Коди Empire Total War: їх види та способи застосування

150 0 Новини високих технологій

Коди Total War Empire є допоміжним засобом допомогти собі в скрутну хвилину. З їх допомогою можна виручити поселення з армією з біди, так і зробити загальну військову кампанію занадто легкою. Користувач сам вибирає, як діяти у грі, адже перед ним відкривається велика частина світу на глобальній карті.

Опис гри

Перед тим як активувати коди Empire Total War, слід ознайомитися з основами всесвіту. Перед людиною відкривається світ стратегічних дій на карті Європи, Азії та Америки зразка XVIII століття. Це час, коли люди вже навчилися застосовувати порох для битв.
Коди Empire Total War: їх види та способи застосуванняКористувач бере під свій початок керівництво однією з держав на вибір і веде його до перемоги над іншими. Тут присутній розвиток міст і поселень, дипломатія, реальні історичні персонажі і багато всього іншого. Головною особливістю гри вважається управління військами в бою. Гравець має загони за власним тактичних міркувань і керує їх діями в бою. Тут вже коди Empire Total War не допоможуть, і доведеться покладатися тільки на своє мислення.

Чити в грі

Прямої можливості ввести паролі розробники проекту не передбачили. Вони відмовилися від цієї можливості ще в попередній частині, але фанати зуміли знайти вихід. Вони розробили спеціальні трейнери, які при завантаженні і встановленні дозволяють робити певні дії. Наприклад, корисність останньої версії при активації та натисканні клавіш NumPad дає багато всяких плюсів.
Коди Empire Total War: їх види та способи застосування
Швидка споруда, наймання рекрутів і нескінченне пересування - лише найпростіші з них. Перша клавіша на клавіатурі дасть 999 тисяч золота, що вже дорівнює повній перемозі. З золотом міста можна навіть просто підкуповувати і не турбуватися про військовій справі. Якщо так діяти, то гра "Імперія Тотал Вар" швидко перестане цікавити геймера. Встановити трейнер зайвою не буде, адже бувають ситуації, коли потрібно швидко перекинути підкріплення, тоді включення режиму «Супердвижение» на кілька ходів виправить становище. Якщо ж чит-коди на Empire Total War використовувати на постійній основі, у ворога не залишиться шансів дати відсіч.


Інші секрети

Якщо ж користувач не бажає використовувати коди, йому допоможуть дрібні секрети. Наприклад, з допомогою замінника файлів авторитетних ігрових видань можна відкрити всі фракції для гри в кампанію і окремі бої. Їх кількість 56 а значить, зайнятися в найближчі місяці знайдеться чим.
Коди Empire Total War: їх види та способи застосування
Завоювати світ за кожну з цих країн коштує чималих зусиль і витрат вільного часу, але результат того вартий. У чесній грі коди Empire Total War не вирішать усіх проблем, тому бажано перед початком кампанії підготуватися до походу на Європу. Розробники підготували ціле керівництво з дев'ятнадцяти сторінок, яке багато розповість навіть бувалому ветерану серії ігор Total War. Тут розписаний шлях від першої споруди, маленького корабля і війська з кількох загонів до цілої імперії під командуванням ігромана. Коли кількість провінцій і армій стає великим, керувати ними важко. Прочитання керівництва позбавить від зайвих турбот і дасть потрібну впевненість у собі перед початком військових дій.