Foxit Reader: що це за програма і де її скачати

326 0 Новини високих технологій

З появою комп'ютерів в житті людей, останні почали занадто багато вивчати нової інформації. Але яким чином? Звичайно, завдяки писемності, адже ми поки що не придумали спосіб спілкування завдяки телепатії, хоч стрімко до цього йдемо. Після появи комп'ютерів виникла нова задача перед інженерами: просканувати кожну писемність у світі і занести її в глобальну «павукову мережу інтернет. У даній статті ми докладно розповімо про те, що це за програма – Foxit Reader: навіщо створювалася, потенційний конкуренти і багато іншого. Стаття рекомендується для початківців користувачів операційної системи Windows.


Навіщо потрібен Foxit Reader для Windows

Для початку варто задати цілком осудний питання: вам подобається електронний варіант книг? Багато скажуть так, але деякі люблять помацати тверду обкладинку, відчути запах покупки, а перед сном спати в обнімку з улюбленою книгою – це було справжнім до створення електронних книг. Їх універсальність не тільки в тому, що вони доступні практично на будь-якому пристрої, хоч на наручних годинниках, а в тому, що вони доступні масам. Раніше багато письменників (причому знамениті нині) писали книги, не отримуючи за це ніякої фінансової винагороди, а люди, в свою чергу, не хотіли купувати творіння невідомого автора. Зараз же інтернет, і всі можуть вільно спілкуватися, причому обмінюватися книгами теж безкоштовно. Можна написати книгу, викласти її в мережу і чекати популярності, якщо, звичайно, вона прийде взагалі.


Foxit Reader: що це за програма і де її скачати
Формат FB2 PDF, EBOOK – це всі електронні формати виключно для книг. Наприклад, можна зробити ксерокопію стародавню єгипетську писемність, після чого вставити картинку в PDF-файл, причому не витративши багато місця, як це було у випадку з «.doxc»-документом. Тепер ми підійшли до розв'язки: варто дізнатися, що це за програма – Foxit Reader. Це багатофункціональний додаток для читання електронних книг, що поширюється на повністю безкоштовній основі. Безкоштовними книгами – безкоштовну читалку. У наступному пункті статті ми розберемо, де ж дістати програму і подивимося на можливих конкурентів.

Де завантажити Foxit Reader російською мовою

Для початку вам буде потрібно операційна система Windows, бажано на планшеті з сенсорним екраном, адже додаток дуже добре заточене під нього, а також буде враження, ніби ви тримаєте справжню книгу. До речі, програма є і на «Андроїд», і на «Айфоне», тому рекомендуємо зайти в радять репозиторії додатків і знайти її там. А зараз ми спробуємо завантажити її для Windows 10.
Foxit Reader: що це за програма і де її скачати
Інструкція по установці:
 • Зайдіть на офіційний сайт програми, знайти його не складно, адже називається рівно так само, як і програма. Сервер сайту автоматично видасть вам посилання на російськомовну версію програми.
 • Погодьтеся з правилами ліцензії і почніть завантаження.
 • Встановіть і в кінці установки натисніть галочку «Відкрити після установки».
 • Перед вами відкриється порожнє вікно, у верхньому лівому куті натисніть «Файл», потім «Відкрити», а далі потрібен будь PDF-формату.
 • Конкуренти

  Самим головним конкурентом є Adobe Reader. Як вже говорилося в пункті про те, що це за програма – Foxit Reader, програма абсолютно безкоштовна, проте прямий конкурент Adobe платний і користується не меншим попитом. Вся справа в багатофункціональності і простоті. Герой нашої статті не відрізняється легкістю у використанні, адже навіть на верхній панелі можна побачити безліч незрозумілих знаків, а в Adobe такого немає. Причому його дуже шанують на заході, де людям не складно заплатити 20 доларів за програму, після чого користуватися їй до виходу нової версії.
  Foxit Reader: що це за програма і де її скачати

  На закінчення

  Сподіваємося, після прочитання цієї статті ви зрозуміли, що це за програма - Foxit Reader. Рекомендуємо також не заходити на піратські сайти, завантажувати вкрадені книги, адже це чиясь праця, за яку треба платити. В інтернеті є безліч електронних магазинів книг, де можна купити будь-який твір у будь-якому варіанті, як на паперовому, так і електронному.

  Популярі новини
  Загрузка...