2K16: що означає цей вислів?

111 0 Новини високих технологій

У даній статті мова піде не про зовсім стандартному понятті, а точніше про висловлення 2k16 що означає цей набір букв і як він взагалі з'явився.

Позначення

Отже, 2k16 що означає цей вислів? Так, багато завсідники інтернету може бути і знають відповідь на це питання, але далеко не всі настільки обізнані в інтернет-поняттях і в сленгу в загальному.
2K16: що означає цей вислів?
Проте, якщо гарненько подумати, то багато зможуть здогадатися самостійно, і не обов'язково розбиратися в молодіжних мемах. У фізиці літера «К» - це «Кіло», тобто число 1000. Тепер якщо подивитися на вираз 2k16 то воно буде читатися як «дві тисячі шістнадцять».


Поява

Отже, ми вже розібралися з 2k16 що значить це, ми з'ясували, тепер прийшов час розповісти про те, звідки з'явилося це поняття.
2K16: що означає цей вислів?
Спочатку варто зробити ремарку і сказати, що існує студія з розробки відеоігор під назвою 2kGames. І тут треба згадати всі видавані ними гри в народі іменуються як 2k16 і ніхто не скасовує тієї можливості, що даний вираз прийшло саме з світу відеоігор, а враховуючи, що 2k16 — це вираз виключно молодіжне, то й, взагалі, підтверджує цю гіпотезу. Але це лише перший варіант. Багато людей стверджують, що поняття 2k16 пішло з мемів. Хто не знає, меми - це явище, поширене в соціальних мережах. Їм позначають картинки гумористичного характеру, які коротко висміюють яку-небудь подію або ситуацію. І якщо запитати користувача соціальної мережі про предмет нашого обговорення, то він, швидше за все, буде схилятися до другої версії.


Інше визначення

Отже, ми вже з'ясували визначення і походження 2k16 що означає цей вираз, ми зрозуміли, і стаття в цілому може вважатися закінченою. Однак варто підвести певний підсумок і поговорити про всі можливі альтернативи. Першим варіантом того, що означає 2k16 (і найбільш достовірним) можна вважати той факт, що поняття прийшло з інтернету, а точніше, з мемів у соціальних мережах, принаймні більшість джерел стверджує саме це. Другий же варіант передбачає причетність до появи виразу студії, розробляє відеоігри — 2kGames. Звичайно, це малоймовірно, але відкидати також не варто, а який же третій варіант може бути? Варто зауважити, назва стало відомим в результаті діяльності користувачів інтернету. І можна прийти до висновку, що існує просто якесь прізвисько, що заробив популярність в інтернеті. Однак цього з'ясувати ніяк не вдасться, так і в цілому мова в статті йшла про розшифровці вираження, а не про витоки його появи.