МФУ Canon MP280. Характеристики, відгуки, порядок налаштування і система картриджів

146 0 Новини високих технологій

На створення найбільш доступних систем документообігу націлене багатофункціональний пристрій з маркуванням Canon MP280. У нього досить непогані технічні характеристики і дуже демократична вартість. Саме його можливостям і особливостям і буде присвячений цей огляд.

МФУ Canon MP280. Характеристики, відгуки, порядок налаштування і система картриджів

Позиціонування пристрою. Комплектація

Як було вже зазначено раніше, до сегменту найбільш бюджетних МФУ відноситься виробником розглянуте периферійне рішення. Як результат його найбільш оптимально використовувати вдома. Також в процесі навчання з його застосуванням можна оформити безліч рефератів, лабораторних робіт, курсових і навіть дипломних проектів. Тобто його задіяти в студентському гуртожитку. Ще одна можлива сфера його застосування - це невеликий офіс з маленьким розміром документообігу. Додатково такий пристрій можна використовувати і у копіювальному центрі. Але у цьому випадку, крім героя даного огляду, наявність додаткових систем друку обов'язково.


Комплектація є явною перевагою Canon MP280. Відгуки дійсно вказують на її достатність. У цей список виробник включив таке:
 • Розглянуте в рамках цього огляду багатофункціональний пристрій.
 • Набір картриджів для первісного запуску такої фабрики друку.
 • Комунікаційний кабель для підключення до керуючого сервера друку.
 • Зовнішній адаптер живлення з силовими проводами.
 • Інструкція з експлуатації.
 • Диск, на якому можна знайти необхідні драйвери, інший прикладної софт і, звичайно ж, актуальну версію документації в електронному вигляді.
 • Гарантійний талон.
 • МФУ Canon MP280. Характеристики, відгуки, порядок налаштування і система картриджів

  Основні технічні характеристики

  Принтер Canon Pixma MP280 здатний виводити інформацію на аркушах, розміри яких не перевищують А4 включно. Це найбільший розмір сторінок для цього пристрою. Але також у списку підтримуваних розмірів аркушів присутні і фотографії з габаритами від 10 х 15 до 20 х 25. Максимальна роздільна здатність даного МФУ одно 4800 х 1200. Швидкість виведення для монохроматичного режиму становить 84 сторінки, а для кольорового - 48. Одна фотографія з максимальною якістю і розмірами 10 х 15 на Canon MP280 буде виводитися близько 43 секунд. Рівень енергоспоживання даної підсистеми друку не перевищить 10 Вт.


  Набір картриджів. Рекомендації щодо СНПЧ

  Все необхідне для першого запуску входить в список поставки Canon MP280. Картриджі моделей PG-510 і CL-511 у нього включені виробником. Перший з них використовується в монохроматичному режимі і заповнений тільки чорними чорнилами. При переході в кольоровий друк задіюється другий картридж CL-511. Він уже заповнений трьома кольорами: пурпурним, жовтим і синім. До складу Canon MP280 не входить інтегрована СНПЧ. Тому власники даного пристрою змушені встановлювати таку систему в зовнішньому виконанні. Знову-таки, багато спеціалізовані компанії продають готові фабрики друку, до складу яких вже входить СНПЧ. Саме на придбання такого варіанту МФУ і рекомендується зупиняти вибір потенційного покупця.
  МФУ Canon MP280. Характеристики, відгуки, порядок налаштування і система картриджів

  Відгуки. Скільки таке МФУ стоїть зараз?

  Зараз за ціною 6000-6500 рублів можна купити в новому стані та з встановленою і навіть налаштованої зовнішньою системою НПЧ Canon MP280. Відгуки по Всесвітній павутині вказують на наявність таких плюсів у цієї фабрики друку:
 • Висока швидкодія.
 • Після установки СНПЧ витрати на копіювання або друк зводяться до мінімуму.
 • Відмінна якість вихідної документації.
 • Можливість виводу зображень, фото і картинок в кольоровому форматі.
 • Простий порядок налаштування.
 • Мінуси ж у цієї фабрики друку такі:
 • Невеликий ліміт по друку, який типовий для даної групи периферійних рішень.
 • Зведений до мінімуму комунікаційний список.
 • Відсутність вбудованої в МФУ системи НПЧ, і як результат необхідність додаткової покупки такого компонента.
 • Саме на такі плюси і мінуси вказують в своїх відгуках власники даного периферійного рішення.
  МФУ Canon MP280. Характеристики, відгуки, порядок налаштування і система картриджів

  Висновок

  Гарна якість друку, прийнятну продуктивність і низька вартість роблять Canon MP280 одним з найкращих засобів для створення домашніх підсистем документообігу. У нього не настільки вже й серйозні недоліки, а плюси досить істотні. Все це в сумі обґрунтовує застосування такої системи друку саме в домашніх умовах. Але також в інших можливих випадках його теж цілком допустимо застосувати, якщо того вимагають обставини.