Як виправити помилку CE 34878 0 на PS4?

125 0 Новини високих технологій

Свого часу запуск Xbox One залишив багатьох користувачів у повному обуренні з-за свого непрацюючого приводу Blue-ray. Цей переполох залишив осторонь практично непоміченою ще одну велику проблему, яка на цей раз сталася з володарями консолі Playstation 4. Гравці на "Плэйстейшен" скаржилися на раптово зіпсовані файли з збереженнями, а також на неможливість запустити певні ігри. Ця помилка вже з'являлася раніше, однак представники "Соні" спрацювали оперативно — було випущено відповідне оновлення, що виправляє проблему.


На цей раз помилка CE 34878 0 на PS4 повернулася, і від неї страждає все більше і більше користувачів.

Що кажуть гравці?

Як виправити помилку CE 34878 0 на PS4?
Проблеми з збереженнями і запуском відеоігор знову охопили коммьюніті Playstation. Помилка може виникнути абсолютно спонтанно і, за словами постраждалих, він "вбиває" всі бажання знову запускати консоль. Багато стверджували, що вони не відчували жодних труднощів зі своїми приставками і спокійно проводили вечір за своєю улюбленою грою, однак вже на наступний ранок весь прогрес був повністю віддаленим. Бували такі ситуації, що за два тижні володіння PlayStation 4 користувачі навіть не замислювалися про будь-які проблеми, грали в "Баттлфилд 4" без виникнення помилок. Однак ні з того ні з сього на екрані з'явився код помилки PS4 CE 34878 0 і тихі геймерські будні перетворилися на справжній кошмар. Користувачі скаржилися на те, що втратили багатогодинне збереження Assassin's Creed 4: Black Flag. Після того, як було кілька десятків годин витрачено на гру, не всім хочеться повторно витратити ще стільки ж. До того ж, ніхто не відміняв можливість знову отримати помилку CE 34878 0 на PS4.


Детальніше про проблему

Як вже було сказано раніше, помилка впливає на файли з збереженнями і заважає запуску тієї або іншої гри. Вперше власники Playstation 4 зіткнулися з даною проблемою в 2014 році, проте тоді з нею вдалося впоратися. Через кілька років помилку CE 34878 0 на PS4 знову дала про себе знати. Відстежити причину її виникнення просто неможливо, так як інформація, що надається користувачами, завжди розрізняється.
Як виправити помилку CE 34878 0 на PS4?
Спочатку проблема з'явилася на перших приставках, так званих толстушках. Згодом стали надходити скарги від власників "слимок" і навіть PS4 pro. Помилка CE 34878 0 з'являлася раптово і не проходила до того моменту, поки користувач не робив відповідні дії. Способів вирішення даної проблеми існує декілька, як офіційних, так і не офіційних. Багато компаній виявили бажання допомогти своєї аудиторії розібратися в ситуації неприємної ситуації. В результаті деякі ігри почали отримувати додаткові патчі і оновлення. Детальніше про це, а також про інші рішення проблеми помилки CE 34878 0 на PS4 ми розповімо в наступній частині статті.

Офіційну заяву Sony

Сайт Playstation випустив кілька рекомендацій, які мають допомогти користувачам, які зіткнулися з ненависної проблемою. Які ж заходи необхідно вжити у разі появи помилки CE 34878 0?
 • Закриття всіх додатків, установка останнього і усіх, що вийшли за останній час оновлення гри. Після цього система повинна бути перезапущено.
 • У випадку, якщо була проведена заміна системного жорсткого диска, необхідно повернути первісний HDD.
 • У разі повторної помилки необхідно скопіювати всі збереження. Після цього потрібно перейти в меню налаштувань і вибрати пункт системної ініціалізації.
 • У ситуації, якщо помилку підхопили всі додатки, Sony рекомендують зв'язатися з фахівцями служби підтримки.
 • Як виправити помилку CE 34878 0 на PS4?

