HP Photosmart 5510: відгуки, характеристики, інструкція

73 0 Новини високих технологій

Багатофункціональний пристрій початкового класу з непоганими технічними специфікаціями і досить демократичною вартістю — це HP Photosmart 5510. Саме його можливості, характеристики і, звичайно ж, реальні відгуки будуть далі детально і ґрунтовно розглянуті.

HP Photosmart 5510: відгуки, характеристики, інструкція

Ніша МФУ

На сегмент рішень початкового, або, як його ще іноді називають, бюджетного, рівня орієнтований герой цього огляду. На це вказують його досить демократична вартість, відносно невеликий обсяг місячної друку і досить низькі характеристики за дозволом. Все це разом узяте накладає суттєві обмеження на використання такої розмножувальної, скануючої та друкуючої техніки. По суті, таке найбільш оптимальне МФУ можна використовувати лише вдома при невеликому обсязі місячної друку. Ще одна можлива його сфера застосування — невеликі офіси з відносно малим документообігом і скромними вимогами до якості друкованої продукції. У всіх інших випадках використання такого МФУ зовсім невиправдано.


Перелік поставки

Дуже спірно виглядає комплектація HP Photosmart 5510. Інструкція по використанню, набір рекламних буклетів та гарантійний талон — це повний перелік йде в комплекті постачання документації. Для налаштування герой цього огляду оснащується диском з повним комплектом необхідного для запуску програмного забезпечення. Ну і, крім самого МФУ, перелік поставки в даному випадку входить шнур живлення й набір полегшених картриджів. А ось інтерфейсний шнур для реалізації підключення до ПК не входить у вихідну комплектацію.


З одного боку, можна зрозуміти маркетологів компанії НР з тієї причини, що у більшості користувачів такий аксесуар, як правило, є в наявності. Але все ж було б більш правильно доукомплектовувати таким шнуром МФУ для того, щоб була можливість відразу після покупки використовувати пристрій по максимуму.
HP Photosmart 5510: відгуки, характеристики, інструкція

Технологія друку

Термічна струминна технологія отримання відбитків лежить в основі моделі 5510. Для одержання чорно-білого документа застосовуються тільки чорні чорнила. Якщо ж необхідно надрукувати картинку, фотографію або зображення в кольорі, то крім чорних чорнил використовуються сині, фіолетові та жовті. За рахунок комбінування цих чотирьох кольорів і виходить кольоровий відбиток на папері.

Моделі картриджів

Два види картриджів може бути використано у HP Photosmart 5510. У першому випадку вони позначаються як НР178 і це базові модифікації для даного пристрою. У них зменшений об'єм чорнила і, як результат, знижений ресурс друку. Саме такі картриджі йдуть в базовій комплектації моделі 5510. Краще в цьому випадку виглядають НР178 XL з збільшеним об'ємом і ресурсом. Але їх рекомендується купувати вже після вироблення ресурсу комплектних картриджів. Хоч і коштують трохи дорожче НР178 XL, але поліпшені специфікації роблять їх покупку більш виправданою.
HP Photosmart 5510: відгуки, характеристики, інструкція

Інтерфейси

Ідеальним МФУ з позиції підтримуваних інтерфейсів є модель 5510. У ній є відразу два можливі способи підключення. Основний — це USB. У цьому випадку МФУ підключається до персонального комп'ютера безпосередньо, і на останнього покладаються також функції принт-сервера. Можна підключити безпосередньо дане багатофункціональний пристрій за допомогою бездротового інтерфейсу Wi-Fi. В цьому випадку всі функції принт-сервера вже покладаються на рішення, яке розглядається в даному огляді.

Характеристики по вирішенню

Досить непогані специфікації з позиції дозволу HP Photosmart 5510. Характеристики цього БФП вказують на те, що кольорове зображення він може виводити в дозволі 4800Х1200. Якщо ж друк здійснюється в чорно-білому режимі, то дозвіл автоматично знижується до 1200Х600. У режимі ж копіювального пристрою можна отримати 600Х600. Відокремлено у цьому випадку варто тільки режим сканера, що дозволяє одержати дозвіл 1200Х1200.

Можливі розміри друкованих сторінок

А4 — це найбільший формат для здійснення печатки на такому периферійному пристрої, як HP Photosmart 5510. Принтер може друкувати на будь-якому іншому форматі, розмір якого менше максимально можливого А4. Також на рівні софта є можливість встановлення довільних розмірів надрукованого документа. Щільність паперу може перебувати в діапазоні від 60 до 280 г/м 2 .
HP Photosmart 5510: відгуки, характеристики, інструкція

Швидкісні характеристики МФУ

Гідно з позиції швидкодії виглядає HP Photosmart 5510. В режимі виводу монохромного зображення він може видати 22 сторінки за одну хвилину, а у разі здійснення друку в кольорі — 21 сторінку. Фото розміром 10Х15 він надрукує за 20 секунд. В останньому випадку необхідно відзначити, що якість у цьому випадку буде істотно поступатися фотопринтерів.

СНПЧ

Основний недолік розглядуваної моделі багатофункціонального пристрою — це відсутність у вихідній комплектації системи НПЧ. На жаль, компанія НР поки не оснащує свою розмножувальну та друкувальну техніку таким важливим атрибутом. Як результат, доводиться розраховувати на розробки сторонніх організацій і доукомплектовувати такі пристрої системою НПЧ. За 1000-2000 рублів такий компонент системи друку можна на сьогоднішній день придбати. Але при цьому необхідно враховувати те, що всі складнощі, пов'язані з його налаштуванням та експлуатацією, лягають на плечі користувача.
При бажанні можна збільшити витрати на СНПЧ до 3000 рублів. І в цьому випадку вже кваліфікований фахівець виконає установку і первинне налаштування подібної системи. Також при цьому будуть надані рекомендації щодо подальшого використання такої системи друку.

Відгуки

Є два суттєвих недоліки у HP Photosmart 5510. Відгуки виділяють відсутність інтерфейсного кабелю в базовій комплектації та відсутність СНПЧ. Звичайно, з допомогою додаткових вкладень ці два суттєвих мінуса МФУ вирішуються, але можна було компанії НР завчасно усунути їх. Але от плюсів у цього багатофункціонального пристрою значно більше. Це і досить високу швидкодію, і демократична ціна, і значний перелік підтримуваних інтерфейсів, і можливість реалізації функції принт-сервера на МФУ.
HP Photosmart 5510: відгуки, характеристики, інструкція

Резюме

Якби не два істотних мінуса, то можна було б впевнено ставити п'ятірку HP Photosmart 5510. А так виходить чотири бали з п'яти можливих. Але і цієї оцінки цілком достатньо для такого бюджетного МФУ.