Як у "Бандикаме" налаштувати мікрофон: покрокова інструкція

62 0 Новини високих технологій

У процесі використання програми людина може зіткнутися з труднощами. У даній статті мова піде якраз про одного з таких ситуацій у роботі з програмою Bandicam. Справа в тому, що у недосвідченого користувача можуть виникнути проблеми з записом звуку. Хоч ця проблема і невелика, багатьох людей вона здатна завести в глухий кут. Отже, як у "Бандикаме" налаштувати мікрофон?

Включення мікрофона

Як у "Бандикаме" налаштувати мікрофон: покрокова інструкція
Іноді проблема полягає в тому, що користувач забув включити мікрофон в налаштуваннях програми. Рішення, звичайно ж, дуже просте. Для цього:
 • Відкрийте програму і перейдіть на вкладку "Відео". Вона розташовується на боковій панелі ліворуч.
 • Далі відшукайте кнопку "Налаштування", яка знаходиться у графі "Запис". Натисніть на неї.
 • Перед вами з'явиться віконце з безліччю вкладок. Нас цікавить вкладка "Звук".
 • Знайдіть у вікні рядок "Запис звуку" і поставте поруч з нею галочку.
 • Ось і все, що потрібно зробити. Тепер ви знаєте, як включити мікрофон в "Бандикаме". Ну а ми рухаємося далі, до більш глибоких настройок програми.


  Налаштування мікрофону

  Тепер ми розберемо, як в "Бандикаме" налаштувати мікрофон. Зробити це кілька складніше, ніж включити, але для досвідчених користувачів особливих проблем це не створить. Налаштування мікрофону полягає в безлічі аспектів, так як це вже не технічна складова, а скоріше, для кожного індивідуальна. Вона буде залежати від того, чим ви пожертвуєте на догоду чогось іншого. Налаштування мікрофону полягає в наступному:
 • у виборі бітрейта;
 • у виборі частоти;
 • у виборі записуючого пристрою.
 • Перед розповіддю про те, як в "Бандикаме" налаштувати мікрофон, варто уточнити, де всі ці параметри знаходяться. В тій же вкладці "Відео", у графі "Формат" знайдіть кнопку "Налаштування" і натисніть на неї. З'явиться віконце, в якому розташовуються всі перераховані вище параметри.


  Які показники вибирати

  Отже, почнемо по порядку. Який бітрейт вибрати? Спочатку варто розповісти, що таке бітрейт. Дана величина вимірює швидкість інформаційного потоку. Якщо простими словами, то на музику вона впливає так: чим бітрейт вище, тим якість відтворення краще, чим нижче - тим гірше. Однак виставляти занадто високий показник теж ні до чого, так як, наприклад, для формату MP3 загальноприйнятим значенням є 128 кбит/сек, якщо це значення буде підвищуватися, то ніякої суттєвої різниці ви не помітите.
  Як у "Бандикаме" налаштувати мікрофон: покрокова інструкція
  Що стосується частоти запису, то тут все просто, ставте максимальну позначку, якщо хочете, щоб звучання було найбільш хорошим, але знайте, цей показник також безпосередньо залежить від якості запису самого мікрофона. Записуючі пристрої ви можете знайти у вже знайомих налаштуваннях "Запис" на вкладці "Звук". У випадаючому списку виберіть той мікрофон, який ви бажаєте використовувати для запису. До речі, саме з-за того, що користувачі не вибирають тут вірно, і виникають питання: "Чому не працює мікрофон в "Бандикаме?". І як видно, вирішення проблеми досить просте.
  Як у "Бандикаме" налаштувати мікрофон: покрокова інструкція
  Ну ось і все, тепер ви знаєте, як в "Бандикаме" налаштувати мікрофон для комфортної і правильного запису відео.