Підземелля Могушан: опис рейду

35 0 Новини високих технологій

Підземелля Могушан – один з найбільш складних рейдів світу "Варкрафта" часів доповнення «Тумани Пандарії». Користувачам пропонують вирушити в древній храм, що підноситься над всією локацією Вершина Кунь-Лай. Дух хранителів історії, захоплюючі битви і корисні предмети чекають там героїв.

Розташування на карті

Підземелля Могушан не було додано до початку введення доповнення, в якому з'явилася раса Пандаренов. Наступний патч додав цей рейд для гравців 90-го рівня. Тільки при мінімальному рівні предметів 460 можна здійснити вхід в нього. Існує кілька способів дістатися до нього. Найпростішим буде з Оргриммара або Штормграда скористатися телепортом в Нефритовий Ліс. Звідти вже доведеться летіти або бігти по землі на територію Вершини Кунь-Лай. Скористатися транспортною мережею можна тільки при відкритих точках перельоту, а щоб летіти на власному маунте, необхідно вивчити навичка «Польоти в Пандарії».
Підземелля Могушан: опис рейдуІсторія

Підземелля Могушан є останнім оплотом колись могутньої раси Можу. Ще до появи орків в Азерота на території континенту Пандарії вони правили над усіма живими істотами. Пандаренов ці великі войовничі істоти тримали за своїх рабів. Тривалий час вони намагалися отримати свободу, і їм вдалося цього досягти. Без зброї Пандарени підняли революцію на всьому континенті і завдяки числительному перевазі створили власну імперію. Зброєю їм було заборонено носити, бо вони користувалися тільки красномовством і дипломатією. Можу не змогли змиритися з втратою влади і через сотні років підняли повстання. Підземелля Могушан стало оплотом для об'єднання трьох найбільших кланів. Герої повинні всіма силами підтримати Пандаренов і не дати захопити владу заново злісних істот. Якщо це станеться, союз втратить силу, а південний континент заново зануриться у морок.
Підземелля Могушан: опис рейдуБоси

В Підземелля Могушан вхід знаходиться на верхньому поверсі палацу, до нього веде довга драбина, яка зруйнована біля основи. Після того як гравці пройдуть крізь портал, їх чекає шість довгих битв з босами. По дорозі вони зустрінуть величезна кількість слуг нового імператора Можу в особі елітних і звичайних монстрів. Першим заслоном будуть кам'яні вартові, які захищають вхід у палац вже тисячу років. Далі героям належить перемогти Фена Проклятого. Він приречений на вічну службу в цьому місці за крадіжку скарбів ще в часи правління Можу. Після цієї сутички на їх шляху виникне троль мисливець за скарбами з племені Зандалар Душелов Гара'джал. Якщо користувачі впораються з цим боєм, то далі їх чекають чотири Короля примар і небесний дракон на ім'я Елегон. Останнім випробуванням стане боротьба проти головних послідовників правителя раси. Вони називають себе «Лють імператора» і «Воля імператора». Перемога над ними закінчить рейд.
Підземелля Могушан: опис рейду

Видобуток

На даний момент речі з рейду можуть стати в нагоді тільки перетворення зовнішнього вигляду в більш красивий. І, тим не менш, є місце, де Підземелля Могушан дозволяє отримати рідкісне їздова тварина. В зоні під назвою «Двигун Налак'ша» після перемоги над драконом Елегоном відкриється скриня чистої енергії. В ньому з шансом чотири відсотки гравці можуть виявити «Поводи астрального хмарного змія». На момент доповнення «Легіон» цей маунт вважається головним призом за проходження рейду. Якщо гравець досяг 110-го рівня і має рівень предметів 800+, то йому не складе праці в соло пополювати за транспортом для своєї колекції. Часто гравці вирушають в даний рейд для збору комплекту обладунків, щоб потім за допомогою трансмогрификации перетворити свою броню. При цьому вони отримують досягнення і дізнаються цікаву історію стародавніх рас Пандарії.