Налаштування WiFi на ByFly ZXHN H208N ("Промзв'язок"): покрокова інструкція

165 0 Новини високих технологій

Сучасній людині важко уявити собі життя без Інтернету. Саме в безмежних просторах Всесвітньої павутини зберігається вся необхідна інформація, доступ до якої в даний час може мати кожен. Однак для того, щоб підключатися до Мережі, необхідно спеціальне обладнання. До нього зараховуються модеми та роутери. Сучасні пристрої володіють великим функціоналом. Одне з головних достоїнств – Wi-Fi. Створивши домашню бездротову мережу, можна назавжди забути про незручності, які виникають при використанні інтернет-кабелю. Природно, при локальному підключенні користувач гостро відчуває деякі обмеження – доступ до Всесвітньої павутини надається тільки на одному пристрої, відсутність мобільності. Позбутися від цього допоможе модем ZXHN H208N. Налаштування WiFi на ByFly («Промзв'язок») не викличе труднощів навіть у недосвідчених користувачів. Все, що буде необхідно для цього, – правильно підключене обладнання до комп'ютера. Отже, давайте розглянемо покрокову інструкцію налаштування бездротової мережі.

Налаштування WiFi на ByFly ZXHN H208N ("Промзв'язок"): покрокова інструкціяПідключення і вхід в меню

Для того, щоб модем працював коректно, насамперед знадобиться правильно підключити його. Здійснюється це за допомогою патч-корду, який надається в комплекті. Кабель провайдера також підключається до відповідного порту. Далі залишається тільки вставити шнур живлення. Все, тепер можна включити прилад в розетку. Налаштування WiFi на ByFly ZXHN H208N здійснюється у веб-інтерфейсі. Для того щоб увійти в нього, треба скористатися інтернет-браузером. В адресному рядку прописується шлюз мережі. Якщо в модемі заводські параметри не змінювалися, то йому буде відповідати цифрова комбінація – 1921681.1. Після підтвердження введення перед користувачем на екрані монітора з'явиться вікно авторизації. У ньому пропонується прописати ім'я (Username) і пароль (Password). Якщо параметри входу не змінювалися, то в цих рядках вводиться admin. Важливо: це слово слід писати з маленької букви. Меню модему відкриється після натискання на кнопку Login.


Налаштування WiFi на ByFly ZXHN H208N: з чого почати?

Приступаючи до налаштувань бездротової мережі, користувач повинен спочатку виконати кілька нескладних дій. У пункті Network відключити опцію DHCPv6 Server. Після цього перейти у вкладку Administration і вибрати «Вимкнено» (Off) у графі Ipv6 Function. Виконавши ці дії, можна приступати до налаштування WiFi на модемі ZXHN H208N. Для цього користувачеві знадобиться перейти в пункт WLAN. Саме тут задаються параметри мережі. Насамперед необхідно клікнути на вкладку SSID Settings. У вікні, яке відкриється на екрані, знайти графу Enable SSID. Навпроти неї ставиться галочка. Тепер можна придумати назву мережі. Записується воно в рядку SSID Name. Максимально допустима кількість знаків – 32 а мінімальна – 1. Для введення можна використовувати як букви, так і цифри. Прописавши назва, треба підтвердити зміни, натиснувши на Submit.
Налаштування WiFi на ByFly ZXHN H208N ("Промзв'язок"): покрокова інструкція

Безпека

Так як до бездротової мережі можуть підключатися всі, хто має гаджети з Wi-Fi-модулем, необхідно активувати захист. Завдяки цьому доступ буде обмежений. Параметри безпеки вводяться в закладці Security. Тут користувачеві рекомендується вибрати алгоритм шифрування (графа Authentication Type). Фахівці рекомендують протокол WPA2-PSK. Тепер треба перейти на наступний рядок – WPA Passphrase. У ній користувач вводить ключ-пароль, який буде запитуватися при підключенні. Для того щоб закінчити налаштування WiFi на ByFly ZXHN H208N, знадобиться натиснути на Submit, після чого можна перезавантажити обладнання.