Огляд і системні вимоги inFamous: Second Son

106 0 Новини високих технологій

У 2014 році магазин додатків PlayStation Store відвідала третя частина серії ігор Infamous з підзаголовком Second Son. Ця стаття – короткий огляд, у якому також будуть висвітлено системні вимоги Infamous: Second Son.

Огляд і системні вимоги inFamous: Second Son

Сюжет

Розробники ввели в третю частину Infamous нового головного героя – підлітка Делсина Роу, якого в оригіналі виконав Трой Бейкер, знайомий багатьом геймерам по персонажам з BioShock Infinite і The Last of Us. Делсин – юнак, який обожнює «протизаконне» веселощі. Він займається стріт-артом, який сприймається владою Сіетла (де розгортаються всі події гри) як вандалізм. Одного разу, ховаючись від правоохоронців, він стикається з биотеррористом, який володіє супер-здібностями. Його намагаються зловити співробітники Міністерства єдиної захисту (МЕЗ), очолюваного головним антагоністом гри Августиной.


Фактично, МЕЗ захопила владу в Сіетлі і ввела там військове становище, керуючи містом так, як зручно цієї організації та її лідеру. З цього моменту і починається протистояння Делсина, отримав від біотерористів надприродні сили, і відомства Августини. Протягом всієї гри герою будуть допомагати його брат-поліцейський, який хоче позбавити Роу від мутації, дівчина з «цікавим» кольором волосся, більша частина життя якої пройшла в наркотичному тріпі, а також геймер-социофоб, який мріє втілити свої віртуальні бажання в реальному житті. Для боротьби з Августиной гравець зможе використовувати супер-здібності свого персонажа, які, по мірі необхідності, потрібно буде заряджати (з допомогою неону або відео, диму або бетону), а також розвивати з допомогою «дерева здібностей».


У попередніх частинах Infamous присутня система карми. Second Son – не виняток. Тут також є можливість вибору поведінки Делсина: можна рятувати жителів і вести себе як добропорядний громадянин, а можна завойовувати квартал міста за кварталом, підставляючи і вбиваючи всіх, хто встане на шляху. Вибір за гравцем.
Огляд і системні вимоги inFamous: Second Son

Системні вимоги Infamous: Second Son

Багато критики присуджують третьої частини звання «самої красивий ігри 2014 року». І це цілком заслужено: графіка навіть зараз, в 2018 році, знаходиться на дуже високому рівні. Правда, перш ніж розмірковувати про системні вимоги Infamous Second Son, варто зробити застереження: це ексклюзив для PlayStation 4 з моменту релізу 21 березня 2014 року і донині вихід ігри для персональних комп'ютерів або консолей інших виробників не планується. У такому випадку питання про системні вимоги відпадає сам собою. Консолі в цьому плані – дуже зручна платформа. Гра просто не вийде для того чи іншого покоління приставок, якщо вони її не можуть підтримувати технічно. Третя частина Infamous розроблена студією Sucker Punch на власному ігровому движку, тому програмістам компанії було набагато легше оптимізувати системні вимоги Infamous: Second Son під консолі від Sony. Для комп'ютерів на базі Windows і Mac OS такий привілеї немає і навряд чи коли-небудь вона з'явиться. Причому варто відзначити, що гра в PS Store коштує набагато дешевше аналогів на ПК. І це при тому, що потужний персональний комп'ютер коштує набагато дорожче PS4 за 400 доларів. Якщо раніше багато користувачів приставок Sony виправдовувалися перед своїми друзями та знайомими, навіщо вони витратили такі гроші, то тепер, з виходом Infamous: Second Son необхідність в цьому відпала майже повністю.
Гра наочно демонструє можливості PS4. Багато в чому вона змогла послужити зразком того, якими мають бути проекти для консолі від Sony, та сама компанія-виробник робить все можливе, щоб клієнти отримували тільки кращий контент. З вище написаного випливає, що марно намагатися знайти системні вимоги Infamous Second Son на PC. Адже їх все одно ніде немає, як і ігри для цієї платформи. Якщо врахувати, що гра без будь-яких проблем відтворюється на першому поколінні PS4 то, очевидно, власникам PS4 Pro взагалі не доводиться піклуватися про системні вимоги: у них вона завжди буде без проблем йти на високих налаштуваннях графіки. Тому питання про системні вимоги гри Infamous Second Sun можна вважати закритим.
Огляд і системні вимоги inFamous: Second Son

Думку користувачів і критиків

Один із найпопулярніших порталів з оцінками ігор Metacritic, де користувачі самі залишають відгуки про різних проектах, присудив Infamous: Second Son 8 очок з 10 що набагато більше, ніж у Call of Duty: World at War 2 і Star Wars Battlefront 2. Критики, до речі, оцінили гру на 80 балів зі 100 що є дуже високим показником порівняно з описаними вище іграми.
Огляд і системні вимоги inFamous: Second Son

Висновок

Таким чином, у цій статті був зроблений короткий огляд сюжету Second Son, описано думку користувачів і докладно висвітлено питання про те, які висуває Infamous: Second Son системні вимоги.