Доповнення для "Скайпу": програми, що дозволяють управляти відеопотоком в реальному часі

62 0 Новини високих технологій

Стандартний набір можливостей месенджера Skype обмежений. Щоб розширити функціонал, буде потрібно встановити доповнюють додатки для "Скайпу". Програми вміють змінювати голос абонента, спотворювати відео, додавати візуальні ефекти, вести запис розмов. При цьому співрозмовник не здогадається про те, що аудіозапис бесіди буде збережена.

Splitcam

Splitcam - безкоштовна утиліта. Вона може використовуватися для "Скайпу". Програми, подібні Splitcam, працюють безпосередньо з відеопотоком, тому область їх застосування не обмежується популярним месенджером Skype. Крім основних можливостей, додаток дозволяє прикрашати готові відеоролики яскравими ефектами, які додадуть динаміку і гумор в відзнятий матеріал.


Доповнення для "Скайпу": програми, що дозволяють управляти відеопотоком в реальному часі
Функціональні можливості програми:
 • Ведення мовлення з однієї веб-камери в кілька окремих додатків. За допомогою цієї функції можна спілкуватися одночасно з кількома користувачами, вести конференцію, транслювати відео в різні онлайн-сервіси. Причому всі ці функції можна включити одночасно.
 • Здійснюючи відеодзвінки по "Скайпу", програму можна використати для зміни заднього фону, так і для застосування різних ефектів до лиця того, хто телефонує. Splitcam спотворить риси, замінить особа іншим предметом з великої колекції, вбудованої в додаток, застосує ефект "криве дзеркало".
 • Splitcam - утиліта, яка вміє робити тривимірну обробку відеозображення. Такий функціонал рідко вбудований в програми для "Скайпу". Зміна особи починається з вказівки ключових точок для прив'язки маски. Після обробки голова людини буде замінена головою тварини або персонажа мультфільму. На відео з'явиться не просто малюнок, а тривимірна модель, повністю повторює рухи користувача.


 • Zoom (цифрове збільшення вибраної ділянки екрана).
 • Splitcam - вимоглива до апаратних ресурсів програма для "Скайпу". Зміна особи в реальному часі - ресурсномістка завдання, тому дозвіл зміненого відеопотоку може бути як мінімальним, так і високим. Це залежить тільки від продуктивності комп'ютера.

  Додаткові можливості

  Крім "Скайпу", програма працює з більшістю інших сучасних месенджерів, що підтримують обмін відеопотоками. А також такими сервісами, як Livestream, ICQ і YouTube. Робота з вже записаних відео, підключення по IP дистанційно до камер і багато інших функцій роблять програму популярною і затребуваною.

  Webcammax

  Webcammax володіє набагато меншим набором функцій, якщо говорити про її безкоштовної версії. Але можливості цієї призначеної для "Скайпу" програми можна легко розширити, купивши повну версію. Webcammax працює безпосередньо з веб-камерою і сумісна не тільки з месенджером Skype.
  Доповнення для "Скайпу": програми, що дозволяють управляти відеопотоком в реальному часі
  Користувачеві доступні наступні відеоефекти:
 • туман, знижує чіткість зображення і утруднює впізнавання осіб;
 • написи, які можна наносити на різні ділянки екрана;
 • 2D-маски, що закривають безпосередньо обличчя користувача;
 • викривлення рис обличчя.
 • FaceRig і CyberLink

  Функціонал призначеної для "Скайпу" програми FaceRig в першу чергу спрямований на зміну всього зображення. Замість людини, на екрані з'явиться персонаж мультфільму або відеоігри на унікальному тлі. Заміна виконується в режимі 3D, тому для слабких комп'ютерів утиліта не підійде.
  Доповнення для "Скайпу": програми, що дозволяють управляти відеопотоком в реальному часі
  Інша утиліта, CyberLink YouCam, може змінювати і спотворювати обличчя не тільки відео, але і на фотографіях. Дані програми, звичайно ж, мають набагато менші можливості порівняно з описаними раніше. Але головна перевага малофункциональних інструментів - безкоштовність. За розширений набір можливостей зазвичай необхідно платити. У "Скайпі" ніяких вбудованих утиліт для спотворення осіб не передбачено, тому тим людям, які хочуть розіграти своїх друзів або прагнуть з якихось причин зберегти анонімність, доведеться вибирати між малофункциональним і безкоштовним софтом і програм з широкими можливостями, але вимагають покупки.