Плотер HP DesignJet T520. Основні характеристики, моделі картриджів і можливі сфери застосування

166 0 Новини високих технологій

Система друку HP DesignJet T520 здатна виводити інформацію на сторінках з будь-якими розмірами. Також в цьому випадку не існує обмежень по щільності носія. Тому такий плоттер є універсальним рішенням для створення спеціалізованих систем документообігу. Саме його можливих сфер застосування і буде присвячений цей огляд.

Плотер HP DesignJet T520. Основні характеристики, моделі картриджів і можливі сфери застосування

Основні характеристики плоттера

Струменевий технологія є основою функціонування HP DesignJet T520. Його концепція зводиться до того, що шляхом поетапного нанесення чорнила створюється на поверхні паперу те або інше зображення. В монохроматичному режимі використовується тільки чорний колір. При переході в кольорову печатку цей список доповнюється пурпурним, жовтим і блакитним. Проміжні відтінки виходять шляхом їх комбінування.


Швидкість цієї підсистеми друку заявлена на рівні 70 сторінок А0 протягом години. Їх роздільна здатність дорівнює 1200Х2400. Максимальний рівень споживання електроенергії такого плоттера не перевищує 35 Вт. Комунікаційний список HP DesignJet T520 включає такі інтерфейси:
 • Безпровідний Wi-Fi є найбільш зручним з тієї причини, що при його використанні немає потреби тягнути дроти до плоттеру.
 • Порт RJ-45 в процесі функціонування для передачі інформації використовує протокол Ethernet і виту пару.
 • Найменш зручний роз'єм в цьому випадку - USB. При його використанні функції управління плоттером перекладаються на комп'ютер.
 • Плотер HP DesignJet T520. Основні характеристики, моделі картриджів і можливі сфери застосування

  Система картриджів. Доцільність встановлення СНПЧ

  Ось такі картриджі HP DesignJet T520 необхідно встановити для запуску:


 • HP 711 Black з маркуванням CZ129A - наповнений пігментним чорнилом чорного кольору.
 • HP 711 Cyan з позиційним номером CZ130A. Всередині нього блакитні чорнило.
 • HP 711 Magenta з індексом CZ131A. Його ємність заповнена пурпурним кольором.
 • HP 711 Yellow з приставкою CZ132A. Всередині цього картриджа знаходяться жовті чорнило.
 • Ємність першого з них дорівнює 38 мл Інші ж три мають однаковий обсяг - 29 мл Монохроматичні чорнило, як було раніше зазначено, мають пігментну основу, а кольорові - водну. Це базовий набір картриджів, але є також і розширений, який включає такі їх моделі:
 • Монохроматичне HP 711 Black з позначенням CZ133A. Його обсяг дорівнює 80 мл.
 • Блакитний HP 711 Cyan з маркуванням CZ134A.
 • Пурпурний HP 711 Magenta з індексом CZ135A.
 • Жовтий HP 711 Yellow, який по каталогу має номер CZ136A.
 • У останніх трьох кольорових картриджів ємність ідентична, вона дорівнює 29 мл З економічної точки зору установка СНПЧ в цьому випадку цілком виправдана. Вона дозволяє мінімізувати витрати на придбання картриджів. Однак з позиції гарантійних зобов'язань цей підхід повністю не виправданий. Якщо принтер виходить з ладу, то його ремонт буде дуже і дуже дорогим. Сервісний центр у цьому випадку відразу вкаже на те, що система друку використовується в неноминальном режимі і безкоштовно відновлювати його працездатність не буде.

  Застосування в рамках конструкторського бюро

  Плотер HP DesignJet T520 найбільш оптимально застосуємо в спеціалізованому конструкторському бюро, яке розробляє досить великі проекти. Для виведення пояснювальної записки можна використовувати простенький лазерний принтер або ж багатофункціональний пристрій. А ось для формування графічної частини такого проекту розглянутий плоттер просто відмінно підійде. Він здатний друкувати не тільки на носії з габаритами А0 але і на сторінках з меншими розмірами: А1 A2 і навіть А3. Як правило, креслення виводяться в монохроматичному форматі, а з цим завданням такої струменевий принтер впорається без проблем. Але також у деяких випадках може знадобитися кольоровий висновок, тут теж жодних проблем виникнути не повинно.
  Плотер HP DesignJet T520. Основні характеристики, моделі картриджів і можливі сфери застосування

  Використання в копіювальному центрі. Специфіка застосування

  Іншими місцями використання HP DesignJet T520 EPrinter є копіювальні центри. Як правило, вони розташовані поряд із навчальним закладом і націлені на вирішення питань студентів, що там навчаються. Останні роблять курсові або дипломні проекти. Як в першому випадку, так і в другому обов'язковою умовою є наявність графічної частини. Причому вона може включати досить великі формати: А1 або А0. Саме для друку таких креслень і задіюється розглянуте в цьому матеріалі периферійний пристрій.

  Рекламне агентство

  Також плотер HP DesignJet T520 може знайти своє застосування в рекламному агентстві. Повністю покрити потребу у пресі він, звичайно, не зможе. Для цього потрібно залучити спеціальний поліграфічний центр. Але ось вивести готові макети на великому форматі і погодити їх з замовником такий принтер дуже навіть може. Знову-таки, він здатний функціонувати не тільки в монохроматичному режимі, але і в кольоровому. І, як показує практика, саме останній в рекламному агентстві виходить на перший план.
  Плотер HP DesignJet T520. Основні характеристики, моделі картриджів і можливі сфери застосування

  Висновок: вартість, відгуки

  В процесі експлуатації HP DesignJet T520 користувачами були виявлені такі недоліки:
 • Повільна подача носія у разі використання ручного режиму.
 • Іноді виникають проблеми з точністю відрізання надрукованого на рулоні креслення.
 • Щоб їх усунути, власник повинен завантажити останню версію програмної оболонки плоттера і встановити її. До плюсів можна віднести:
 • швидкість;
 • функціональність;
 • комунікаційний набір;
 • можливість виводу на сторінках з будь-якою щільністю;
 • простий алгоритм налаштування.
 • Вартість такої системи виведення документації становить близько 100000 рублів. Для своєї вузькоспеціалізованої ніші це дійсно відмінне рішення, яке здатне справитися з будь-яким завданням по друку.

  Популярі новини
  Загрузка...