Що робити, якщо перевищений ліміт на скачування файлу "Яндекс Диск"?

295 0 Новини високих технологій

Сучасні технології прагнуть вперед – в еру повної комп'ютеризації та спрощення людського життя. Як і належить, технології поліпшуються, змінюючи свої старі комплектуючі на нові, більш енергоефективні, продуктивні та сучасні. Це стосується і обсягу пам'яті комп'ютера, не у кожної людини об'ємний жорсткий диск, тому багато хто використовує його альтернативу – хмарне сховище, де ваші файли обов'язково будуть під найсуворішим наглядом в цілості й схоронності. Проте всьому свій кінець, тому тема даної статті - перевищення ліміту на скачування файлу "Яндекс Диска". У статті будуть наведені методи того, як вирішити проблему кількості завантажень з хмарного сховища.


Чому перевищений ліміт на скачування файлу "Яндекс Диска"?

«Ви завантажуєте занадто великий файл» - така проблема виникає в тих випадках, коли завантажений файл користувача перевищує обсяг в 2 гігабайти. Так, як правило, ваш обсяг хмарного сховища куди більше, набагато більше, раз в 10 але варто враховувати, що при завантаженні файлу з комп'ютера ви використовуєте обчислювальну потужність не тільки свого комп'ютера, але і сервера "Яндекса", на якій і намагаєтеся завантажити якийсь файл.
Що робити, якщо перевищений ліміт на скачування файлу "Яндекс Диск"?
Щоб знизити навантаження на сервер, команда "Яндекса" придумала дуже популярне рішення – створити додаток, який встановлюється на комп'ютер і використовує альтернативні, більш потужні сервера, спеціально створені для цих цілей. Якщо у вас вже завантажено такий додаток, то можете помітити, що завантаження файлу з даного додатка в кілька разів вище, ніж безпосередньо з сайту.


Перевищено ліміт на скачування файлу "Яндекс Диск"? Що робити? Це друга проблема, яка вирішується установкою спеціального, однойменного програми, де немає ліміту на скачування, на обсяг завантаження і багато іншого. У наступному пункті ми розповімо, як встановити додаток і тим самим виправити проблему.

Перевищено ліміт на скачування файлу "Яндекс Диска": як виправити

Для початку вам буде потрібно абсолютно будь-який браузер і пошта "Яндекс", після чого зайдіть в «Яндекс Диск», і вам відразу запропонують використовувати їх однойменне додаток. Скачайте його на ваш комп'ютер і дочекайтеся установки. Після повної установки авторизуйтесь і побачите, що в папці «мій комп'ютер» буде знаходитися ярлик на хмарне сховище "Яндекса". Там ви можете створювати папки, видаляти, додавати файли та багато іншого, тобто працювати безпосередньо з вашим хмарним сховищем без участі в цьому браузера, але найголовніше, що у вас не буде ліміту на кількість і обсяг скачувань, і проблема перевищення ліміту на скачування файлу "Яндекс Диска" не буде вас більше турбувати.
Що робити, якщо перевищений ліміт на скачування файлу "Яндекс Диск"?
Однак якщо ви не задоволені послугами "Яндекса", то рекомендуємо звернути увагу і на інші хмарні сховища, наприклад, One drive від Microsoft, "Мій Диск" від Mail.ru і т. д.

На закінчення

Що робити, якщо перевищений ліміт на скачування файлу "Яндекс Диск"?
Сподіваємося, що ви змогли вирішити проблему перевищення ліміту на скачування файлу "Яндекс диска". "Яндекс Диск" дуже зручний у використанні, ніж дуже популярний. Якщо вам треба завантажити файл саме з нього, але ліміт вичерпано, то можете включити VPN, тоді з'явиться можливість завантажити, однак швидкість буде дуже низькою, оскільки інформація буде передаватися через кілька інших серверів.