Квести Гільдії злодіїв в "Скайрим": "Переслідування"

253 0 Новини високих технологій

Одна з найбільш могутніх організацій "Скайрим" – Гільдія злодіїв. Її послідовники воліють постійно залишатися в тіні і звідти, таємно і непомітно, вершити свої темні справи. Тим не менш у Довакина буде можливість приєднатися до знаменитої гільдії і навіть отримати за це певні привілеї.

Квести Гільдії злодіїв в "Скайрим": "Переслідування"
Перш ніж стати частиною злодійської еліти, головному героєві належить виконати низку завдань. Майже всі з них не викличуть ніяких труднощів, але є одне, яке змусить попотіти навіть ветеранів "Скайрим". "Переслідування" – це назва даного квесту і саме про нього піде мова в статті.


Початок ланцюжка

Для початку Довакину потрібно відправитися в Рифтен. Це місто славиться своїми майстерними медоварами і розташований в південно-східній частини королівства "Скайрим". Гільдія злодіїв, за однією лише їй відомих причин, вирішила заснувати свою штаб-квартиру саме тут, ретельно сховавши її в мережі каналізації.
Квести Гільдії злодіїв в "Скайрим": "Переслідування"
Щоб почати перше з завдань ланцюжка, героєві досить прогулятися по міському ринку. Там до нього підійде представник злодійської братії імені Бриньольф і запропонує провернути невеличке дільце. Суть його полягає в тому, щоб вкрасти кільце і підсунути його місцевого торговця, за що останнього запроторять до в'язниці. Після цього Довакину потрібно буде вибити борги у місцевих бізнесменів, здійснити проникнення в маєтку, взяти участь в розборках медоварів та виконати інші завдання, які видасть йому Гільдія злодіїв. Квест "Переслідування" стане доступним ближче до кінця ланцюжка. Настав час поговорити про нього докладніше.


Проходження квесту

Отже, Довакин допоміг Карлии роздобути докази її невинуватості, після чого злодійка запропонувала йому зустрітися в таверні "Буйна фляга". Саме на цьому місці і бере свій початок квест "Скайрим" "Переслідування". Прибувши на місце, героєві необхідно переконати Бриньольфа відкрити сховище Гільдії і упевнитися в тому, що воно порожнє.
Квести Гільдії злодіїв в "Скайрим": "Переслідування"
Тепер Довакину потрібно відправитися в садибу Рифтвельд і дізнатися, що Мерсер зробив з награбованим. Проблема полягає в тому, що будинок охороняє хтось Вальд. Сторожа можна або вбити, або умовити віддати ключ від садиби і покинути територію. Так чи інакше, шлях в садибу буде відкритий і герою нічого не залишиться, крім як піти туди. Потрапивши в будинок, першим ділом варто оглянути підозрілий шафа на першому поверсі. За ним буде секретний прохід, який призведе героя в потаємну кімнату. Тут, на столі, лежать плани Мерсера, які Довакин повинен віднести Бриньольфу для завершення квесту.

Корисні поради

Є декілька корисних порад, які полегшать вам виконання завдання "Переслідування". "Скайрим", проходження основної сюжетної лінії якого повинно було навчити вас тому, що будь-яку ситуацію в грі можна вирішити кількома способами, і на цей раз не відходить від своїх традицій. Так, наприклад, Вальда, охороняє садибу, можна не тільки вбити, але й умовити піти зі свого поста. А зробити це можна двома способами:
 • Якщо герой володіє високим навиком "Красномовство", він може обдурити Вальда і сказати йому, що Мерсер чекає його в Маркате. Сторож віддасть ключ і піде геть.
 • Від Векс можна дізнатися про те, що Вальд має грошей Мавен. Остання погодиться пробачити охоронця, але попросить за це подвійне перо. Його можна знайти на дні озера недалеко від Рифтена.
 • Крім того, багато замки в маєтку Мерсера зажадають від вас експертного рівня навички "Злом". Якщо ви прокачаєте це вміння, зможете знайти кілька цінних предметів.

  Баги

  Під час проходження завдання "Скайрим" "Переслідування" вам може зустрітися кілька неприємних багів:
 • Карла ні в яку не хоче йти в таверну і, відповідно, квест на цьому зупиняється. Вирішується ця проблема за допомогою консольної команди Setstage tg0720. Вона переміщує неслухняну злодійку в умовлене місце, а ви зможете спокійно продовжити виконувати завдання.
 • Якщо ви побували в садибі Мерсера і забрали звідти плани до того, як почали виконувати квест "Переслідування", завдання забагуется і її виконання стане неможливим. Ситуацію виправлять команди Setstage tg0710 (вона запустить завдання) і Setstage tg0760 (поверне плани на стіл в садибі).
 • Продовження квестової ланцюжка

  Довакин, при бажанні, може продовжити виконувати доручення Гільдії злодіїв і приймати рішення, які вплинуть на весь "Скайрим". "Переслідування" - це один з найважливіших квестів ланцюжка, але далеко не останній. Після його завершення героєві належить не тільки розібратися у чварах злодійської братії і вступити в таємничий культ, але ще й дістати одну з сил темної богині Ноктюрнал.
  Квести Гільдії злодіїв в "Скайрим": "Переслідування"
  До речі, при певному збігу обставин Драконорожденний може навіть очолити Гільдію злодіїв і повернути їй колишню велич. За це він отримає чудові обладунки, амулет, який навик "Красномовство", і, звичайно ж, ключик від скрині зі скарбами. Загалом, злодійські квести не тільки цікаві своїм сюжетом, але ще і можуть принести непоганий прибуток.

  Популярі новини
  Загрузка...