Максим Єремеєв: історія життя

37 0 Новини високих технологій

Ігрова індустрія на просторах СНД має своїх героїв і відомих критиків, які кожен день працюють у цьому напрямку. Максим Єремєєв належить до цього числа, адже він стояв у витоків заснування культових видань і журналів, присвячених цифровим розважальних проектів.

Біографія

Максим Єремєєв ніколи не розповідав про себе на відео і виступав перед публікою виключно з матеріалами, які присвячені іграм на різних платформах. Точно відомо, що він має непрофільний вища освіта і захоплювався відеоіграми ще в інституті.


Максим Єремеєв: історія життя
Пізніше захоплення переросло в роботу, адже його блог з задоволенням прочитало багато людей. Чоловік прославився тим, що думка про конкретний аспект того чи іншого проекту ретельно підкреслював доказами і розбором деталей. Матеріал був легким, читабельним, і люди із задоволенням стежили за творчістю фаната індустрії. Коли матеріали цієї особистості вже читали не в одній країні і всі знали, хто такий Максим Єремєєв, «Ігроманія» запросила його в свої ряди на роботу. З цього моменту почався новий етап у житті чоловіка.

Зовнішність

На старих відеоматеріалах люди бачили редактора як охайного молодої людини, яка вміє красномовно розмовляти. Довгі роки роботи за комп'ютером дали про себе знати.
Максим Єремеєв: історія життя
Його вага перевищив позначку дозволеного, і це створювало певні проблеми зі здоров'ям. Люди звикли бачити образ розважливого людини, яка сидить у кріслі і тлумачить про іграх. Максим Єремєєв часто говорив про те, що індустрія цифрових розваг стрімко змінюється, і люди повинні це враховувати. Після 2014 року майбутній редактор повністю змінив зовнішність. Одного разу він видався глядачам повністю лисим і схудлим більш ніж в два рази. Такі зміни зовнішності вразили фанатів діяльності експерта, і вони відразу почали активно обговорювати це в Мережі. Ця тема була на слуху ще пару днів. Всі звикли, коли зрозуміли, що стиль його мови і робота в напрямку ігрової тематики не змінилися.


"Ігроманія"

Після вступу в штат працівників журналу «Ігроманія» він відразу себе чудово зарекомендував. Безліч статей і рецензій написав Максим Єремєєв. Біографія його збагатилася новим досягненням. В кінці року видавництво за традицією називало кращу гру за минулий період і робило ТОП всіх проектів. Цю роботу найчастіше надавали Максиму, адже він міг доступно пояснити свій вибір спільноті.
Максим Єремеєв: історія життя
З 2010 року можна побачити на офіційних сайтах журналу його виступу. Коли чоловік виступав перед публікою, в його голосі не чулося сумніви. Максим Єремєєв завжди був впевнений у своїх словах, і за це публіка поважала оголошене експертна думка. Через кілька років роботи хлопця призначають редактором і дають можливість керувати відділом. Коли у видавництві почалися проблеми з продажами, він намагався запустити новий проект під назвою «Лайт», але спільнота вже негативно ставилося до продуктів «Ігроманії». Внутрішні кадрові проблеми змусили багатьох піти, і разом зі старими друзями Єремєєв покинув дане місце роботи. Кілька місяців про нього не було чути, і всі думали, що він припинив діяльність. Експерт показав себе з нової сторони в проекті C-c-combo Breaker!

Нова робота

Єремеєву зміна обстановки пішла на користь, адже навіть його огляди змінили тематику. Вони стали яскравіше, і в них він позитивно дивиться на обставину справ в ігровій індустрії. Багато хто думав, коли хлопець пішов з видавництва, що Максим Єремєєв («Ігроманія») помер. На щастя, ці відомості виявилися брехнею, а експерт продовжує творити вже в авторському видавництві. Разом з колегами він запустив нову серію відео C-c-combo Breaker!
Максим Єремеєв: історія життя
У них гідні ігри розглядаються з неймовірною деталізацією. Наприклад, якщо мова йде про популярної серії, то ведучі показують зв'язку продовження з попередниками, роблять огляд головного героя, сюжету і технічної складової. Така робота забирає багато часу у чоловіка, тому матеріали з'являються рідше, ніж на старому місці роботи, але це подобається самому автору. Крім основної лінійки відео, ініціативна група часто робить матеріали, які лише побічно пов'язані з індустрією. Вони показали, що Play Station 4 працює навіть на старому радянському телевізорі «Рубін», а також досліджували Кримінальний кодекс, що допомогло їм зрозуміти, які ігри можуть заборонити в Росії до видання.