Гайд на Троля ("Доту 2"): ролі, вміння, здібності

78 0 Новини високих технологій

У грі «Доту 2» є величезна кількість персонажів, за яких ви можете грати. Однак проблема полягає в тому, що якщо ви будете пробувати кожного і витрачати на них свій час, то ви навряд чи зможете домогтися успіху. Тому вам варто вибрати якого-небудь одного персонажа, який вам найбільше подобається, і освоїти його досконало. А дана стаття призначена для того, щоб допомогти вам з цим вибором, так як тут ви знайдете гайд на Троля. «Доту 2» пропонує самих різних персонажів, але якщо вам хочеться дійсно впливати на результат будь-якої битви, то вам варто звернути увагу саме на цього героя. Чому саме він може залучити вас? Щоб з цим розібратися, вам потрібно вивчити даний гайд на Троля. «Доту 2» - це гра, в якій у кожного персонажа є певний набір здібностей, і в цього героя набір дуже вражає, особливо якщо навчитися його правильно використовувати.


Ролі

Гайд на Троля ("Доту 2"): ролі, вміння, здібності
Однак не варто починати відразу з скілів гайд на Троля. «Доту 2» - це проект, де у кожного персонажа може бути певна роль, з якою він найкраще справляється. Одним з найбільш видатних переваг цього персонажа є його універсальність – він може брати на себе різні ролі, в залежності від того, хто ще виявляється в його команді. Природно, головна роль цього персонажа – керрі, тобто він може бути тим, хто залишається в стороні від битви в першій половині гри, старанно прокачиваясь, щоб у другій половині гри принести перемогу фактично поодинці.


Однак іноді в команді може виявитися більш перспективний керрі – в такому разі Троль може бути, наприклад, пушер. Він може дуже ефективно стримувати потік ворожих крип і прекрасно справляється із знищенням ворожих башт до того, як ворожий керрі набере необхідну силу. Також він може бути дизейблером, тобто героєм підтримки, який виводить з ладу одного або декількох супротивників, щоб союзники Троля змогли швидко розправитися з паралізованим персонажем. Звичайно ж, не варто забувати, що Троль може бути ще й танком, тобто тим героєм, який йде в першому ряду атаки і збирає на себе шкоди супротивників, забезпечуючи безпеку менш живучим партнерам, атакуючим другою хвилею. Природно, ролі – це не все, що включає в себе гайд на Троля. «Доту 2» є дуже різноплановою грою, тому вам варто уважно вивчити кожен скілл героя з тих, які будуть описані далі, щоб отримати шанс на успіх.

Berserker's Rage

Гайд на Троля ("Доту 2"): ролі, вміння, здібності
Доказом того, що цей персонаж є досить потужним, постає лідерська таблиця. «Доту 2» - це гра, в якій лідери часто змінюються, але там практично завжди можна знайти кількох тролів. І якщо ви хочете потрапити в таблицю лідерів, то вам варто уважно ознайомитися з скиллами персонажа, починаючи з самого першого. Він є ненаправленим і діє тільки на вашого героя. Спочатку атака Троля – далека, він метає свої сокири, але при отриманні цього скілла він знаходить здатність перемикання атаки. Активуючи даний скілл, ви отримуєте ближню атаку натомість далекій, а разом з нею приходить шість додаткових одиниць броні і десять відсотків імовірності оглушення мети при ударі. В залежності від рівня здібності, ви отримаєте від 10 до 40 додаткових одиниць швидкості пересування, а при успішному оглушенні противник буде отримувати від 20 до 50 додаткових одиниць шкоди і вибувати з гри на 05-2 секунди. Якщо ви навчитеся грамотно перемикатися між режимами атаки, то можете не сумніватися – вас чекає лідерська таблиця. «Доту 2», однак, є грою, в якій неможливо виграти одним скиллом.

Whirling Axes при дальньому бою

Гайд на Троля ("Доту 2"): ролі, вміння, здібності
Troll Warlord – це унікальний персонаж, так як його другий скілл відрізняється в залежності від того, який режим атаки включений. Якщо ви атакуєте стандартними дальніми ударами, то при активації цього скілла ваш персонаж кине відразу п'ять сокир віялом, кожен з яких може завдати 75 одиниць шкоди і уповільнити противника на 30 відсотків. При збільшенні рівня здатності підвищується тривалість цієї заяви – на першому рівні вона становить три секунди, а на останньому – вже більше п'яти секунд. Що ж буде, якщо Troll Warlord активує цей скілл, коли включений режим ближнього бою?

Whirling Axes при ближньому бою

Гайд на Троля ("Доту 2"): ролі, вміння, здібності
Вам обов'язково варто знати деякі секрети Dota 2 щоб мати можливість ефективно використовувати героя для досягнення перемоги. Наприклад, у випадку з Тролем, якщо ви активуєте другий скілл, коли у вашого персонажа буде активна ближня атака, він не стане кидати сокири віялом. Замість цього він протягом трьох секунд буде обертати дві сокири навколо себе. Якщо супротивник потрапить в радіус атаки, то йому буде завдано від 75 до 225 одиниць шкоди, а також на час від 4 до 7 секунд шанс промаху у нього зросте на 60% відсотків. Тепер ви, найімовірніше, поступово починаєте розуміти, яким сильним може бути Троль Варлорд. «Доту 2» - це гра, в якій персонажеві треба приділяти дуже багато уваги, щоб повністю вивчити його, засвоїти і навчитися володіти ним досконало.

Fervor

Гайд на Троля ("Доту 2"): ролі, вміння, здібності
Одним з найсильніших скілів у Троля є саме цей – завдяки йому персонаж може розвинути неймовірну швидкість атаки, але, на жаль, тільки по одному противнику. Це пасивний ськілл, який вам не потрібно активувати – він працює самостійно. Коли Троль завдає удару по одному з супротивників, починається відлік – кожен наступний удар збільшує його швидкість атаки. Збільшення відбувається на 15 одиниць на першому рівні здібності, на максимальному воно досягає вже 30 одиниць. Природно, швидкість атаки не збільшується нескінченно – накопичується ефект від семи ударів, тобто на максимальному рівні здатності ви можете збільшити швидкість атаки на цілих 210 одиниць. Ускладнюється все тим, що при перемиканні на іншу мету бонус обнуляється, так що вам потрібно ретельно планувати свою атаку, щоб не втрачати такий бонус даремно.

Battle Trance

Ну і, звичайно ж, над ход – цей скілл Троля робить прекрасним командним гравцем. При його активації на п'ять секунд швидкість атаки як самого персонажа, так і всіх його партнерів збільшується на 60-180 одиниць, що є дуже серйозною надбавкою. Найбільший плюс в тому, що у здатності немає радіусу дії – вона охоплює кожного партнера на полі бою.