  Неофіційне рішення помилки CE 34878 0

  Багато тематичні форуми вважають цей спосіб найкращим. Ми рекомендуємо пробувати його тільки в тому випадку, якщо офіційні рішення проблеми від "Соні" не принесли ніяких плодів.
 • Видаляємо гру разом зі всіма збереженнями з системи.
 • Починаємо установку чистої гри, куди не входять ніякі доповнення.
 • Припиняємо оновлення.
 • Встановлюємо повну версію гри.
 • Запускаємо її.
 • Встановлюємо оновленням.
 • Граємо!
 • Про оновлення системного ПЗ

  Багато користувачів часто забувають про те, що оновлення системного програмного забезпечення має бути датована останньою версією. Якщо за цим не стежити, то наслідки можуть бути самі різні, включаючи і помилку CE 34878 0 на PS4. "Відьмак 3", Destiny 2 і Assassin's Creed часто опинялися серед тих ігор, що страждали від схожої проблеми. Оновлення передбачає собою банальну встановлення останньої офіційної прошивки. Для цього приставка повинна мати активне підключення до інтернету — стандартна необхідність для більшості консольщиков.
  Як виправити помилку CE 34878 0 на PS4?
  З автоматично встановлюється і здійснюється через внутрішні "Налаштування". Як тільки PS4 буде оновлено, можна пробувати запустити ту гру (або програма), в якій помилка CE 34878 0 з'являлася найчастіше. Якщо вона більше не виникає, то вітаємо — проблема полягала саме в застарілому.

  Про оновлення самої гри

  Ще одна можлива причина появи помилки криється у відсутності необхідних ігрових оновлень. Радимо перевірити дану можливість, щоб виключити всі підозри. Оновлення для гри можна встановити через її власні налаштування. Деякі встановлюються самостійно, при запуску або після закриття програми, а деякі доведеться ставити вручну.
  Вибираємо гру, де помилка CE 34878 0 з'являлася найчастіше, і виконуємо пошук доступних оновлень. Якщо система виявить додаткові файли, вона запропонує виконати їх установку. Приставка повинна мати підключення до інтернету, без цього оновити гру у вас не вийде.

  Відключаємо PS камеру

  За повідомленнями деяких користувачів стає ясно, що помилка CE 34878 0 на PS4 може бути викликана підключеної периферією. У нашому випадку мова йде про камеру Playstation. Радимо від'єднати це зовнішнє пристрій і перевірити стан додатків, в яких раніше зустрічалася помилка. Катери PS може бути від'єднана фізичним шляхом або через системні налаштування.
  Як виправити помилку CE 34878 0 на PS4?

  Повертаємо оригінальний HDD

  Існує поширена думка про те, що поява помилки CE 34878 0 пов'язано з заміною жорсткого диска. Багато користувачів воліють ставити сторонній HDD замість оригінального, що нерідко призводить до різних проблем. Радимо повернути колишній системний жорсткий диск і перевірити приставку на виникнення помилки.

  Відновлюємо налаштування

  Ще одним вирішення проблеми CE 34878 0 може стати повернення кастомних налаштувань. Є ймовірність, що помилка якось пов'язано з налаштуваннями системи, які ми могли змінити. Провести відновлення досить просто: відкриваємо Settings, вибираємо ініціалізацію і даємо консолі зробити все інше. На екрані повинні з'явитися спеціальні інструкції, яким необхідно слідувати. Після того як весь процес підійде до кінця, рекомендуємо перевірити кілька "проблемних" ігор або додатків. Якщо помилка CE 34878 0 більше не з'являється, значить, відновлення заводських налаштувань дійсно допомогло.

  Destiny 2 і коментарі Bungie

  Розробники останньої "Дэстени" вирішили докласти власні зусилля, щоб допомогти своєї аудиторії позбутися від відомої проблеми. Поки не було випущено ніяких офіційних заяв, Bungie провели аналітичну роботу і представили на суд користувачів тимчасове рішення помилки CE 34878 0 на PS4. У чому ж полягає цей метод? Для початку скажемо, що таким способом усунути CE 34878 0 повністю не вийде, але можна знизити ризик її повторної появи.
  Як виправити помилку CE 34878 0 на PS4?
  Отже, Bungie радять гравцям відключати від консолей HDCP — протокол захисту широкополосних цифрових даних. Призупинити його роботу можна через "Налаштування" і "Систему".