Ассасин Коннор: історія персонажа

383 0 Новини високих технологій

Ассасин Коннор – син тамплієра та індіанської матері, вважається однією з найвідоміших постатей в серії ігор про орден вбивць. Його прагнення до рівності і справедливості спостерігалося протягом всієї частини Assassin's Creed III. Історія життя героя заворожує навіть самих скептичних слухачів, а його подвиги зробили хлопця улюбленцем багатьох фанатів діяльності братства.

Особистість і навички

Ассасин Коннор має зовнішність корінного індіанця з давніх американських племен. Своє обличчя по ходу проходження гри він не раз показував геймерам, але найчастіше з'являвся в класичному білому вбранні з глибоким капюшоном.


Ассасин Коннор: історія персонажа
Це облачення повністю відповідає його стилю бою і смакам зброї. По ходу гри він змінює бойової наряд на вовчі шкури, які також приховують обличчя вбивці від ворогів. Незважаючи на грізний вигляд, він має особа добродушного людини, побачив у житті безліч труднощів. Улюбленою зброєю є томагавк, а в арсеналі також має пістолет, прихований клинок, цибулю, дротики, димові бомби і міни. Лезо його сокири зроблено у вигляді емблеми ордену вбивць, що підтверджує його приналежність до братства.

Ранні роки

Ім'я Коннор Кенуей молодий чоловік отримав не відразу. При народженні мати назвала його Радунхагейду. Коли він був шестирічним хлопчиком, на його село напали тамплієри-колоністи і спалили його вщент. Він пообіцяв помститися і подався на пошуки вчителя.
Ассасин Коннор: історія персонажа
Його взяв на піклування вчитель асасинів Ахилесс Депенпорт, який і навчив всім своїм знанням. Герой брав участь у Бостонської різанини і навіть встиг убити тамплієрів, які провокували Америку на війну з Британією. Після цього він довгий час допомагав нужденним на берегах континенту і виходив у плавання на своєму кораблі. На прохання близьких людей ассасин Коннор допоміг провести акцію «Бостонське чаювання», після чого революція почала набирати обертів. Загострене почуття справедливості змусило його битися на боці американців і укласти союз з самим Джорджем Вашингтоном.


Пізній період революції

Виконуючи різні доручення, Коннор Кенуей розумів, що влада тамплієрів глибоко вкоренилася в колоніях, і цей процес необхідно змінювати. У своєму прагненні досягти справедливості він намагався у всьому допомогти головнокомандувачу континентальної армії.
Ассасин Коннор: історія персонажа
Навіть коли Вашингтон віддав наказ спалити село члена ордену, персонаж просто не дав це зробити, а незабаром примирився з майбутнім президентом і почав допомагати його армії у війні. Перемога в битві при Монмунте і штурм форту Джорджа - повністю його заслуга. Пізніше він надав свій план перемоги у вирішальній Чесапикской битві, і він спрацював в бік військ патріотів. Все це час ассасин Коннор полював і вбивав тамплієрів, намагаючись дістатися до головної мети – Чарльза. Ще в дитинстві чоловік сильно образив героя і наказав спалити рідний дім. Тепер він полює на нього не тільки заради помсти, але і для загального блага революції. Подальша історія цього персонажа переплітається з артефактом Яблуко Едему і пригодами у віртуальній реальності.

Заснування ордена на Новій Землі

У грі "Ассасин Крід" Коннор втілює в собі залізну волю людини, який заради загального блага не піддасться навіть на самі солодкі спокуси. Цей факт підтверджує його вчинок з могутнім артефактом Яблуко Едему. Він переніс персонажа і Джорджа Вашингтона в альтернативну реальність, де вони були ворогами і билися один з одним.
Ассасин Коннор: історія персонажа
Коли чоловіки прокинулися вже в реальності, то майбутній президент віддав Коннору артефакт і сказав, що така влада не повинна привертати до себе увагу людських очей. Він надійно сховав його і подальше своє життя присвятив основи ордена вбивць на континенті. Йому вдалося залучити до навчання талановиту жінку по імені Пейшенс Гіббс, і так був створений новий капітул братства. Внесок головного героя у розвиток ордена і просування американців до свободи важко оцінити. Розробники вміло ввели його вигадану особу в ключові події революції народу Америки. Недарма його вважають засновником і батьком американських вбивць. Така популярність спонукала ввести в наступних продовженнях серії ігор скін ассасина Коннора для окремої покупки. Фанати із задоволенням купують його у внутрішньоігровому магазині, щоб перенести дух справедливості молодого індіанця в інші пригоди.

Популярі новини
Загрузка...