Як провести оновлення "Інтернет експлорера" для Windows 7

103 0 Новини високих технологій

Багато хто з нас користуються різними благами, але в останні десятиліття світ став стрімко розвиватися, як ніколи раніше, але у чому причина? Деякі можуть сказати, що у всьому винна висока розвиненість населення, але що цьому сприяло? Звичайно, мова в даній статті піде про інтернет, а якщо бути точніше, то про браузер – вікно в наш улюблений і бажаний інтернет. У даній статті ми докладно розповімо про оновлення «Інтернет експлорера» для Windows 7. Стаття рекомендується для початківців користувачів, які тільки-тільки купили свій перший персональний комп'ютер або ноутбук на операційній системі Windows.


Переваги перед іншими браузерами

Першим браузером, який зустрічав дружнім і всім знайомим зображенням, був «Експлорер» - легендарний браузер від корпорації "Майкрософт". Створений він для не менш легендарного «Віндовс ХР», а головною його перевагою була простота, а також доступність прямо з коробки. При першій установці будь-якої версії операційної системи ми відразу ж біжимо встановлювати додаткові програми для коректної роботи комп'ютера: драйвери, прикладні програми, але першою завантаженою програмою завжди є браузер. Чому? Деяким користувачам досить складно орієнтуватися в панелі закладок, причому з цим можна погодитися, адже в тому ж конкурента Opera закладки розташовані відразу на новій вкладці, дуже доступно і швидко, варто враховувати цей факт.
Як провести оновлення "Інтернет експлорера" для Windows 7
«Майкрософт» зробив особливий подарунок користувачам «Віндовс 7» - це "Експлорер" 9 версії. Варто зауважити, що в нових версіях «Віндовс» використовується зовсім інший браузер – Edge, але обидва вони не поступаються один одному. Справа в тому, що 7 версія операційної системи не зовсім коректно підтримує Edge, чому і було приємно таке оновлення.


Тому в даній статті ми докладно розповімо, як зробити оновлення «Інтернет експлорера» для Windows 7 до самої останньої, дев'ятої версії. Кумедний факт: остання версія «Експлорера» - 9 а Windows – 10 – це все великий натяк на еволюцію операційної системи з кожним оновленням.

Що потрібно для оновлення "Інтернет Експлорера" для Windows 7 російською

Для початку варто усвідомити, що в «крякнуті» операційних системах не можуть правильно встановлюватися оновлення, все це пов'язано з тим, що при зломі відбувається підміна деяких файлів операційної системи, чому запити про оновлення не приходять. Це заважає апгрейду комп'ютера. Адже оновлення під кожен комп'ютер практично індивідуальні. Якщо зважилися на подібний крок, то придбайте ліцензію в офіційному магазині.
Як провести оновлення "Інтернет експлорера" для Windows 7
Також потрібно стабільне інтернет-з'єднання, яке цілком швидко зможе завантажити кілька гігабайт оновлення. З цього випливає ще одна потреба: місце на жорсткому диску. Практика показує, що користувачі рідко залишають хоча б кілька гігабайт вільного місця на своєму жорсткому диску, тому перед рішенням про оновлення браузера обов'язково очистіть пару гігабайт, навіть очищення кешу впорається з цим завданням. Якщо всі пункти виконані, то можна приступити безпосередньо до оновлення.

Оновлення "Інтернет Експлорера" для Windows 732 bit

Увага, якщо вам на якому-небудь сайті пропонують здійснити платне оновлення операційної системи, то це явні шахраї. Всі оновлення для ОС Windows абсолютно безкоштовні, платною може бути лише сама копія операційної системи.
Як провести оновлення "Інтернет експлорера" для Windows 7
Інструкція по оновленню «Інтернет експлорера» для Windows 7:
  • Натисніть меню «Пуск».
  • Виберіть «Панель управління».
  • Знайдіть «Оновлення та безпека».
  • Вам буде показаний список різних оновлень для вас. Можете вибрати лише один браузер 9 версії або ж все цілком. Як зручніше – вирішувати вам.
  • Натискаєте кнопку «Оновити».
  • Комп'ютер перезавантажується пару раз, і тепер ви володар самої останньої версії Інтернет Експлорера»
  • На закінчення

    Сподіваємося, що після прочитання цієї статті ви зрозуміли, як правильно здійснювати оновлення "Інтернет Експлорера" для Windows 7. Варто зауважити, що 9 версія остання для Windows 7. Поки що розробники «Майкрософт» не повідомляють, чи будуть «воскрешати» свій старий браузер, або ні, але в будь-якому випадку це гідний браузер, відповідний для будь-яких цілей.