Список програм для скачування ігор на комп'ютер

128 0 Новини високих технологій

Ігри займають важливу роль у житті кожної людини. Для одних це свого роду розвиток, для інших же – розвага і відпочинок. В дитинстві ми граємо у дворі в м'яч з друзями, подорослішавши, переходимо на сучасні ігрові приставки. Борознячи простори інтернету, можна потрапити на сайт з тисячами відеоігор різних жанрів. Маючи перед собою такий великий вибір, іноді впадаєш в ступор від того, яку гру варто вибрати. Адже ти не знаєш, складна буде вона чи ні, і чи буде вона тобі цікава. І було б здорово, якщо б існувала програма, завдяки якій можна було б завантажувати і встановлювати відеоігри, щоб вибрати той жанр, який тобі до душі. Саме про цих програмах ми і поговоримо в цій статті.


Steam

Список програм для скачування ігор на комп'ютер
Якщо вам потрібна надійна, популярна програма для скачування ігор на комп'ютер, то, безсумнівно, варто звернути свою увагу на Steam. Заглянувши всередину даної програми, можна виявити безліч різноманітних відеоігор, починаючи від шутерів і закінчуючи простими аркадними іграми. Steam володіє великим ігровим співтовариством, яке дозволить користувачеві ділитися своїми враженнями та досягненнями у відеоіграх. Велика кількість ігор в бібліотеці «Стима» є платними. Якщо ви не бажаєте витрачати свої заощадження на покупку, а провести час з друзями за комп'ютером все ж хочеться, то даний продукт також надає вельми гідні ігри та у безкоштовному форматі. Steam - це одна з кращих програм для скачування ігор, яка, безсумнівно, припаде до душі будь-якого геймеру.

Origin

Список програм для скачування ігор на комп'ютер
Захоплюєтеся іграми від компанії Electronic Arts і їх найближчих партнерів? Тоді Origin стане відмінним інструментом для вашого відпочинку. Саме в цій програмі для скачування ігор можна знайти офіційні версії продуктів від компанії ЕА, які вже припали до душі мільйонам користувачів. Варто також згадати, що в Origin досить часто проводять розпродажі та акції. Однак це не приховує той факт, що при установці деяких ігор у вас виникне необхідність в установці додаткових плагінів.


Можна з упевненістю сказати, що якщо ви є божевільним фанатом ігор від компанії EA, то вам без сумніву доведеться мати справу з Origin.

uPlay

Список програм для скачування ігор на комп'ютер
Якщо ж Origin представляв гри від компанії EA, то uPay дозволяє встановлювати і завантажувати ігри від компанії Ubisoft. На відміну від попереднього представника цього роду програмного забезпечення, uPay має кілька особливостей. Перша - наявність безкоштовних ігор у бібліотеці, завдяки чому користувачеві не доведеться використовувати фільтри пошуку. Друга - автоматичне створення скріншота при отриманні ігрового досягнення. Буває, що під час гри вам би хотілося запам'ятати який-небудь особливий момент, саме з цим і допоможе ця функція. Підсумувавши вищесказане, можна прийти до висновку, що uPay є відмінною програмою для скачування ігор на комп'ютер від компанії Ubisoft.

Ігровий центр Mail.ru

Список програм для скачування ігор на комп'ютер
Ігровий центр Mail.ru - російська програма для скачування ігор. Даний сервіс зможе приємно здивувати своїх користувачів великим вибором ігор різного жанру. Найцікавіше те, що всі вони безкоштовні. Цією особливістю він і приваблює велику кількість відвідувачів. Основною фішкою цього додатка є здатність транслювати свій геймплей на такі сервіси, як YouTube і Twitch. Ігровий центр Mail.ru має вбудовану новинну стрічку і зручний чат, що, безумовно, можна віднести до його достоїнств. Крім всього іншого, дана програма для скачування ігор на комп'ютер дозволяє користувачеві використовувати музичну доріжку. Однак, незважаючи на все вищесказане, ігровий центр Mail.ru не зможе надати своїм відвідувачам можливість зіграти в більш серйозні ігри іменитих компаній.
Отже, перед нашими очима постала програма для скачування ігор на комп'ютер широкого профілю. І хоча ігровий центр Mail.ru не дозволяє грати в високоякісні гри, він все одно залишається актуальним, завдяки безкоштовності всіх ігор.

Підсумки

Сьогодні ми розглянули найпопулярніші і кращі програми для скачування ігор на ПК. Якщо ж вам потрібно просте рішення, то воно таке:
  • Якщо готові платити гроші і хочете пограти у безліч різноманітних ігор від різних студій, то ваш вибір - Steam.
  • Якщо ж ви є фанатом Ubisoft, тоді вам підійде uPay.
  • Origin - для любителів ігор від компанії Electronic Arts.
  • Бажаєте грати в безкоштовні прості ігри - ігровий центр Mail.ru вам у цьому допоможе.
  • Вам залишається лише вибрати свою програму, але ніхто не забороняє користуватися відразу всіма.