Моноблок MSI моделі AG240. Характеристики, відгуки і ключові особливості обчислювальної системи

99 0 Новини високих технологій

Зазвичай моноблок MSI, як і будь-якого іншого виробника, що позиціонується як персональний комп'ютер початкового рівня. Тому основна сфера їх використання - це будь-який офіс. Але розглянута в рамках цього матеріалу модель AG240 позиціонується розробниками як ігрове рішення. Саме цієї моделі персонального комп'ютера і буде присвячений цей матеріал.

Моноблок MSI моделі AG240. Характеристики, відгуки і ключові особливості обчислювальної системи

Ключові особливості. Позиціонування

До недавніх пір досить компактні розміри корпусу не дозволяли розміщати дуже продуктивну начинку в обчислювальних системах такого класу. Але сучасні мікропроцесори компанії "Інтел" мають низьке значення енергоспоживання. За рахунок цього розмір системи їх охолодження суттєво зменшився. Остання обставина і дозволило створити ігровий моноблок MSI даної моделі.


Наявність чіпа серії i7 високопродуктивної дискретної графічної підсистеми і розширеного дискового набору спочатку вказує на подібне його позиціонування. Тому такий моноблок MSI здатний обробляти будь-який по складності програмний код. Тобто не тільки з сучасними іграшками він може впоратися. Він також здатний виступати в ролі графічної станції, робочого місця проектувальника або навіть сервери початкового рівня. Тобто це досить універсальна обчислювальна система.
Моноблок MSI моделі AG240. Характеристики, відгуки і ключові особливості обчислювальної системи

Технічні специфікації

Моноблок MSI AG240 з маркуванням 2PE-002EU відноситься до сімейства i7. Його модель 4700HQ. Цей чіп належить до 4-го покоління мікропроцесорів під кодовою назвою Haswell на базі архітектури Core. Проводився цей кремнієвий кристал по 22 нм технології. Він підтримує технологію динамічної зміни частоти TurboBoost, яка може змінюватись в межах від 24 до 34 ГГц. Кеш третього рівня в цьому випадку дорівнює 6 Мб. Тепловий пакет ж чіпа вписується в 47 Вт, і одне це обставина, як було раніше помічено, що дозволяє використовувати для його охолодження зовсім мініатюрні версії кулерів. Також на його основі напівпровідникової є інтегроване відеоядро - HD Graphics моделі 4600.


Будь-моноблок MSI даної моделі оснащеної дискретною графічною системою на основі GTX 860X. Цей прискорювач оснащений виділеною пам'яттю GDDR5 з номінальною частотою функціонування 5000 МГц. Розрядність ж шини ПАМ'ЯТІ складає 128 біт. Дискова підсистема складається з двох накопичувачів. Один з них - це SSD з максимальним об'ємом до 128 Гб. На ньому необхідно розмістити операційну систему і найбільш затребувані іграшки. Іншу ж частину інформації рекомендується встановлювати на жорсткий диск. Його розмір - 1 Тб. Тип системної оперативної пам'яті - DDR3. Частота її мікросхем становить 1600 МГц. У вихідній комплектації встановлена одна планка на 8 Гб. Слотів ж в цьому пристрої 2. Тобто можна встановити аналогічний модуль і збільшити розмір ОПЕРАТИВНОЇ пам'яті в 2 рази до 16 Гб. В ролі ж операційної системи виступає ліцензійна Windows 8.1. При бажанні її можна замінити на більш свіжу модифікацію системного софту.
Моноблок MSI моделі AG240. Характеристики, відгуки і ключові особливості обчислювальної системи

Вартість. Відгуки

Зараз такий персональний комп'ютер все ще можна придбати за 65000 рублів. Знову-таки, такі пристрої вже зняті з виробництва, і розпродаються лише тільки їх складські запаси. Вони обмежені, і якщо є необхідність такої покупки, то необхідно поквапитися.
Відгуки вказують на практично повну відсутність недоліків у таких моноблоків MSI. Відгуки хіба що вказують на високу вартість. Але якщо врахувати характеристики апаратного забезпечення, то все стає на свої місця. Такий високопродуктивний комп'ютер за замовчуванням не може бути доступним. До плюсів власники відносять наступне:
 • Відмінний рівень швидкодії.
 • Бездоганна енергоефективність.
 • Невисокий рівень шуму в процесі функціонування.
 • Хороша ступінь функціональності.
 • Надійність.
 • Можливість масштабування.
 • Моноблок MSI моделі AG240. Характеристики, відгуки і ключові особливості обчислювальної системи

  На закінчення

  Хоч і досить давно був випущений розглянутий у цій статті моноблок MSI, але він ще довгий час буде залишатися актуальним. Його обчислювальні можливості найближчі 2-3 року вже точно підійдуть для вирішення будь-яких можливих прикладних задач. Причому навіть з максимальним рівнем складності. При цьому з'єднання воєдино системного блоку і монітора дозволяє мінімізувати місце, займане персональним комп'ютером. Тому в деяких випадках такий ПК може дуже навіть стати в нагоді. Особливо в тих випадках, коли робочий простір зведено до мінімуму.