Що таке підписка PlayStation Plus і як нею користуватися?

460 0 Новини високих технологій

Напевно багато користувачів, які мають консоллю від "Соні", не раз стикалися з таким сервісом підписка PlayStation Plus. Однак далеко не всім відомі його основні функції. Сьогодні ми спробуємо розібратися з цією темою детальніше.

Що це за сервіс?

Підписка PlayStation Plus — це платне пропозиція поширюється на всьому сімействі консолей від "Соні" (без жодних винятків). Крім того, це мультиплатформовий сервіс, тому купівля однієї копії автоматично активує її на всіх інших системах.


Для кого потрібна дана послуга? Звичайно ж, для всіх тих, хто постійно грає на приставці, будь це стаціонарна або портативна версія. Підписка PlayStation Plus для PS підходить користувачам, які цікавляться новими іграми і воліють купувати їх через цифровий магазин.
Що таке підписка PlayStation Plus і як нею користуватися?

Безкоштовні та вигідні пропозиції

Підключення сервісу підписки PlayStation Plus пропонує своїм користувачам сильну економію і унікальний контент, закритий для звичайної аудиторії. Що це означає? По-перше, щомісяця "Плюс" дарує своїм передплатникам комплект з безкоштовних ігор. Кожна консоль отримує по два проекти, які іноді виявляються мультиплатформовими. Досить часто серед таких безкоштовних ігор можна знайти і кілька популярних хітів. Наприклад, в цьому місяці підписка Playstation Plus для Playstation 4 дарує користувачам останній "Дэус Екс" і "Бетмана" від студії Telltale, PS3 отримує захоплююче пригода під назвою "Книга Ненаписаних Історій 2". Всі отримані гри залишаються активними до тих пір, поки не закінчується "Плюс". По-друге, всім передплатникам сервісу пропонується скористатися привабливими знижками. Дуже часто вигідна покупка прихована від аудиторії без передплати і доступна тільки тим, хто її придбав. Для деяких бестселерів даються знижки в тридцять, а то й сорок відсотків.


Додаткові бонуси

Що таке підписка PlayStation Plus і як нею користуватися?
Велика частина людей, яка купує підписку Sony PlayStation Plus, робить це заради отримання безкоштовного контенту. Однак не варто забувати і про інші, не менш вигідних пропозиціях.
 • Доступ до хмарного сховища. Пам'ять кожної приставки обмежується певною кількістю гігабайт, тому додаткове сховище просто не може бути зайвим. Онлайнова функція дозволяє переносити файли збереження з однієї консолі на іншу.
 • SharePlay. З допомогою даної функції можна ділитися купленої грою зі своїми друзями і насолоджуватися проходженням вже разом.
 • Голосування за нові місячні тайтли. Передплатники "Плюси" можуть самі брати участь у виборі наступних ігор, які стануть безкоштовними.
 • Мультиплеер. Дана опція працює тільки з підпискою PlayStation Plus для PS4 тобто на консолі останнього покоління. Таке рішення багато вважають спірним і небажаним, особливо якщо врахувати, що спочатку гра по мережі була доступна абсолютно безкоштовно. На PS3 і PS Vita обмежень на мультиплеер немає.
 • Демки і бета-версії ігор. Не секрет, що передплатники "плюса" отримують більше ексклюзивного контенту, ніж звичайні користувачі. Дуже часто їм даються спеціальні демки і бета-версії, які дозволяють заздалегідь випробувати той чи інший продукт. Щось виходить раніше, а щось дається у вигляді ексклюзиву.
 • Скільки це коштує?

  Що таке підписка PlayStation Plus і як нею користуватися?
  Мабуть, найголовніше питання, яке хвилює користувачів, які ще не зважилися на придбання підписки, але вже замислюються про це. Кілька років тому, ще до зміни цінової політики "Соні", купівля річної PlayStation Plus обходилася всього лише пару тисяч рублів. Зараз ціна піднялася до чотирьох тисяч рублів, що в два рази більше початкового пропозиції. Аналогічні зміни торкнулися і інших підписок — місячної та тримісячної.
  Робить пропозицію "Плюса" вигідним? Навіть з підвищеною ціною передплата за чотири тисячі може сильно заощадити майбутні витрати. Особливо, як ми вже згадували раніше, це вигідно для тих, хто віддає перевагу закуповуватися іграми цілий рік. За підписку користувач отримує більше шістдесяти ігор, ціна кожного з яких перевищує тисячу рублів.

  Зважилися? Наступний крок: підключення

  Купівля та активація підписки PlayStation Plus — справа дуже просте. І це не дивно, адже "Соні" завжди були зацікавлені в тому, щоб залучити якомога більшу аудиторію.
  Що таке підписка PlayStation Plus і як нею користуватися?
  Для підключення необхідно виконати наступні кроки:
 • Вибрати в меню іконку PlayStationStore.
 • Знайти в списку пропозицій Plus.
 • Вибрати один з трьох варіантів передплати та оплатити його.
 • До речі, якщо користувач ніколи не користувався "Плюсом" і це — його перший раз, то PlayStation пропонує випробувати безкоштовну пробну версію, яка триває чотирнадцять днів. Ми рекомендуємо не упускати такої можливості і спочатку активувати двотижневу підписку, а вже потім перейти до платною. Оплата PlayStationPlus може проходити двома способами: за допомогою карти або внутрішнього балансу. Також сервіс дає можливість автоматичного продовження — в такому разі, якщо підписка закінчується, то з рахунку користувача будуть списані необхідні кошти для її відновлення.

  Як відключити PlayStationPlus?

  Факторів для відписки може бути безліч: це і невдоволення ціновою політикою, і брак часу, внаслідок чого відпадає необхідність у нових іграх, і багато іншого. Як же відключити даний сервіс?
  Тут, як і у випадку підключення, теж все просто. Якщо користувач відмовився від автоматичного продовження ще на стадії підключення, то підписка припинить свою дію самостійно. Після цього вже не можна буде зайти у всі безкоштовні ігри, які лунали з "Плюса".
  Що таке підписка PlayStation Plus і як нею користуватися?
  Якщо ж функція автоматичного продовження була включена, то підписка відключається мануально. В іншому випадку, кожен місяць ваша картка буде втрачати значну суму грошей.
 • Йдемо на https://account.sonyentertainmentnetwork.com/.
 • Заходимо в свій профіль і переходимо до налаштувань облікового запису.
 • Вибираємо Plus у вкладці "Мультимедіа".
 • Натискаємо і відключаємо функція автоматичного оновлення.
 • Популярі новини
  Загрузка...