Як зробити діфку: огляд програм

119 0 Новини високих технологій

Деякі користувачі, бачачи красиво оформлені динамічні профілю на форумах, задаються цілком закономірним питанням: «А як самій зробити діфку (GIF-анімацію)?». Інструментів для втілення в життя даного підприємства в Мережі предостатньо: одні прості, але менш ефективні, а інші потрібно освоювати, але результат перевершить всі очікування. Також можна знайти щось середнє. Отже, спробуємо розібратися, як зробити діфку і що для цього знадобиться. Розглянемо кілька найбільш популярних програм, які відзначилися своєю ефективністю. У якості бази для гифки будемо розглядати будь-відеоряд.


Giphy GIF Maker

Це досить проста, зручна, безкоштовно і в той же час ефективна веб - програма. Зробити діфку з її допомогою можна за допомогою відео, взятого на популярному сервісі «Ютуб». Інтерфейс програми англійською мовою, але з основними елементами управління розбереться будь новачок у цій справі.
Як зробити діфку: огляд програм
Перед тим, як зробити діфку, потрібно вставити посилання на відео в рядку пошуку, а після завантаження вибрати потрібний відрізок, задавши цифрове значення «від і до». При бажанні можна підписати теги і додати якісь помітки.

Imgflip

Ще один іноземний сервіс, але вже більш складний на відміну від попереднього. Процес оформлення гифки такий же: копіюємо посилання, позначаємо числові межі і чекаємо, поки процес не завершиться. Програма дозволяє змінити розмір отриманого зображення, обрізати якісь непотрібні частини, прибрати логотипи, змінювати швидкість відтворення і т. д. Єдине, варто попередити, що сервіс умовно-безкоштовний. Тобто базова версія має обмежений функціонал, а з платної зняті всі обмеження.


Для любителів ознайомлювальної версії цілком вистачає, ну а тим, хто хоче зробити все по вищому класу і не сприймає полумеров, доведеться платити за ліцензію близько 600 рублів кожен місяць.

Photoshop

Це справжній монстр, де з зображеннями і відеофрагментами можна творити все що завгодно. Перед тим, як зробити діфку, варто застерегти тих, хто хоче «тут і зараз», що з «Фотошопом» такого не вийде. Програма має досить високий поріг входження і аби як її не освоїш.
Як зробити діфку: огляд програм
Якщо ви приблизно знайомі з одним з продуктів Adobe, то розібратися з додатком не складе праці. В інших випадках доведеться сидіти над мануалами і вивчати навчальні відео. Але якщо витратити на програму достатньо часу, то ви будете винагороджені ідеальними гифками, яким позаздрять будь-які форумчани або учасники якого-небудь чату. «Фотошоп» дозволяє відразу з меню і по кадрам імпортувати відео («Файл» - «Імпортувати» - «Кадри відео в шари»). Потім в панелі інструментів потрібно виділити необхідний часовий проміжок для майбутньої гифки. При бажанні можна накласти якісь ефекти серед сотень доступних, поміняти фон, додати звук, загалом оформити все, що тільки можна робити з відеорядом.

Популярі новини
Загрузка...