Докладно про те, як роздрукувати карту з "Яндекса"

151 0 Новини високих технологій

Не багато знають, але карти, надані Google і «Яндекс» можна не тільки дивитися, але ще й роздруковувати, причому досить детально і рівно так, як ви цього хочете. У даній статті ми докладно розповімо, як роздрукувати карту з «Яндекса», як її зберегти на комп'ютер і користуватися. Варто також відзначити, що при цьому буде використовуватися браузер Google Chrome. Стаття рекомендується людям, які подорожують самі далекі куточки світу, де немає Інтернету.

Необхідні інструменти для роздруківки

Як уже говорилося, нам потрібно Браузер Google Chrome, адже в ньому є спеціальна утиліта Nautilus – це спеціальний скріншотер, який може робити знімок повністю всієї сторінки.


Далі нам знадобиться спеціальний HTML-файл, де вказана сторінка «Яндекс Карт» разом з точними координатами потрібного місця, називається він Yamap.zip. У наступному пункті статті ми розповімо, як роздрукувати карту з «Яндекса», використовуючи ці пристосування. Варто зауважити, що цей спосіб працює тільки з картами від «Яндекс».
Докладно про те, як роздрукувати карту з "Яндекса"

Як роздрукувати карту з «Яндекса» в масштабі

Для початку потрібно визначитися з координатами, які вам необхідно роздрукувати. Вони повинні бути максимально точними, адже в іншому випадку ви не отримаєте бажаного результату. Якщо ви знаєте точні координати, то цілком можете скористатися інструкцією нижче.
Докладно про те, як роздрукувати карту з "Яндекса"
Інструкція по тому, як роздрукувати карту з «Яндекса»:
 • Відкрийте скачаний Yamap.zip будь-яким архіватором, всередині буде HTML-файл, витягніть його на робочий стіл або в інше зручне місце. Відкрийте файл за допомогою блокнота.
 • У суворих дужках буде ширина і довгота (center), яку ви хочете роздрукувати.
 • Також є такий параметр, як zoom – це параметр, який відповідає за наближення камери. Налаштуйте все так, щоб було усе видно.
 • Якщо все готове, то в кінці файлу знайдете два значення, кончающиеся на px – це дозвіл картинки, яку можна буде зберегти. Знову ж, як і zoom, підберете під свої потреби.
 • Тепер збережіть цей HTML-файл та відкрийте у браузері. Ви побачите картинку, її можна зняти за допомогою Nautilus, після чого картину можна зберегти на робочий стіл.
 • На закінчення

  Сподіваємося, ви зрозуміли, як роздрукувати картинку з «Яндекса». Варто зауважити, що цей метод є безкоштовним, а якщо хтось просить у вас гроші за роздруківку, то це напевно шахраї.

  Популярі новини
  Загрузка...