Які системні вимоги Infamous: Second Son на ПК і є гра взагалі на персональний комп'ютер?

185 0 Новини високих технологій

Infamous: Second Son – це пригодницький бойовик, створений для консолі Play Station 4. У гравця є можливість перенестися в Сіетл, побачити на власні очі ретельно опрацьовані вулиці міста, вивчити його квартали, що повністю відповідають реальному прототипу. Кожен об'єкт, споруда відрізняється високою деталізацією, а запаморочливі спецэфекты дадуть можливість відчути себе в голлівудському фільмі. Багатьох геймерів цікавлять системні вимоги Infamous: Second Son на ПК, однак це був ексклюзив на PS4 версії для комп'ютера немає.


Події гри

Всі дії розгортаються після семи років після пригоди з Коулом мак-гратом. Він захотів знищити всіх Провідників на планеті. Стався великий вибух, проте не всі люди з незвичайними здібностями загинули. Ті, що вижили, були заарештовані і поміщені у в'язницю Департаменту Єдиної Захисту. Організація була сформована для того, щоб не допустити більше подібних сумних інцидентів, що сталися. На жаль, гра виходила тільки для єдиної консолі, тому ви можете навіть не шукати в інтернеті системні вимоги Infamous: Second Son на ПК, їх немає.

Що ми знаємо про головного героя гри?

Які системні вимоги Infamous: Second Son на ПК і є гра взагалі на персональний комп'ютер?
Головний персонаж – молодий хлопець Делсин Роу, який несподівано відкриває в собі незвичайні здібності провідника. При випадковому контакті з втікачем хлопець переймає його здібності і починає контролювати дим, однак уряд зневажає подібних людей і іменує їх биотеррористами. Провідників (саме так називають себе люди зі здібностями) має спеціальний Департамент Єдиної Захисту, завдання якого одна – винищувати біотерористів. Делсин Роу вирішив кинути виклик уряду і покінчити з переслідуванням провідників раз і назавжди. Також хлопець прагне врятувати своїх близьких людей, яких покалічили силою бетону. Уряд хоче зловити Делсина, адже він – цінний провідник. Однак хлопець вирішив вести власну війну за виживання.


Що можна сказати про геймплеї?

Які системні вимоги Infamous: Second Son на ПК і є гра взагалі на персональний комп'ютер?
Шлях розвитку персонажа визначається тільки його рішеннями. Весь світ гри відкритий. Головна зброя у Десина – ланцюг, яка обгорнута навколо його руки. Її герой і використовують разом із силами, які він отримує по мірі розвитку сюжету. Розробники прибрали систему прицілювання, що була у минулих іграх, тепер стріляти стало простіше і це можна робити в будь-який час, орієнтуючись на постійний приціл. Паркур збережено: Делсин вміє бігти по стінах, хапатися за виступи, перестрибувати будівлі, даху і парити на висоті, а також багато іншого. На Infamous: Second Son дата виходу, коди і коди давно викладені в Мережу.

Доповнення до гри

27 серпня 2014 року було анонсовано додаток під назвою Infamous First Light. Гравцеві належить грати за Абігейл Уокер. Це дівчина-провідник, що дала Делсину свою силу контролювати неон. Ще було випущено додаток «Спадщина Коула», де гравцеві належить пережити події між InFamous 2 і завершальною частиною. Цікавить дата виходу Infamous: Second Son і системні вимоги до неї? Так от, продажі стартували в кінці березня 2014 року, характеристики видання варто згадати детальніше.

Системні вимоги гри

Які системні вимоги Infamous: Second Son на ПК і є гра взагалі на персональний комп'ютер?
Геймерам цікаво, які системні вимоги у infamous 2? Це:
 • Ігровий жанр екшн, рольова гра.
 • Платформа - PS4.
 • Видана компанією Sony.
 • Локализатором виступив 1С-СофтКлаб.
 • Творцем є Sucker Punch Productions.
 • Мова інтерфейсу і озвучки – російська.
 • Сумісність з VR шоломами відсутня.
 • Присутній однокористувацький режим.
 • Відсутній багатокористувацький режим.
 • Приблизний час проходження – 10 годин.
 • Вікові обмеження - 16+.
 • Гра виходила ексклюзивно для однієї консолі, тому ви не знайдете в Мережі на Infamous: Second Son системні вимоги на ПК.

  Цікаві моменти

  Які системні вимоги Infamous: Second Son на ПК і є гра взагалі на персональний комп'ютер?
  Після того як була випущена консоль PS4 довгий час не було ніяких барвистих і захоплюючих ігор, що могли б продемонструвати всі можливості приставки. Разом з виходом консолі нового покоління була відразу ж анонсована гра, тому ви можете не шукати системні вимоги Infamous: Second Son на ПК. Вона розроблялася спеціально для PS4 щоб показати геймерам якісні відмінності від попереднього покоління приставок. Художники гри постаралися на славу: вони відтворили барвистий вигляд міста, а стрілянина не відстає за якістю від голлівудських фільмів. Гра дуже цікава, захоплююча, красива і рекомендується до проходження всім тим, у кого є вдома PS4. Ви зможете розслабитися і отримати задоволення не тільки від цікавого сюжету, але і від прекрасною візуалізації.