Що знаходять діти "Майнкрафте"

77 0 Новини високих технологій

Діти "Майнкрафте" знаходять для себе не лише цікаві заняття, але і казковий світ, де вони в своєму маленькому віці вже можуть щось створювати і будувати. Саме це вабить їх кожен день заходити в гру і проводити там час.

Всесвіт очима дитини

При першому вході в світ наші маленькі брати бачать тільки цікаву графіку, яка зроблена у вигляді квадратів. Їм подобається цей світ своєю невигадливі. Діти "Майнкрафте" можуть не боятися ворогів в особі зомбі і павуків, адже вони дають їм відсіч зброєю або іншими засобами. При цьому карта досить велика і хлопцям здається, що перед ними на екрані електронного гаджета відкривається цілий світ. Вони самостійно пересуваються, літають і вивчають для себе різнокольорові локації. Можливо, розробники перед релізом не підозрювали про майбутньої популярності у дітей своєї гри, але результат зараз видно всім. За статистикою, двоє з трьох осіб віком до восьми років знайомі з проектом або грають в нього протягом тривалого часу.
Що знаходять діти "Майнкрафте"Розвиток хлопчиків і дівчаток

В першу чергу діти "Майнкрафте" знаходять для себе світ, де їх нічого не обмежує можливості. Там їх не виховують, немає батьків, а тому можна відчути повну свободу дій. Після декількох подорожей і пустощів малюки замислюються про те, щоб щось побудувати своїми силами. Вони починають збирати блоки і намагатися створити витвір таким, яким воно здалося в їх уяві. Чим більше хлопці намагаються творити, тим у них швидше і краще починає працювати мислення. Розвиток йде і в плані мистецтва, адже саме тут в першу чергу можуть розвинутися схильності до малювання, ліплення, письменництва або іншими напрямками.


Батькам варто придивитися, як грають у "Майнкрафт" діти, адже це допоможе зрозуміти їх інтереси. Якщо ж рідні проводять з малюками кілька хвилин свого часу в цьому світі, то це допоможе знайти спільну мову і підтримувати хороші відносини.
Що знаходять діти "Майнкрафте"

Діти всередині світу

Крім самих маленьких гравців, усередині віртуального світу також присутні діти як неігрових особистостей. Якщо на сервері реалізована система будівель і присутність НПС, тоді в селах зустрічаються малюки. Діти "Майнкрафте" можуть звернутися в один з селищ на карті, щоб познайомитися з побутом своїх несправжніх одноліток. Разом з батьками вдень вони орють землю, садять насіння і доглядають за будинком. Коли у них є вільний час, то хлопці збираються натовпом і починають грати в хованки. Гравець може погодитися на їх пропозицію приєднатися до цього заняття. У подяку за це малюки пригостять користувача морквиною, яку непомітно стягнули з городу, поки батьки не дивилися в їхній бік. Варто витратити кілька хвилин на те, щоб познайомитися з цими чарівними мешканцями казкового всесвіту гри.
Що знаходять діти "Майнкрафте"

Висновок

Коли розробники побачили популярність гри у малюків, вони випустили серію мультиплікаційних картин, де в центрі - події гри "Майнкрафт". Мультик для дітей швидко набрав популярність, і на даний момент його люблять дивитися хлопці з усіх країн світу. Батьків часто лякає така популярність гри, адже діти часто говорять тільки про неї. Тут, як і в будь-якому іншому пристрасть, головне - знати межу. Краще разом зі своєю дитиною сісти пограти півгодини і подивитися, чим він займається у віртуальному світі. Віднімати повністю задоволення не варто, але важливо, щоб дитина гуляв на вулиці і розважався з друзями. Такий компроміс влаштує як дітей, так і маму з татом. Йти наперекір віянь нового століття неможливо, і гра "Майнкрафт" далі буде цікавити малюків зі всього світу. Краще просто контролювати заняття дитини в міру можливостей і стежити, щоб його інтерес не переріс у залежність.