WindowsimageBackup - що це за тека, і можна її видаляти?

83 0 Новини високих технологій

Іноді ми стикаємося з проблемою, коли на диску не вистачає вільного місця. Перше, що приходить на розум, - потрібно видалити що-то не особливо потрібна, але займає багато місця. І тоді знаходиться папка WindowsimageBackup. Що це за тека, що підходить по всім параметрам для позбавлення від неї? Чи потрібно її видаляти і які наслідки це за собою тягне? Все це описано в цій статті для початківців користувачів операційної системи Windows.

Що це за тека, і навіщо вона потрібна

У зазначеній папці система зберігає все для відновлення. Тобто у випадку якихось непередбачених проблем з допомогою цих файлів ОС зможе повернути все в колишнє положення. До речі, саме це і впливає на такий великий розмір папки. Але система ніколи не дозволить цим файлів зайняти більше 30 % місця на диску - старі файли будуть йти, а нові - з'являтися.


З сказаного слід, що WindowsimageBackup - це одна з необхідних папок системи, здатна виручити в багатьох проблемних випадках. Так, запустити відновлення з її допомогою ви можете, зайшовши в розділ "Безпека та оновлення". Далі вам потрібно перейти в "Особливі види перезавантаження" і вибрати "Перезавантажити зараз", після чого комп'ютер не перевантажиться, і в рядку "Діагностика" можна буде вибрати "Відновлення ОС".
WindowsimageBackup - що це за тека, і можна її видаляти?

Можна видаляти WindowsimageBackup?

Багато хто, дізнавшись, що це - WindowsimageBackup, вирішують залишити її в спокої, але деякі особливо наполегливі користувачі цікавляться, чи можна її видалити? Якщо ви твердо вирішили, то знайте, що на знищення папки комп'ютер ніяк не відреагує і продовжить свою роботу.


Видалення не вплине ніяк на включення і виключення ПК, але позбувшись від неї, ви позбудетеся системних образів для відновлення, у разі непередбачених обставин. Зараз ви видаліть її, а потім раптом заповніть вільне місце програмою, що містить вірус, і вам терміново потрібно буде повернути систему в попереднє положення. Але Windows буде не здатна це зробити, так як необхідні файли відсутні. Тому краще всього знайти в цій папці самі старі і вже непотрібні образи і видалити саме їх, а решту не чіпати. Також ви повинні розуміти, що дане рішення лише тимчасове, тому що система почне заповнювати згодом втрачені файли, і ви знову зустрінетесь з тією ж проблемою.
WindowsimageBackup - що це за тека, і можна її видаляти?

Висновок

Сподіваємося, вам допомогла ця стаття, і ви тепер знаєте, що це -WindowsimageBackup. І якщо іншого виходу ви не знайшли, то спробуйте зайти в "Управління простором" і змінити параметри таким чином, щоб у цій папці зберігаються тільки свіжі і нові файли, а старі не займали потрібне місце на диску.