Як зробити установку Windows з-під Windows?

265 0 Новини високих технологій

З часів популяризації комп'ютерів однією з невід'ємних їх частин стала операційна система, що виконує всю рутинну роботу за людину, обробляючи мільйони гігабайт інформації за час своєї роботи. Однак приходять часи, коли доводиться встановлювати заново її на більш нову або ж скидати настройки до первинних, щоб добитися такої ж продуктивності, як і в перші години після покупки комп'ютера. Для вирішення даної проблеми у найкоротші терміни ми і розповімо в даній статті спосіб установки Windows з-під Windows. Стаття рекомендується для початківців користувачів операційної системи Windows, оскільки будуть описані способи швидкого оновлення та встановлення ОС заново, що дуже важливо.


Як зробити установку Windows з-під Windows?

Чому варто своєчасно встановлювати заново Windows?

Специфіка операційної системи Windows полягає в її дивовижну властивість засмічувати себе непотрібними файлами. Як це відбувається? Досить банально – під час використання системи. Першим ділом, коли ви встановлюєте систему, то вона сама по собі гола, ви заходите в браузер і починаєте скачувати архіватори, браузери, ігри та багато чого іншого, але мало хто знає, стільки після подібних дій залишається слідів. Одна справа відключати автозавантаження програми, а ось зовсім інша чистити за ними залишки їх життєдіяльності. У процесі роботи навіть браузера накопичується неймовірно кількість кешу, який сам по собі нікуди не дівається, а система просто закриває на неї очі, внаслідок чого вже через рік операційна система починає страшенно виснути, видавати помилки та інші примхи.


Така архітектура Windows, тому люди навчилися дуже швидко переставляти її, а розробники самої ОС навіть в деяких сенсі допомагають їм, надаючи можливість встановити свіжу копію прямо з-під операційної системи. У наступному пункті статті ми докладно розповімо вам, як здійснюється установка Windows з-під Windows. Таким же способом можна оновитися і до більш свіжої версії, тому настійно рекомендуємо до прочитання.
Як зробити установку Windows з-під Windows?

Оновлення або установка Windows7 з-під Windows 7

Для початку вам буде потрібно одна з таких речей: флешка розміром не менше 4 гб; диск, розміром, знову ж таки, не менше 4 гігабайт, адже саме стільки важить DVD-образ операційної системи. Далі буде необхідний відповідний порт або дисковод, щоб вважати інформацію та включити автозавантажувач CD-DVD. В інструкції нижче все докладно описано. Інструкція по установці Windows з-під Windows:
 • Вставте носій з більш новою операційною системою в ваш комп'ютер, але до цього збережіть всі важливі для вас документи
 • Дочекайтеся активації образу і виконайте запуск програми.
 • Натисніть кнопку «Встановити», після чого комп'ютер перезавантажиться.
 • Система все зробить за вас, потрібно лише не вимикати комп'ютер від мережі, щоб вся система не ушкодилася остаточно, носій чином теж не варто діставати.
 • Якщо ви оновилися до Windows 8 і вище, то на місці персонализируйтесь, в тому числі і створіть обліковий запис Microsoft.
 • Як зробити установку Windows з-під Windows?

  Windows 10 установка з-під Windows

  При використанні Windows приблизно в 2015 році у вас могло з'явитися вікно, де вам пропонували оновитися до самої свіжої 10 версії Windows. Якщо ви не зробили це тоді, коли функція була абсолютно безкоштовною, то зараз вам доведеться заплатити приблизно 800 рублів за домашню версію. У 2017-му даний спосіб оновлення до Windows 10 здійснюється рівно таким же способом, як і з іншими ОС – за допомогою носія з образом. Варто також зауважити, що якщо у вас 10 версія, то установка Windows XP з-під Windows 10 можлива, але на деяких ноутбуках помічалися проблеми з жорстким диском і BIOS. Рекомендуємо користуватися тільки останньою версією ОС.

  На закінчення

  Сподіваємося, що після прочитання цієї статті ви зрозуміли, як проводиться установка Windows з-під Windows, адже подібним чином можна скинути всі налаштування користувача і відкотити систему до початкового, практично стерильного стану.

  Популярі новини
  Загрузка...