Струменевий принтер Canon IP1800: характеристики, опис, фото і відгуки

104 0 Новини високих технологій

Струменевий принтер початкового рівня з демократичною вартістю і непоганими для такого класу пристроїв технічними специфікаціями — це Canon IP1800. Саме про нього і піде надалі мова: будуть детально розглянуті особливості його програмного забезпечення, характеристики і відгуки власників.

Струменевий принтер Canon IP1800: характеристики, опис, фото і відгуки

Сегмент ринку

Як було зазначено раніше, до продуктів бюджетного класу належить Canon IP1800. СНПЧ у цьому випадку у вихідній комплектації відсутній. Перелік інтерфейсів мінімальний, так і швидкодію дійсно скромне. Як результат, сфера використання такого принтера обмежується лише невеликими офісами з кількістю персональних комп'ютерів 5-7 штук або домашніми умовами. На щось більше герой цього огляду за замовчуванням не розрахований.


Комплектація

Певні зауваження щодо комплектації є у даної моделі принтера. У неї входить наступне:
 • Сам принтер.
 • Адаптер живлення з усіма необхідними проводами для організації підключення.
 • Компакт-диск з усім необхідним для налаштування і використання даного друкуючого пристрою софтом.
 • Гарантійний талон.
 • 2 картриджа.
 • Інструкція.
 • У цьому списку вже точно не вистачає одного важливого компоненту, без якого використовувати дане друкуючий пристрій за прямим призначенням не вийде. Це інтерфейсний шнур. Його доведеться новоспеченому власникові даного принтера купувати окремо.
  Струменевий принтер Canon IP1800: характеристики, опис, фото і відгуки

  Технологічні нюанси

  Термічна струминна друк лежить в основі Canon IP1800. Дана модель принтера заправляється чорнилом чотирьох різних кольорів. При цьому основний колір — чорний, на базі пігментної технології, і використовується він в основному при виведення документа або зображення у монохромному режимі. Решта три кольори — це пурпурний, жовтий і синій. У цьому випадку чорнило виготовляються уже з застосуванням різних барвників. Саме за рахунок комбінування чотирьох раніше наведених квітів і формується зображення в процесі друку.


  Картриджі

  На встановлення лише двох картриджів розрахований Canon IP1800. Картриджі моделей PG-37 або PG-40 можуть бути встановлені в слот для подачі чорних чорнил. У базовій комплектації йде перший з них із зменшеним ресурсом друку. Другий же рекомендується купувати йому на заміну і він має збільшену ємність. Аналогічна ситуація і з кольоровими картриджами. Їх моделі - CL-38 і CL-41. Перший спочатку включений в комплект постачання, а другий має більший обсяг і більший ресурс.
  Струменевий принтер Canon IP1800: характеристики, опис, фото і відгуки

  Комунікаційний перелік

  Принтер Canon IP1800 оснащується дуже і дуже скромним комунікаційним набором. У нього входить лише один-єдиний дротовий інтерфейс USB ревізії 2.0. На практиці ж такий принтер можна цілком успішно підключити і до всіх інших специфікацій даного способу передачі даних. Тобто до версій «ЮСБ» з номерами 101.130 і навіть 3.1. У всіх цих випадках IP1800 повинен цілком успішно працювати.

  Специфікації по вирішенню

  Досить цікава ситуація в даному випадку з роздільною здатністю друку документів. Сам виробник вказує на те, що зображення і картинки, так і звичайні документи розташовуються в одному і тому ж форматі — 4800 х 1200. Але якщо у випадку кольорового зображення, фотографії або картинки така деталізація цілком виправдана, то в разі монохромного друку це неправильно. В останньому випадку буде більш практичним рішенням знизити дозвіл документа до 1200 х 1200. Це і витрата чорнила зробить менше, і швидкодію друкуючого пристрою збільшить. Тим більше що на рівні програмного забезпечення така можливість існує.

  Розміри сторінок

  Висновок документації або зображень на аркушах формату А4 «заточений» в першу чергу Canon Pixma IP1800. Картридж, сам принтер і програмне забезпечення дозволяють здійснювати друк на такому аркуші без меж. Також у списку підтримуваних форматів є фотографії з розмірами 15 х 1018 х 1018 х 13 і навіть 25 х 20. Як і в попередньому випадку, друк на таких форматах теж виконується без полів. Також може виконувати висновок на папері з розмірами кредитної картки даний пристрій.
  Струменевий принтер Canon IP1800: характеристики, опис, фото і відгуки

  Швидкодія принтера

  В режимі чорно-білого друку даний принтер початкового рівня може видати 22 сторінки в хвилину. Трохи більш скромне швидкодію у разі друку у кольорі. В цьому випадку можна розраховувати на 16 сторінок за ту саму хвилину. При друку фотографії в максимально можливій якості на отримання однієї паперової копії в цьому випадку необхідно затратити близько 70 секунд. Розміри ж у неї будуть 15 х 10.

  Програмні нюанси

  На використання в поєднанні з двома програмними платформами націлений Canon IP1800. Одна з них — це «Віндовс», розроблена компанією «Майкрософт». В цьому випадку є драйвера для 2000 Server, ХР і «Віста». Альтернативний варіант системного софта — це MacOS. Її версія повинна бути не нижче 1028 але не вище 10.4. Усі інші операційні системи не зможуть повноцінно працювати з даною моделлю принтера з причини відсутності необхідних драйверів.
  Струменевий принтер Canon IP1800: характеристики, опис, фото і відгуки

  СНПЧ

  Як було зазначено раніше, у вихідній комплектації даного периферійного пристрою не передбачена система НПЧ. Але проблему її відсутності можна вирішити досить просто шляхом установки зовнішнього такого компонента. При цьому необхідно врахувати один важливий нюанс, який стосується експлуатації Canon IP1800: картриджі все-таки в такому випадку краще використовувати вже із збільшеною ємністю. У них збільшений ресурс, і це дозволяє розраховувати на більш тривалий термін служби. Також істотно знижується вартість одного відбитка при оснащенні подібною системою Canon IP1800. СНПЧ, установка і настройка її не настільки вже й складна операція, і з нею цілком під силу кожному користувачеві впоратися.

  Власники про таку підсистему друку

  Для успішної та економічно виправданою експлуатації даного бюджетного принтера його необхідно в обов'язковому порядку оснастити системою НПЧ. Все інше вже є в цього принтера спочатку. Це і швидкодію, прийнятну якість друку, і підтримка найбільш поширених і затребуваних форматів паперу. Єдиний мінус — це дорогі витратні матеріали картриджі. Але саме установка системи НПЧ і вирішує цю проблему цілком і повністю. Саме на це все і вказують відгуки власників про це друкуючому пристрої по всьому інтернету. Умовно також до недоліків можна віднести скромний перелік підтримуваного системного софта, але це вже не проблема цього одного конкретного пристрою, а, швидше, більшості виробників такої продукції, які просто ігнорують альтернативний софт, який з кожним днем набуває все більшого поширення.
  Струменевий принтер Canon IP1800: характеристики, опис, фото і відгуки

  Резюме

  Ось і вийшов практично ідеальним рішенням Canon IP1800 як для невеликих офісів, так і для дому. Єдиний важливий при цьому момент — це доукомплектація його системою НПЧ. Саме її використання дозволяє суттєво зменшити вартість одного відбитка і зробити економічно виправданим використання такого периферійного пристрою бюджетного рівня.