Просте рішення, як зробити "Майл.ру" стартовою сторінкою

117 0 Новини високих технологій

Майже всі користувачі Інтернету бажають якомога швидше при запуску браузера переходити туди, куди їм зручніше. Для цього в браузері створили можливість стартової сторінки. У цій статті наведемо алгоритми розв'язання задачі, як зробити "Майл.ру" стартовою сторінкою в "Гугл Хром".

Для чого ця сторінка?

Стартовою називається вкладки браузера, яка відкривається першою. Її ще називають "домашньою сторінкою". Якщо встановлена та сторінка, яка вам потрібна у відповідності з вашими параметрами, то це дозволить значно зменшити час, необхідний, щоб потрапити на потрібний сайт при відкритті браузера. Зазвичай в якості домашньої сторінки користувачі ставлять експрес-панель. Майже всі браузери мають спеціальну кнопку «Додому» (Home), з допомогою якої ви можете викликати стартову сторінку.


Якщо ви хочете стартову сторінку, то можна поставити її самостійно. Це зручно, адже коли починаєте працювати з браузером, відкриваються використовувані при останньому закінчення роботи вкладки. Проте іноді потрібно починати користування з нового пошуку в Мережі. Для цього потрібно, щоб домашня сторінка в браузері пошукової. Не секрет, що для користувачів пошуковика Google Chrome кращий "Майл.ру". Розглянемо, як зробити "Майл.ру" стартовою сторінкою в "Гугл Хром".
Просте рішення, як зробити "Майл.ру" стартовою сторінкою

Як поставити потрібну вам стартову сторінку

Те, як зробити нову домашню сторінку, потрібно знати майже у всіх випадках, так як багато програми, завантажені в Інтернеті, при установці можуть змінювати налаштування браузера, і в тому числі стартову сторінку. У такій ситуації доводиться ставити назад. Здатність змінювати цю вкладку мають віруси та інші шкідливі програмні забезпечення (ПО), які примусово спрямовують людину на потрібні сторінки з метою отримати конфіденційні дані користувача.


Порядок дій: як в Google Chrome зробити стартовою сторінкою "Майл.ру" пошуковик

Просте рішення, як зробити "Майл.ру" стартовою сторінкою
Поставити потрібну вам сторінку в браузері можна за пару хвилин, якщо ви все робите за інструкцією. Розглянемо послідовність дій для встановлення вкладки. Як зробити "Майл.ру" стартовою сторінкою в "Гугл Хром"? Для цього виконайте наступні кроки:
  • спочатку вам потрібно запустити браузер, потім натиснути на віконце у вигляді шестерень в правому куті;
  • опустіться вниз і натисніть на кнопку "Властивості оглядача", ви побачите віконце з кількома значеннями;
  • перейдіть на вкладку "Загальні", і з'явилася клітинці вам потрібно ввести адресу сайту.
  • Висновок

    Сподіваємося, вам допомогла ця стаття, і тепер ви знаєте, як зробити "Майл.ру" стартовою сторінкою без особливих зусиль. Якщо сторінка кожен раз скидається або змінюється, то перевірте ваш комп'ютер на віруси, спробуйте змінити або перевстановити браузер.