Skyrim, "Ходячий кошмар" - повне проходження завдання

338 0 Новини високих технологій

У грі Skyrim "Ходячий кошмар" вважається важким сюжетним випробуванням, і на це є суттєві причини. Багато користувачів скаржаться на технічні неполадки і високу складність вбивства ворогів. При цьому в кінці гравцям належить нелегкий моральний вибір. Якщо враховувати ці фактори, то звичайна місія перетворюється на випробування.

Опис завдання

У Skyrim "Ходячий кошмар" відноситься до категорії завдань, які пов'язані з принцами даедра. Традиційно у таких місіях є ймовірність отримати унікальний предмет, якщо гравець виконає певні умови. У цьому випадку артефакт носить назву «Череп Псування» і належав самої богині Вермине. Щодо технічних причин, то тут вже проблеми існують в самому коді завдання. Виправити це можна патчами, модифікаціями або доповненнями, але навіть при цьому ймовірність виникнення бага не перестане існувати. Найкращим виходом буде зберігатися протягом всього виконання квесту. Тоді при технічні проблеми гравець просто перезапускає контрольну точку і рухається далі. Таким чином, "Ходячий кошмар" Skyrim не стане підтверджувати свою назву в прямому сенсі для будь-якого геймера.
Skyrim, "Ходячий кошмар" - повне проходження завданняЗнайомство з Ерандуром

Після прибуття в Данстар, де кожен другий зустрічний скаржиться на кошмари, прямуйте в таверну «Пік вітрів». Саме там гравцеві випаде персонаж по імені Ерандур і з нього починається квест в Skyrim ("Ходячий кошмар"). Він розповість, що знає причину всіх поганих снів жителів міста і вина в цьому проклятьи злого принца Даедра. Темний ельф знає способи протистояти прокляття, але для цього йому знадобиться допомога головного героя. Разом з Ерандуром Довакин відправиться в подорож, кінцевою точкою в якому буде храм Призивателей Ночі. По дорозі супутник буде розповідати історію свого життя і про напад орків на культ темної богині. Ельф відкриє двері за допомогою вогняного заклинання, але всередині виявиться бар'єр, який необхідно зняти, щоб дістатися до артефакту всередині храму.
Skyrim, "Ходячий кошмар" - повне проходження завданняПошуки книги

На цьому місці будь-якому гравцеві в ролі Драконорожденного необхідно зберегтися. Надалі в Skyrim "Ходячий кошмар" проведе вас через ряд зіткнень з нежиттю і орками. Якщо рівень персонажа 20+, то ніяких труднощів у сутичках не виникне. Далі Ерандур після прямого запитання про те, звідки він знає стільки подробиць про храм, розповість історію свого життя. Він колись служив Вермине і в годину нападу орків втік з храму. Тепер він кається в гріхах і служить покровительці всіх рас Тамріеля богині Маре. Після розповіді гравець разом із супутником потрапить в бібліотеку, де Ерандур знову візьметься пояснювати подальші дії. Довакину належить шукати книгу під назвою «Снохождение». Вона знаходиться на верхніх ярусах бібліотеки, на постаменті між двома стелажами (кидається в очі). По дорозі вбивайте кілька нападників і повертайтеся до ельфу.
Skyrim, "Ходячий кошмар" - повне проходження завдання

Зілля

Надалі квест "Ходячий кошмар" (Skyrim) проведе гравця в лабораторію храму Призивателей Ночі. Ерандур розповів, що зняти потужний магічний бар'єр навколо Черепа Псування можна, випивши зілля під назвою «Апатія Вермини». Воно має ефект пересування по снам, яке відбуватися також і в реальності. Існує небезпека, що в цьому сні Довакин може загинути або не прокинутися, але ельф постарається зробити все, щоб цього не сталося. Коли гравець потрапляє в сон, на нього стануть реагувати особистості, адже він буде вважатися його частиною. Ерандур після розповіді поведе гравця в лабораторію, де повинен був зберегтися зразок рідкісного зілля, яке йому не доводилося бачити в дії. Рухайтеся по коридору і усувайте прихильників Вермини і орків-загарбників. На нижньому ярусі лабораторії посеред всяких алхімічних виробів буде потрібний флакончик. Забирайте його і пийте, щоб увійти в інший світ.
Skyrim, "Ходячий кошмар" - повне проходження завдання

Всесвіт сновидінь

Подальші події місії The elder scrolls v Skyrim ("Ходячий кошмар") будуть проходити в тілі Казимира – послідовника культу богині Вермини. На храм в цей момент нападають орки, а отже, головний герой перенісся в події, які відбувалися півсотні років тому. Перед ним виявилися двоє братів і вони сперечалися про захист Черепа Псування. Глава культу дав завдання гравцеві випустити міазми з допомогою механізму на зовнішньому рівні. З допомогою бойових заклинань проривайтеся до точки на карті і тягніть за кільце. Якщо вдалося це зробити, то герой прокинеться від сну, і вже буде по іншу сторону бар'єру. Його зняти можна черговим натисканням на кільце, а також слід забрати камінь душ, який мав магічну оболонку всі ці довгі роки. Далі на шляху до артефакту виникнуть знайомі зі сну послідовники – Вірний і Торек. Вони назвали Ерандура Казимиром і були старими друзями, аж до нападу орків на храм. Після перемоги шлях буде відкритий.
Skyrim, "Ходячий кошмар" - повне проходження завдання

Моральний вибір

Кінцевий етап призведе до вівтаря з цінних предметом у завданні "Ходячий кошмар" (Skyrim). Проходження зводиться до морального вибору – вбити Ерандура або залишити жити. Ельф каже, що почне ритуал знищення, а в цей час богиня Вермина пропонує вбити відступника і забрати собі артефакт. Якщо залишити в живих супутника, то його можна буде брати з собою на завдання. Вбивство дасть можливість заволодіти цінних посохом, який завдає 20-50 одиниць шкоди в залежності від його наповненості снами. При цьому завдати удару належить в спину нічого не підозрюючому партнеру за завданням. Який вибір робити в цій ситуації, кожен користувач вирішує для себе самостійно. На цьому місія закінчується, а жителі Данстара звільняються від сновидінь. Головне не забувати зберігатися і дивитися по сторонах, щоб не дати ворогам заскочити себе зненацька.

Популярі новини
Загрузка...