Як правильно змінити тему "Яндекс.Браузера"

199 0 Новини високих технологій

Сучасні комп'ютерні технології заточені на великі маси користувачів, тому вони обов'язково повинні бути зрозумілі і приємні на вигляд, також мати функцію налаштування зовнішнього вигляду. Адже у кожної людини власні смаки й уподобання, а якщо програма призначена для офісної роботи, то інтерфейс стає ще більше важливим аспектом програми, адже настрій працівників безпосередньо впливає на їх працездатність. У даній статті ми детально розглянемо, як змінити тему «Яндекс.Браузера». Стаття рекомендується користувачам операційної системи Windows.


Як змінити тему у «Яндекс.Браузері»?

Браузер від «Яндекса», безсумнівно, є одним з лідерів за кількістю скачувань серед інших браузерів, таємниця криється в тому, що даний браузер вельми адаптивний і зрозумілий практично кожному користувачеві. Якщо бути коротким, то користувачеві всі потрібні функції надаються відразу і на тарілочці з блакитною облямівкою, однак є і досить вимогливі користувачі, з-за яких дана стаття і пишеться.
Як правильно змінити тему "Яндекс.Браузера"
Справа в тому, що з кожним роком будь-прикладне додаток обов'язково повинно бути краще за інших, адже якщо ця умова не виконується, то ринок заповнює конкурент. Одним з важливих факторів, що впливають на власну симпатію є, звичайно, зовнішнє оформлення, але що робити з багатомільйонною аудиторією? Відповідь одна: дати волю власним смаком, тому в цій статті буде висвітлена тема того, як поставити тему в «Яндекс.Браузері», а також інших популярних браузерах. Почнемо, мабуть, з «Яндекса».


Інструкція про те, як змінити тему:
 • Активуйте ваш «Яндекс.Браузер», після чого необхідно почекати, поки він повністю завантажено в оперативну пам'ять і не буде виснути при використанні.
 • Тепер необхідно відкрити нову чисту вкладку, якщо у вас браузер з встановленою стартовою сторінкою, то просто відкрийте нову вкладку, після чого ви побачите блок з найпопулярніших 4 у вас сторінок.
 • Придивіться: у правому нижньому куті останньої сторінки (якщо рахувати зліва направо) буде кнопка «Налаштувати екран», натисніть на неї.
 • Відмінно, перед вами тепер відкриється сторінка, на якій можна налаштувати фон браузера (background).
 • Виберіть будь-який з представлених.
 • Як правильно змінити тему "Яндекс.Браузера"
  Варто зауважити, що кожна з тим є анімованої, тому настійно рекомендуємо відключити анімацію (кнопка паузи є прямо на самій темі), якщо у вас слабкий комп'ютер. Про це ми поговоримо трохи нижче. Також ще є важливий момент: ви можете приміряти» тему, не виходячи з сторінки налаштування зовнішнього вигляду браузера.

  Де брати теми для «Яндекс.Браузера»?

  Хоча надані теми разом з бразуером дуже красиві, навіть анімовані, деяким користувачам і вони особливо не подобаються: то занадто багато світла, то мало світла. Причин багато, тому розробники цього додатка зробили хід конем: додали можливість додавати свої картинки для заднього фону браузера.
  Як правильно змінити тему "Яндекс.Браузера"
  У пункті про те, як змінити тему «Яндекс.Браузера», було докладно розказано, куди необхідно зайти, щоб встановити стандартний фон додатки, однак якщо придивитися, то можна помітити, що в самому кінці стандартних тем є тема зі знаком «+» - це і є спеціальна кнопка, завдяки якій можна взяти картинку з комп'ютера і поставити її на фон. Дуже все просто, однак варто зауважити, що формат картинки обов'язково повинен бути png або jpeg, оскільки ці два формати найбільш поширені. Якщо хто не знав, то говоримо: png-картинки немає заднього фону, тому необхідно вибирати акуратно, щоб не було дірок в задньому фоні браузера або ж замість чорних дір ділянок.
  Також деякі досвідчені користувачі беруть теми для «Яндекс.Браузера» з інтернет-магазину Chrome. Зайдіть на цей сайт, після чого потрібно перейти в розділ «Теми для браузера». Може, деякі теми не підуть, як повідомляє інтернет-магазин, тому ретельно читайте опис до тем.

  Як змінити тему в інших браузерах?

  Якщо ж ви хочете змінити тему і для іншого вашого браузера, то цей пункт саме для вас, адже в ньому ми постараємося змінити теми у найпопулярніших нинішніх браузерах. Як змінити тему в Opera:
 • Зверху натисніть на значок «Меню», після чого «Оформлення».
 • Відкриється сторінка, в якій треба вибрати «Тема оформлення».
 • Вам буде наданий широкий вибір тем, а також посилання на інтернет-магазин Opera, де є ще більше настроюваних тем.
 • Як правильно змінити тему "Яндекс.Браузера"
  Як змінити тему у Firefox:
 • Натисніть на значок з трьома горизонтальними лініями, який розташований в правому верхньому куті.
 • Знайдіть кнопку «Доповнення».
 • Вам буде запропоновано зайти в інтернет-магазин, де є спеціальний каталог тим на будь-який смак і колір.
 • Як змінити тему у Chrome:
 • Спосіб дуже схожий на той, що був у Firefox, тому нам необхідно зайти в пункт «Розширення» або ж в «Сервіс».
 • Після цього треба вибрати «Інтернет-магазин Chrome», там буде багато тем, ви обов'язково знайдете свою.
 • Вплив теми на продуктивність комп'ютера

  У верхній частині статті ми вже говорили, що анімовані теми досить протипоказані слабким комп'ютерів, це обумовлено тим, що браузер і так вимагає багато пам'яті, а тут вона ще потрібна для відтворення циклічного відео – це неймовірно багато пам'яті, навіть на середніх ноутбуках таке не рекомендуємо. Подібні теми є у всіх сучасних браузерах, тому якщо у вас лагает браузер, то ви знаєте, що необхідно відключити в першу чергу.

  На закінчення

  Сподіваємося, що після прочитання цієї статті ви зрозуміли, як змінити тему «Яндекс.Браузера». Також рекомендуємо створювати свої теми, потрібно лише завантажити свій образ теми в інтернет-магазин, і безліч людей будуть шанувальниками вашого смаку.