Персональні комп'ютери MSI. Характеристики, відгуки

184 0 Новини високих технологій

Даний матеріал буде присвячений огляду модельного ряду комп'ютерів MSI, причому в абсолютно різному виконанні і з абсолютно відмінними технічними специфікаціями. Даний огляд дозволить потенційному покупцеві вибрати саме той системний блок, який найкращим чином буде відповідати його вимогам.

Персональні комп'ютери MSI. Характеристики, відгуки

Неттоп

Неттопи - комп'ютери MSI, як і будь-які інші моделі даної серії, націлені на вирішення найбільш простих завдань з офісним ухилом. Компактні розміри корпусу не дозволяють розмістити всередині нього високопродуктивну апаратну начинку.


В якості прикладу розглянемо неттоп Cubi N MS-B120. В його основі лежить мікропроцесор Celeron N3060 який включає лише 2 фізичних ядра. Частота функціонування його знаходитися в межах від 16 до 248 ГГц. Кількість встановленого ОПЕРАТИВНОЇ пам'яті дорівнює 2 Гб. Відеопідсистема HDGraphics вбудована в ЦПУ. Жорсткий диск має об'єм 250 Гб. Всіх цих специфікацій достатньо для вирішення саме офісних завдань. Вартість такого ПК на поточний момент дорівнює 10 -11 тисяч рублів. Гідна ціна для такого комп'ютера.
Персональні комп'ютери MSI. Характеристики, відгуки

Ноутбук в особливому виконанні

Мобільні ПК даного виробника є в будь-якій ніші даного ринку. Але окремо на цьому фоні виділяються високопродуктивні ігрові ноутбуки. У них дійсно збалансовані параметри, які забезпечують запуск будь-якої сучасної іграшки. Причому з найвищим рівнем якості. Розглянемо мобільні ігрові комп'ютери на прикладі ноутбука MSI GP62M-7RDX. В його основі лежить високопродуктивний мікропроцесор Core i7 з маркуванням 7700HQ. Його напівпровідниковий кристал включає 4 реальних ядра і 8 логічних, програмних потоків. Тактова ж частота цього ЦПУ може перебувати в межах від 28 до 38 ГГц.


Діагональ його екрана дорівнює 156", а картинка виводитися у форматі 1920 Х 1080. Як же графічної підсистеми виступає GeForce 1050 c 2 Гб ОЗУ. Об'єм встановленої ОПЕРАТИВНОЇ пам'яті дорівнює 8 Гб, а вбудований жорсткий диск має ємність в 1 Тб. Наведені в рамках цього матеріалу технічні параметри достатні для запуску більшості сучасних іграшок, не кажучи вже про більш простих повсякденних завданнях. Вартість цього ноутбука на поточний момент дорівнює 70000 рублів.

Моноблок і продуктивність

Практично будь-який сучасний комп'ютер - моноблок MSI є ігровий обчислювальною системою. В якості розглянемо ПК WindTop AG270 з маркуванням 2QC 3K-002EU. Як і у випадку раніше розглянутого ноутбука, він теж базується на чіпі сімейства i7 c 4 реальними модулями і 8 програмними потоками. Його модель 4870HQ. Частотний діапазон його обмежений значеннями 25 - 37 ГГц. Сумарний розмір оперативної пам'яті цього ПК дорівнює 16 Гб. Дискова ж підсистема включає одночасно SSD ємністю 128 Гб і жорсткий диск об'ємом 2 Тб. Перший з них використовується для встановлення системного софта і найбільш затребуваних іграшок. А другий вже дозволяє не тільки встановлювати різні програми, але і зберігати особисту інформацію користувача. У ролі графічного прискорювача виступає GeForce GTX970M. Ємність його відеобуфера складає 6 Гб. Діагональ екрану цього обчислювального пристрою дорівнює 27", і вона здатна виводити зображення у форматі 2 К.
Ціна такого ПК становить близько 140000 рублів. Але його параметри мають істотний запас швидкодії і такий ПК вже точно буде актуальним найближчі три роки.
Персональні комп'ютери MSI. Характеристики, відгуки

Системний блок

Окремо також необхідно відзначити ігрові моделі комп'ютерів MSI Nightblade. Всі вони мають відмінні характеристики і здатні працювати з будь-яким програмним забезпеченням. Причому вони йдуть в ексклюзивному виконанні і виділяються своїм стильним дизайном на тлі інших конкуруючих рішень. Для прикладу розглянемо комп'ютер MSI лінійки Nightblade з маркуванням MI2.Відразу необхідно зазначити сміливий експеримент розробників. Корпус цього ПК зменшений, в ньому встановлена системна плата зменшеного формфактора microATX. При цьому дискретний прискорювач розташовується паралельно материку і з'єднується з нею за допомогою спеціального шлейфу. Обчислювальним серцем цього системного блоку є ЦПУ серії i5 з індексом 6400. До його складу входить 4 реальних ядра і стільки ж логічних потоків. Частотний діапазон його може динамічно змінюватися від 27 до 33 ГГц. Як же графічного прискорювача використовується GeForce GTX970 з 4 Гб відеобуфера. Ємність системної ОПЕРАТИВНОЇ пам'яті дорівнює 8 Гб, а розмір накопичувача дорівнює 1 Тб. А ось окремий диск SSD до складу цього ПК не входить. Вартість подібної обчислювальної системи становить 70000 рублів. Поки вона актуальна, але через 2 роки ситуація, можливо, зміниться і власник такого комп'ютера змушений буде його продавати і купувати новий з тієї причини, що він застарів. Модернізувати ж цей системний блок практично неможливо.
Персональні комп'ютери MSI. Характеристики, відгуки

Висновок

В рамках цього огляду були розглянуті різні комп'ютери MSI. Звичайно, даний виробник найбільше спеціалізується на виготовленні високопродуктивних ігрових систем з відповідним дизайном і апаратними характеристиками. Але в модельному ряду при бажанні можна знайти і офісні ПК з відповідним цінником і параметрами.

Популярі новини
Загрузка...