Що робити, якщо не відкривається флешка - можливі причини і способи розв'язання проблеми

111 0 Новини високих технологій

Комп'ютери і інші сучасні технології міцно увійшли в наше життя і роблять її простіше. Більшість користувачів воліють зберігати інформацію, використовуючи підключені пристрої у вигляді флешок. У них дуже багато переваг. Вони компактні, ними можна користуватися неодноразово. Недолік тільки один: флешки не можуть служити вічно і періодично виходять з ладу.

Проблема з контактами. Як діяти в цьому випадку?

Що робити, якщо не відкривається флешка? Існує безліч варіантів щодо несправності цього приладу. Отже, якщо підключаєте флешку до комп'ютера, а вона ніяк не читається, то можна самостійно спробувати реанімувати в домашніх умовах.


Що робити, якщо не відкривається флешка - можливі причини і способи розв'язання проблеми
Так що робити, якщо не відкривається флешка? Починати треба з найпростішого -перевірити, чи нормально прикріплений до основного корпусу флешки USB-інтерфейс. Якщо з одного боку підходить більше, ніж з іншого, тоді стоїть проблема з контактами. Якщо вже займалися такою проблемою і є досвід, тоді необхідно спаяти. В іншому випадку, звичайно ж, краще віднести в ремонт.

Пошкодження флешки і попадання вологи

Ще одна проблема може полягати в пошкодженні флешки. Це можуть бути глибокі подряпини або вм'ятини. З-за них, скоріше за все, пошкоджена плата. Проблема ця серйозна, а відновити дані після такого практично неможливо. Багато різних ситуацій відбувається. Іноді буває й так, що під флешку потрапляє волога. Тоді ні в якому разі не варто відразу підключати, а дочекатися, поки він висохне. А вже потім можна підключати до пристрою.


Що робити, якщо не відкривається флешка - можливі причини і способи розв'язання проблеми

Проблема з роз'ємом або недостатнє харчування

Якщо не відкривається флешка на комп'ютері що робити? Можна спробувати вставити її через інший роз'єм, можливо, не працює USB-порт. Якщо проблема вирішена, значить, потрібно ПК (або ноутбук) нести в ремонт. А з флешкою, на щастя, все добре. Як вчинити, якщо не відкривається флешка? Що робити? До подібної проблеми могло призвести неправильне витяг записуючого пристрою під час роботи. Перерваний процес зазвичай дає збій у роботі флешки. Такі різкі рухи можуть призвести до повної втрати інформації. Якщо не відкривається флешка на комп'ютері що робити? В першу чергу, варто перевірити, чи бачить пристрій її. Існує безліч утиліт. Їх необхідно скачати і діяти згідно з їх інструкції. Також якщо виконується вхід через провід подовжувач, то варто переглянути підключення безпосередньо до пристрою. Випробувати краще всі порти для входу вашого ПК. Іноді просте виключення комп'ютера вирішує проблему або звичайна перезавантаження, якщо після цього флешка запрацювала, значить, проблема вирішена.

Збій. Що ж робити?

Якщо флешка не відкривається, просити відформатувати, що робити? Така проблема виникає, якщо порушена файлова система. Це буває при недбалому поводженні з нею, наприклад різко витягли її з пристрою. У цьому випадку будуть потрібні спеціальні програми. Їх зараз багато існують. Вони можуть бути платними і безкоштовними. Необхідно завантажити їх, далі потрібно дотримуватися простий інструкції. Після виконання цієї операції флешка повинна запрацювати в справному стані. Тривалість цієї процедури залежить від обсягу займаної пам'яті.

Вірус на пристрої. Як діяти?

Якщо флешка відкривається як ярлик, що робити? І така проблема актуальна. Скоріше за все, як показує практика, це вірус. Завдання буде стояти по видаленню його. Для цього завантажуємо програму Process Explorer. Вона допоможе видалити його повністю.
Що робити, якщо не відкривається флешка - можливі причини і способи розв'язання проблеми
Важливо виконувати всі необхідні рекомендації в цій системі. А можна і викликати спеціаліста, він грамотно видалить його. Тоді можна не переживати через втрату своєї інформації на флешці.

Помилки на флешці. Що слід робити?

Як вчинити, якщо не відкривається флешка, просить відформатувати? Що робити? Зазначимо, що причин такого може бути маса. Але найчастішою є помилки на диску. Як діяти в цьому випадку? Потрібно з командного рядка викликати команду. Тобто необхідно натиснути «Пуск», потім у поле введіть команду CMD. Потім слід натиснути Enter. У результаті з'явиться командний рядок (віконце з чорним фоном). В ній потрібно ввести ім'я диска, який потрібно перевірити, наприклад, Z:» (без лапок, звичайно ж). Ось так це приблизно буде виглядати: CHKDSK пробіл Z: пробіл /f Таку операцію, природно, варто підтвердити натисканням клавіші Enter. Після цього система вже самостійно перевірить флешку на наявність можливих помилок, а також виправить їх. Після чого вона повинна буде нормально запуститися.

Пошкодження файлової системи

Так, комп'ютерна робота непроста, і виникає безліч різних складнощів. Ще одна проблема: якщо не відкриваються папки на флешці, що робити? Це, скоріше за все, пошкодження файлової системи. Що ж робити? Як діяти? Потрібно зайти в "Мій комп'ютер", на значку флешки правий клік, "Властивості" - "Сервіс" -"Виконати перевірку". Поставити галочку на "Автоматично виправляти помилки диска".
Що робити, якщо не відкривається флешка - можливі причини і способи розв'язання проблеми
Якщо така операція не допомогла, необхідно звернутися за допомогою в сервісний центр. Отже, флешка - це чудовий винахід, яке допомагає зберігати інформацію. До того ж її можна носити з собою. Це, в першу чергу, дуже зручно. Розміри її такі малі, що можна втратити у власній кишені. При купівлі варто звернути увагу на якість і міцність матеріалу. Адже в разі падіння саме матеріал може захистити плату від пошкоджень. Варто остерігатися підробок. Часто їх продають в оригінальній упаковці. Із-за чого їх дуже важко відрізнити від оригіналу. Перевіряти необхідно ретельно.

Догляд за флешкою. Важливі моменти, які допоможуть уникнути можливих збоїв

Догляд за флешкою теж потрібен якісний. Потрібно не допускати зіткнень з водою, зберігати її краще всього в темному місці, уникати високих температур. Якщо дотримуватися всіх правил, тоді можна нею користуватися довго і зберігати без страху втратити свою важливу інформацію. При несправності можна виконати перераховані методи її "лікування". Якщо ж нічого не виходить, то можна звернутися в сервісний центр.
Що робити, якщо не відкривається флешка - можливі причини і способи розв'язання проблеми
Відзначимо, що багато флешки служать дуже довго і рідко виходять з ладу. Хоча термін служби багато в чому залежить і від дбайливого поводження з ними. Ціни на флешки невисокі. Тому при поломці можна купити новий варіант.

На закінчення

Тепер ви знаєте, як потрібно вчинити, якщо не відкривається флешка, що робити в цьому випадку, ми написали. Сподіваємося, що дана інформація була вам корисна.

Популярі новини
Загрузка...