Інструкція по тому, як змінити мову в "Яндекс-браузері", а також трохи історії

168 0 Новини високих технологій

Сучасні технології поширені по всьому світу, тому головною метою будь-якої програми повинна бути її зрозумілість, адже ніхто не знає, хто завантажить вашу програму. Розробники зобов'язані надавати у своєму додатку безліч мов, але як нам керувати налаштуваннями цих програм – інша справа. В даній статті піде мова про те, як змінити мову в «Яндекс-браузері», адже бувають випадки, коли з-за будь-яких збоїв програми змінюють мову, тому кожен користувач зобов'язаний знати цю інформацію.


Що з себе представляє «Яндекс-браузер»?

Багато могли помітити, що «Яндекс-браузер» дуже схожий на Google Chrome, який компанія "Гугл" намагається надати всім, кому це потрібно. Частково це правда, що Chrome і «Яндекс-браузер» схожі, можна навіть сказати, що вони практично однакові, адже використовують один і той же движок Blink. Не дивуйтеся, движок є в будь-якій програмі, будь то в грі, переглядачі або іншому додатку. Движок – це код, який є фундаментом, а розробники на його основі будують свій проект, тому два вищеперелічених браузера настільки схожі між собою. Якщо говорити про переваги, то браузер від "Яндекс" є дуже гарним засобом для серфінгу по Інтернету, адже в ньому є і захист, і мале споживання дорогоцінної оперативної пам'яті, а також кросплатформеність – це термін, що означає підтримку додатком декількох операційних систем.
Інструкція по тому, як змінити мову в "Яндекс-браузері", а також трохи історії
Проте деякі користувачі скачують браузер не з офіційних сайтів, де сам додаток може бути англійською мовою, а також з вірусами на додачу, якщо не пощастить. Тому в наступній частині статті ми підкажемо вам спосіб того, як змінити мову в «Яндекс-браузері». Варто також зауважити, що скачувати дане додаток рекомендується виключно з офіційного сайту.


Як змінити мову інтерфейсу в «Яндекс-браузері»

Для початку вам знадобиться сам браузер, на якому потрібно змінити мову. Якщо ви міняєте його на невідомий вам, то рекомендуємо запам'ятати візуально кнопки, адже відновити мову потім буде досить проблематично.
Інструкція по тому, як змінити мову в "Яндекс-браузері", а також трохи історії
Інструкція по тому, як змінити мову в «Яндекс-браузері»:
 • Запустіть програму, після чого натисніть на іконку з трьома горизонтальними лініями лівою кнопкою миші, після чого виберіть пункт «Налаштування» або Setting.
 • В самому кінці сторінки буде напис: «Показати додаткові параметри» або Show advanced settings.
 • Одним з перших буде кнопка вибору мови (на англ. Language), натисніть на неї.
 • Зліва будуть представлені можливі мови для браузера, а праворуч-кнопка «Прийняти».
 • На закінчення

  Сподіваємося ви зрозуміли, як змінити мову в «Яндекс-браузері». Адже ця інформація дуже добре вам допоможе, якщо ви завантажили його за кордоном, а він у вас не російською, або ж завантажили додаток з стороннього сайту, що настійно не рекомендуємо.

  Популярі новини
  Загрузка...