, тому описувати цей процес не має сенсу. Загальні враження від якості звуку позитивні. Акустична система Sven SPS-611S без проблем відтворює різну електронну і танцювальну музику. Баси звучать впевнено, хоча повністю не опрацьовані. Середні частоти трохи зміщені, з високими все в порядку. При прослуховуванні класичної музики та року спостерігається деяке погіршення якості звучання. Високі частоти більш явно переважають над низами. В принципі, особливо критичного нічого немає, і більшість користувачів, найімовірніше, нічого такого не помітить.
  Короткий огляд колонки Sven SPS-611S
  Також варто відзначити регулятори, які знаходяться ззаду на правій колонці. Якщо з ними "пограти", то цілком можна добитися найбільш якісного рівня звуку. По запасу гучності нарікань немає. Його вистачає з головою і навіть більше. Єдине, що потрібно пам'ятати – при збільшенні рівня гучності значно падає якість звуку. Всі частоти починають як би «змішуватися», разом утворюючи незрозумілу «кашу».

  Відгуки та вартість

  Відгуки про колонки Sven SPS-611S в більшості випадків позитивні, хоча без мінусів не обійшлося. В основному користувачі скаржаться на не зовсім ідеальне екранування. Часто, особливо якщо телефон знаходиться поруч з колонками, через них починає пробиватися сторонній сигнал і перешкоди.
  Короткий огляд колонки Sven SPS-611S
  Крім цього, користувачі відзначають дуже високий шум від трансформатора, який чути в тиші. Ще один недолік – через кілька років використання у багатьох в колонках починають з'являтися сторонні шуми і потріскування. Ще варто відзначити, що часто попадаються браковані екземпляри. В іншому ні в кого більше нарікань немає, і більшість відгуків мають позитивний характер. Що стосується вартості, то на даний момент колонки Sven SPS-611S можна придбати за ціною від 1900 до 2300 рублів, що не так вже й багато, як для хорошої і потужної акустичної системи.

  Популярі новини
  Загрузка...