Різні способи того, як дізнатися свій Steam id

156 0 Новини високих технологій

Багато користувачів використовують Steam. Але всього в ньому досить багато, від чого виникає безліч питань. Наприклад, те, як дізнатися свій Steam id. У даній статті ми докладно розповімо, як же дістати цей унікальний ідентифікатор, де використовується, і чи варто його зберігати під сімома замками, як інші аутентификаторы, наприклад, ip-адресу. Дана інформація може бути вам корисна, якщо ви воюєте в кланових війнах, часто граєте на серверах гри Counter Strike 1.6 а також ведете досить активну ігрову діяльність.


Як дізнатися свій Steam id? Навіщо він потрібен

На початку статті йшлося про те, що Steam id тісно пов'язаний з Counter Strike 1.6 але з якихось причин використовується цей ідентифікатор? Відповідь досить проста: у вищевказаній грі існують сервери, саме в рамках Counter Strike вони досить розвинені, адже мають свого адміна, який може неймовірно сильно змінити ігровий процес. Є модератори, наділені владою над звичайними гравцями. Все функціонує досить злагоджено до тих пір, поки один з людей не починає творити нісенітниці, наприклад, використовувати заборонену програмне забезпечення – чити.
Різні способи того, як дізнатися свій Steam id
Вам потрібно виключити небажаного людини з сервера, і ви блокуєте його ip адресу, але проходить час, і він заходить знову, просто змінивши свою адресу. На допомогу приходить блокування по Steam id – це спеціальний аутентификатор особистості, який видається один раз, але його теж можна змінити, про це пізніше. Якщо людина грає з ліцензійною копією гри, то він не зможе зайти, якщо не виконає певного роду маніпуляції.


Бувають випадки, коли потрібно повернути людину на сервер, нехай він і вів себе неналежним чином. Тоді теж доведеться використовувати id. Інструкція про те, як дізнатися свій Steam id:
 • Активуйте офіційне додаток Steam.
 • Перейдіть в особистий профіль і натисніть правою кнопкою миші по аватару і виберіть останній пункт «переглянути вихідний код»
 • Перед вами відкриється блокнот, де буде безліч різних HTML тегів. Серед них потрібно знайти ваш id. Для цього натисніть сполучення клавіш CTRL+F і введіть Steamid разом. Знайдений рядок буде вказувати знаком рівності на ваш id, який знаходиться в лапках.
 • Різні способи того, як дізнатися свій Steam id
  Після проведення даних заходів ви спокійно можете повідомляти ваш Steam id своїм друзям знайомим та іншим людям, яким він необхідний для якихось цілей.

  Сервіси для знаходження Steam id

  Якщо ж ви не хочете копатися, то на вихід, знову ж таки, приходять спеціальні сервіси, здатні миттєво видати вам id вашого облікового запису. Такий спосіб не несе за собою ніяких наслідків, адже за допомогою id можна, хіба що, забанити і разбанить на сервері. Нічого більше. Ну, або вказати його в банері на якомусь форумі. Інструкція про те, як дізнатися id за допомогою Steam id finder. Зробіть наступні кроки.
 • Перейдіть на Steam id finder. Введіть свою адресу на сторінку Steam. Не варто плутати. Це два різних поняття. Адресу можна взяти у власному браузері, якщо ви увійшли через нього.
 • Почекайте кілька хвилин, після чого вам видадуть ваш унікальний Steam id.
 • Сервіс підходить саме тим, хто хоче дістати свій id, наприклад, з телефону, коли немає можливості нормально подивитися вихідний код сторінки.

  Що таке Steam id changer?

  Вище вже говорилося, що існують спеціальні сервіси, здатні змінити ваш id. Це теж досить просто, але деякі користувачі не вміють цього робити, тому в інструкції нижче буде ця тема докладно висвітлена.
  Різні способи того, як дізнатися свій Steam id
  Як змінити свій Steam id в Counter Strike 1.6:
 • Встановіть Steam id changer з сайту, яким ви довіряєте.
 • Зайдіть в гру, після чого активуйте консоль. Там уже має бути написано, що програма активована і працює коректно.
 • Steam_random_id 1/0 - ця команда включає програму або вимикає (1 - включити, 0 – вимкнути).
 • Steam_set_id бажаний id. Ставите свій особистий id. Інструкція про те, як дізнатися свій id і його використовувати, знаходиться у верхній частині статті.
 • Заходьте на заблоковані сервери без проблем.
 • Такий нехитрий спосіб можна використовувати тільки в Counter Strike 1.6 але натомість ви отримуєте легкість в управлінні додатком.

  На закінчення

  Сподіваємося, що стаття про те, як дізнатися свій Steam id, вам допомогла і більше виникне проблем з його пошуком і наступною заміною. Програму з останнього пункту рекомендуємо завантажувати тільки з надійних джерел.